99 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

Telefon Bölmeli Cüzdan

Yenilenen cüzdan tasarım formlarını en iyi şekilde yakalarken telefonunuzu taşımanızı kolaylaştıracak Garbalia kalitesiyle üretilmiş hakiki deri Telefon Bölmeli Cüzdanlarının üzerine dilediğiniz ismi ücretsiz ekleyerek en uygun fiyatlarla şimdi satın alabilirsiniz. Hediye formunda hazırladığımız siparişlerinizi özenle ücretsiz şekilde kargoluyoruz.

-%21
-%21
-%21
-%21
-%21
-%21
-%21
-%21
-%21
-%16
-%16
-%16
-%16
-%16
-%16
-%16
-%16
-%15
-%15
-%15
-%15
-%10
-%10
-%10
-%10
-%10
-%10
-%10
-%10
-%10
-%7
-%7
-%7
-%7
-%7
-%7
-%7
-%7
-%7
-%7
-%7
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15

Telefon Bölmeli Cüzdan

Sürekli iyileşen teknolojiyle birlikte akıllı telefonlarmız da ne kadar gelişti değil mi?  Daha fazla hangi özelliğe sahip olabilir ki diye düşünürken hoop bir üst modeli tanıtılıyor! Fark ettiniz mi artık cep telefonları ceplerimize sığmıyor. Ee bu kadar özelliği bünyesinde bulundurabilmek için normal olarak boyutlar da büyüyor. Hal böyle olunca cep telefonları oluyor el telefonları!Ceplerimize sığmayan akıllı telefonları taşımak da böylece güç hale geldi. Yanınıza almasanız olmaz, alsanız koyacak yer yok! Bizler de bu ihtiyaca cevap verebilmek için de Garbalia olarak telefon bölmeli cüzdanlar tasarlamaya başladık! Sonuç itibariyle artık kimliğimizle bütünleşmiş cüzdanlarımız nereye gitsek bizimle. Telefonların, cüzdanlarda bulunması dolayısıyla en akılcı çözüm oldu.

Garbalia Telefon Bölmeli Cüzdanlar

Telefon bölmeli cüzdanlarla birlikte artık bizler için hayati öneme sahip tüm parçalar bir arada! Portföy çanta olarak da kullanım imkanı sunan telefon bölmeli cüzdanlarımız sizler tarafından beğeniyle karşılandı. Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz, kendinizin kullanabileceği bu harika cüzdanları sizler için detaylandırmak isteriz.  Telefonu nereye koyduğunuzu hatırlamakla uğraştırmayan Garbalia; telefon bölmeli cüzdanları TSE standartlarında, güvenceyle üretilmiş olup Türkiye’de el işçiliğine verilen önem üzerine titizlikle işlenmiştir. Birinci sınıf hakiki deriden üretildiğinden yırtılma ve kopmalara karşı son derece dayanıklı olduğundan herhangi bir sorun ya da olumsuz durumla karşılaşmayacağınızı garanti ederiz. Modern çağda geçmişe duyulan özlemin simgesi olan vintage aşkını biz de beslemek için cüzdanlarımızı özel seri olan vintage deri (crazy deri) den ürettik. Her bir detayında sizlerin zevkine uygun tasarımlar yapmaya gayret gösteren ekibimizle birlikte özel seri örneklerini sunduğumuz nadide parçaları ürünlerimizin detayından öğrenebilirsiniz. Telefon bölmeli cüzdanlarımızı üretirken tüm ihtiyaçlara cevap verebilir nitelikte olmasına özen ve önem gösteriyoruz. İçerisinde 1 adet cep telefonu bölmesi, 8 adet kart bölmesi ve 2 adet kağıt para bölmesi mevcut olan cüzdanımızla sizleri mutlu ve menun etmeyi seviyoruz.Cep telefonlarının düşmesini önlemek amacıyla cüzdanımız dış kısımdan fermuarlıdır. Bu tasarımla birlikte cüzdan içerisindeki hiçbir değerli eşyanın düşmesi, zarar görmesi söz konusu değildir. Sevdiklerinize, ailenize, arkadaş çevrenize gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz telefon bölmeli cüzdan, özel kutusunda, pelur kağıda sarılı ve etiket korumalı olarak hediye konseptine tam uygun şekilde gönderilmektedir.

Kadın Telefon Bölmeli Cüzdan

Telefonlarımız büyüdükçe ceplerimize sığmaz hale geldi değil mi? Bir de modayı yakından takip eden biriyseniz mutlaka cüzdanların çantayla, ayakkabıyla, giyilen kıyafetle uyumlu olması gibi birçok ayrıntı da sizin için önemidir. Cüzdanın artık kimliğimiz olduğu bugünlerde yanımıza almadan bir yere gitmemiz neredeyse olanaksız! Yanınıza çanta almadığınız günlerde siz de cüzdan alıp çıkanlardansınız değil mi? Hem cüzdan hem telefon ele yük olduğu için bizler de telefonları içerisine koyabileceğiniz telefon bölmeli kadın cüzdanlar tasarladık. Günü kurtaran çözümler üretmeyi seviyoruz. Çocuğunuzu okula götürürken, alışverişe giderken rahatlıkla telefonu nereye koyacağınızı düşünmeden cüzdanınızı alıp çıkabilirsiniz. Hakiki deri ve yumuşacık dokusuyla telefonunuza zarar vermez.  Telefon cüzdanları sizler tarafından beğeniyle karşılandı. Telefon koymalı cüzdanları bizler tasarladık sizler de severek kullanıyorsunuz. Sizleri mmutlu ve memnun etme gayretiyle tasarlanmış Garbalia cüzdanlarını sitemizden arayarak inceleyebiliirisiniz.

Telefon Bölmeli Portföy Cüzdan

Portföy kadın cüzdanları birçok kadın tarafından severek kullanılıyor. En çok tercih edilen modellerden yanızca biri olan telefon bölmeli portföy cüzdanlar, İçerisine telefon koyarak kullanımı kolaylaştıran, estetik dokusyla kendine hayran bırakıyor. Telefon bölmeli cüzdan çanta olarak kullanıma imkan veren telefonluklu kadın cüzdanlar kısa işlerinizi halletmek için dışarı çıktığınızda ihtiyacınıza en rahat şekilde cevap vermek için tasarlanmıştır. Cep telefonu bölmeli cüzdan özellikle kadınlar için birebir uygun! Markete, yürüyüşe, arkadaşın evine, komşuya giderken rahatlıkla kullanıabilir. Hem telefonu koruyup hem değerli verileri saklayarak muazzam bir ihtiyaç çözümü sunuyor.

Telefon Kılıflı Cüzdan

Telefonlarınızı muhafaza etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Telefon Bölmeli cüzdan içerisine telefonunuzu kolaylıkla koyarak muhafaza edebilirsiniz. Düşşünsenize tüm değerli şeyleri bir arada bulabilirsiniz. Telefonu nereye koydum, kaybettim diye saatlerce aramazsınız. Telefon kılıflı erkek cüzdanlar erkek müşterilerimiz tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Hakiki deri telefonluklu erkek cüzdanlar kolaylık adına sizlere çok şey vaat ediyor. Ürünlerimizin detaylarını öğrenmek için sitemizde arama yapabilirsiniz.

Mıknatıslı Telefon Bölmeli Cüzdan

Sürekli iyileşen teknolojiyle birlikte akıllı telefonlarımız da ne kadar gelişti değil mi? Fark ettiniz mi artık cep telefonları ceplerimize sığmıyor. Ee bu kadar özelliği bünyesinde bulundurabilmek için normal olarak boyutlar da büyüyor. Ceplerimize sığmayan akıllı telefonları taşımak da böylece güç hale geldi. Yanınıza almasanız olmaz, alsanız koyacak yer yok! Bizler de bu ihtiyaca cevap verebilmek için de Garbalia olarak Mıknatıslı telefon bölmeli cüzdanlar tasarlamaya başladık! Sonuç itibariyle artık kimliğimizle bütünleşmiş cüzdanlarımız nereye gitsek bizimle. Telefonların, cüzdanlarda bulunması dolayısıyla en akılcı çözüm oldu. Günü kurtaran çözümler üretmeyi seviyoruz. Çocuğunuzu okula götürürken, alışverişe giderken rahatlıkla telefonu nereye koyacağınızı düşünmeden cüzdanınızı alıp çıkabilirsiniz. Hakiki deri ve yumuşacık dokusuyla telefonunuza zarar vermez. Mıknatıslı telefon cüzdanları sizler tarafından beğeniyle karşılandı. Mıknatıslı telefon koymalı cüzdanlarla telefona ve cüzdan içerisindeki önemli kart ve belgelere ulaşmak mıknatısın kolay yapışıp açılma özelliği sayesinde artık çok daha kolay! Sizleri mutlu ve memnun etme gayretiyle tasarlanmış Garbalia mıknatıslı telefon bölmeli cüzdanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Telefon Bölmeli Kadın Cüzdanlar

Sürekli iyileşen teknolojiyle birlikte akıllı telefonlarımız da ne kadar gelişti değil mi? Daha fazla hangi özelliğe sahip olabilir ki diye düşünürken hoop bir üst modeli tanıtılıyor! Fark ettiniz mi artık cep telefonları ceplerimize sığmıyor. Ee bu kadar özelliği bünyesinde bulundurabilmek için normal olarak boyutlar da büyüyor. Hal böyle olunca cep telefonları oluyor el telefonları! Ceplerimize sığmayan akıllı telefonları taşımak da böylece güç hale geldi. Yanınıza almasanız olmaz, alsanız koyacak yer yok! Bizler de bu ihtiyaca cevap verebilmek için de Garbalia olarak telefon bölmeli cüzdanlar tasarlamaya başladık! Sonuç itibariyle artık kimliğimizle bütünleşmiş cüzdanlarımız nereye gitsek bizimle. Telefonların, cüzdanlarda bulunması dolayısıyla en akılcı çözüm oldu. Telefonlarımız büyüdükçe ceplerimize sığmaz hale geldi değil mi? Bir de modayı yakından takip eden biriyseniz mutlaka cüzdanların çantayla, ayakkabıyla, giyilen kıyafetle uyumlu olması gibi birçok ayrıntı da sizin için önemidir. Cüzdanın artık kimliğimiz olduğu bugünlerde yanımıza almadan bir yere gitmemiz neredeyse olanaksız! Yanınıza çanta almadığınız günlerde siz de cüzdan alıp çıkanlardansınız değil mi? Hem cüzdan hem telefon ele yük olduğu için bizler de telefonları içerisine koyabileceğiniz telefon bölmeli kadın cüzdanlar tasarladık. Günü kurtaran çözümler üretmeyi seviyoruz. Çocuğunuzu okula götürürken, alışverişe giderken rahatlıkla telefonu nereye koyacağınızı düşünmeden cüzdanınızı alıp çıkabilirsiniz. Hakiki deri ve yumuşacık dokusuyla telefonunuza zarar vermez. Telefon cüzdanları sizler tarafından beğeniyle karşılandı. Telefon koymalı cüzdanları bizler tasarladık sizler de severek kullanıyorsunuz. Sizleri mutlu ve memnun etme gayretiyle tasarlanmış Garbalia cüzdanlarını sitemizden arayarak inceleyebilirsiniz.

Telefon Bölmeli Portföy Kadın Cüzdan

Portföy kadın cüzdanları birçok kadın tarafından severek kullanılıyor. En çok tercih edilen modellerden yanızca biri olan telefon bölmeli portföy cüzdanlar, İçerisine telefon koyarak kullanımı kolaylaştıran, estetik dokusuyla kendine hayran bırakıyor. Telefon bölmeli cüzdan çanta olarak kullanıma imkan veren telefonluklu kadın cüzdanlar kısa işlerinizi halletmek için dışarı çıktığınızda ihtiyacınıza en rahat şekilde cevap vermek için tasarlanmıştır. Cep telefonu bölmeli cüzdan özellikle kadınlar için birebir uygun! Markete, yürüyüşe, arkadaşın evine, komşuya giderken rahatlıkla kullanılabilir. Hem telefonu koruyup hem değerli verileri saklayarak muazzam bir ihtiyaç çözümü sunuyor.

Fermuarlı Telefon Bölmeli Cüzdan

Telefonlarımız büyüdükçe ceplerimize sığmaz hale geldi değil mi? Bir de modayı yakından takip eden biriyseniz mutlaka cüzdanların çantayla, ayakkabıyla, giyilen kıyafetle uyumlu olması gibi birçok ayrıntı da sizin için önemidir. Cüzdanın artık kimliğimiz olduğu bugünlerde yanımıza almadan bir yere gitmemiz neredeyse olanaksız! Yanınıza çanta almadığınız günlerde siz de cüzdan alıp çıkanlardansınız değil mi? Hem cüzdan hem telefon ele yük olduğu için bizler de telefonları içerisine koyabileceğiniz fermuarlı telefon bölmeli cüzdanlar tasarladık. Günü kurtaran çözümler üretmeyi seviyoruz. Çocuğunuzu okula götürürken, alışverişe giderken rahatlıkla telefonu nereye koyacağınızı düşünmeden cüzdanınızı alıp çıkabilirsiniz. Hakiki deri ve yumuşacık dokusuyla telefonunuza zarar vermez. Fermuarlı telefon cüzdanları sizler tarafından beğeniyle karşılandı. Fermuarlı telefon koymalı cüzdanları hem kartların hem telefonun güvenliğinin sağlanması, düşmemesi için eşsiz bir çözüm! Sizleri mutlu ve memnun etme gayretiyle tasarlanmış Garbalia cüzdanlarını sitemizden arayarak inceleyebilirisiniz.

Telefon Bölmeli Cüzdan Hangi Telefon Modelleriyle Uyumlu?

Cüzdan boyutu modeller arası değişkenlik gösteriyor, almadan önce mutlaka kaç cm boyutlarında olduğunu teyit etmenizi tavsiye ediyoruz. Genel olarak tüm modellerle uyumlu olan telefon bölmeli cüzdanlarda hangi model telefonları taşıyabileceğinizin örneklerini paylaşalım; Redmi 8A, Realme 5i, Oppo A5s, Honor 20 Lite, Samsung Galaxy A01, Samsung Galaxy A10s Oppo Reno2 Z Huawei P40 LiteXiaomi Redmi Note 7 Xiaomi Note 8 Xiaomi Redmi Note 8 Xiaomi Redmi Note 8 ProXiaomi Redmi Note 9 Xiaomi Redmi Note 9 ProXiaomi Mi 9TXiaomi Mi Note 10Xiaomi Mi Note 10 Lite Samsung Galaxy M31 Samsung Galaxy M51 Samsung Galaxy A51 Samsung Galaxy A71 iPhone SE Xiaomi POCO F2 Pro Xiaomi Mi 10 Huawei P40 Pro Samsung Galaxy Note 20 Samsung Galaxy S20 FE Samsung Galaxy S20 iPhone 12 iPhone 11 iPhone X iPhone 8 Plus iPhone 8 iPhone 7 Plus iPhone 7 iPhone 6 Plus iPhone 6 Asus Zenfone 6 OnePlus 7 Pro Oppo Reno 10x Zoom One Plus 7T 
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Telefon Bölmeli Cüzdan ile ilgili bilgi almak ister misiniz?