195 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

Kartlık, Kredi Kartlığı, Kartlık Cüzdan Modelleri

Hakiki deri el yapımı kartlık, kredi kartlığı, erkek kartlık modellerini en uygun fiyatlarla şimdi satın alın özenle paketleyerek hemen gönderelim! İsim ekleme, kapıda ödeme, %50’ye varan indirimli fiyatlar, kredi kartına taksit ve ücretsiz teslimat fırsatıyla şimdi deri kartlık satın alın!

-%18
-%18
-%18
-%18
-%18
-%18
-%18
179,90
-%18
-%18
-%15
-%15
-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%34
-%34
-%34
-%34
-%34
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%24
-%24
-%24
-%24
-%24
-%24
-%24
-%24
-%24
-%35
-%35
-%35
-%35
-%35
-%35
-%35

Kartlık

Cüzdan kullanımı taş devrinden bu yana insanların avcılık malzemelerini, etlerini taşımak için bel bölgelerine bağlayarak kullandıkları daha çok sırt çantasına benzer büyük ve işlevsel taşıma aracıydı. Günümüze yaklaştıkça para kullanımın artmasıyla, değerli taş ve paraların saklanabilmesi, korunabilmesi amacıyla daha minimalist boyutlar elde edilmiştir. Dijitalleşen, globalleşen dünyamızda para kullanımı da yerini kredi ve banka kartlarına bırakmış gibi görünüyor. Değerli taşlar, mücevherler ide artık banka hesaplarında bulundurulabiliyor. Yakın zamanda ciltli nüfus cüzdanlarımızın da kimlik kartlarına dönüştüğüne şahit olduk. Yaşanılan mali krizler sonucu kredi kartı kullanım oranları da oldukça arttı. Hatta her bankadan ayrı kredi kartlarına sahip olanlarımız bile mevcut. Kimlik kartları, ehliyet kartı, mağazaların, firmaların, ürün ve hizmetlerini satın alamaya niyetlenip gidip görüştüğümüz işletmelerin kartvizitleri, mağazalar için özel üyelik kartları, toplu taşıma için kullanılan ulaşım kartları, seyahat için kullanılan özel uçuş kartları, akaryakıt ve petrol istasyonlarında kullandığımız özel kartlar, öğrenci kartları, eğitmen kartları daha saymakla bitiremeyeceğimiz çok çeşitli kartlar için günümüz cüzdanları tam fonksiyon olarak işlev görememektedir. Hal böyle olunca bu noksanlığı kartlık kullanımı gidermiştir. Yoğun kart karmaşasında ihtiyaç olduğu anda bulunması sırasında zorluk yaşanılan kartlar için en akılcı ve muhteşem tasarımlarıyla ön plana çıkan işte harika kartlıklar! 

Kartlık Modelleri

Kartlıklar bir yığın kartları en optimal şekilde organize edebilmeniz için tasarlanmış, birbirinden farklı model ve desenle göz doldurmaktadır. Kartlık cüzdan olarak da bilinen kartliklar kadın erkek fark etmeksizin kullanılan, hayatı kolaylaştıran muhteşem ürünlerdir. Kartlarınızın güvenliği ve korumasının tam olabilmesi için özel olarak tasarlanmış hakiki deri kartlık modelleri ile hiç olmadığı kadar kolay ve pratik şekilde kartlarınızı yönetebileceksiniz.  Garbalia kartlık cüzdan modellerini sıralayacak olursak; mekanizmalı kartlık, bozuk para bölmeli kartlık, para maşalı kartlık, vintage deri kartlık, RFID kartlık, fermuarlı kartlık, çıt çıtlı kartlık modelleri erkek kartlık, kadın kartlık olarak kullanım imkanı sunmaktadır. 

Erkek Kartlık

Zevk sahibi erkek kullanıcılarımız için özel olarak geliştirdiğimiz erkek kartlık modellerimize göz atmadan kartlık almamanızı tavsiye ediyoruz. Pratik ve hızlı olmayı tercih ederken tasarımı, görünüşü ve kalitesinden de ödün vermek istemeyen müşterilerimiz için muhteşem çözüm olarak sunduğumuz erkek kartlıklar çağımız gereği en popüler kullanılan kartların güvenle saklanması için oldukça güvenlikli bir şekilde imal edilmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. Erkek kartlıkların çok kart yuvasının olması, ihtiyaca göre en sık kullanılan kartların en dakik şekilde bulunmasını amaçlamaktadır. Erkek cüzdan kategorisinde özellikle dikkat çeken erkek kartlıklar kullanıcılara tarifsiz bir deneyim yaşatıyor. Günümüz cüzdan kullanımındaki kartlık kullanımın lineer şekilde artış göstermesi bizlere bu yargıyı doğrulama imkanı sunmaktadır. Birbirinden farklı renk tasarım ve modelde yapacağınız erkek cüzdan seçiminde ücretsiz olarak kartlık üzerine isminizi ekleyebilir, size özgü bir kartlık sahibi olabilirsiniz. Sevgiliye, babaya, arkadaşa, kuzene kısacası değer verdiğiniz her kim varsa düşünmeden hediye edebileceğiniz erkek kartlık modellerimize şimdi göz atabilirsiniz. 

Kartlık Neden Kullanılır?

Her yeni bir gün hayatımıza yeni başka bir kart aldığımızın farkında mısınız? Sürekli alışveriş yaptığınız yerler, dışarıdan yemek söyleyenler için sürekli paket içerisinde gönderilen kartlar, kimlik, ehliyet, abonelik kartları veya sevdiklerinizin fotoğraflarını yanınızda taşıyanlardansanız bu kart ve belgelerin özenle saklanabilmesi içn özel kredi kartlığı yuvasına sahip olan kartlığa ihtiyacınız vardır. Bu ihtiyacın en optimal şekilde yönetilmesi için kart sayısını azaltmak yerine bol kart yuvasına sahip kredi kartlığı kullanabilirsiniz. Erkek cüzdan içerisinde bambaşka bir öneme sahip olan kartlıklar erkek deri cüzdanı konusunda uzman olan Garbalia’nın hünerli ellerinde şekilleniyor. Birbirinden farklı renk ve tasarımıyla öne çıkan kartlıklar gönlünüzce tercih edebileceğiniz en minimalist tasarım aksesuarlar olarak sizlere sunulmaktadır.

Kartlık Nasıl Kullanılır?

Kullanımının sürekli olarak arttığı banka veya kredi kartları, kimlik kartı, sürücü belgesi, üyelik kartları birbirine giren sürekli karmaşa yaratan ve elinizi her attığınızda yanlış kartı almanıza sebep olan cüzdanların yerine; organize şekilde kartlarınızı yerleştirebileceğiniz, lazım olduğu anda ilgili kartın bulunduğu bölmeye ulaşarak kartlarınıza doğrudan ve pratik olarak erişmenizi amaçlayan harika aksesuarlardır. Kartlık kullanımında dikkat edilmesi gereken önemli noktaların başında kullanılan kartlığın en sık kullanılan karttan, daha az kullanılan karta göre organze edilmesi olacaktır. Derinin esnek yapısı sebebiyle kartlarınız, kart yuvalarına kolaylıkla takılıp çıkarılabilecektir. Kartlık kullanımında bir başka dikkat edilmesi gereken özellik ise; evet kartlıklar en minimalist cüzdanlardır. Dolayısıyla ceplerinizde kolaylıkla taşınabilir. Ancak taşıma konusunda bu ayrıntıyı unutmamalısınız ki kartlıklar arka cepte rahatlıkla taşınabilir ancak üzerine oturulmamalıdır. Hem kartlarınızı kırma ihtimaliniz doğar hem de kartlığın yapısı deforme olabilir. Deri esnek bir yapıya sahip olduğu için şekil ve form olarak cebin şeklini alabilir.

Kartlık Özellikleri Nelerdir?

Bir hayli karmaşık olan hayatlarımızda, cüzdanımızın karmaşık olup olmamasını kendiniz tercih edebilirsiniz. Dememiz o ki Garbalia kartlıklarıyla cüzdanda karmaşıklığa son! Kartlık modellerimizin özelliklerini sıralamaya başlamadan önce belirtmek ve hatırlatmak isteriz ki birbirinden farklı renk ve tasarımda kartlık modellerimizdeki kart yuvasının sayısı değişmektedir. İhtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak kart yuvası sayısı seçimi yapmanızı önemle belirtiriz. Kartlıklarımız modelden modele farklılık gösterebilecektir. Garbalia kartlık TSE standartlarında Türkiye’de el işçiliğiyle titizlikle sizler için üretilmiştir. Kullanılan deri dayanıklı olması özelliğiyle boy gösterirken birinci sınıf hakiki deriden üretildiğinden yırtılma ve kopmalara karşı son derece dayanıklıdır. Seçimi gerçekleştireceğiniz kartlık modelleri arasından yırtılma aşınma gibi bir sorunla, temiz kullanılması durumunda karşılaşmayacağınızı bildirmek isteriz.  Eskitilmiş deri hayranları için özel olarak tasarladığımız kartlıklar vintage deriden üretilmiş olup, eskitilmiş deri özelliğinden dolayı kartlık üzerindeki ton ve desen farklılıkları derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Daha havalı ve kaliteli görünüm kattığını müşterilerimizin dönütleri sonucunda elde ettik. Eskitilmiş deri cüzdan vintage deri severler için muhteşem bir aksesuar olarak boy göstermektedir. 

Neden Deri Kartlık Kullanmalısınız?

Deri Kartlıklar Uzun Yıllar Kullanılabilir.

Abartmış olmazsak taş devrinden bu yana kullanılan cüzdanlar deri kullanılarak üretilmiştir. Kimi müzelerde bu arkeolojik kalıntıları görebiliriz. Zamana karşı koyan deri cüzdanları tercih etmenizdeki birinci ve en önemli etken inanılmaz kaliteli ve uzun ömürlü olması gelecektir. Zaman içerisinde cüzdan kullanımı yerini kartlık kullanımına bıraktığı için özellikle bu konuda deri kartlıkların dayanıklılığı göze çarpmaktadır. Deri cüzdanların aksine kumaş veya sahte deriden yapılmış cüzdanların çoğu kısa bir süre sonra aşınıp bozulmaya başlar.

Deri Kartlık Oldukça İşlevseldir.

Hayatımızın en kilit parçalarını oluşturan kartlar özenli ve güvenli bir şekilde korunup saklanmalıdır. Deri kartlıkların kullanımı oldukça kolaydır. Anlaşılması zor veya komplike bir mekanizmaya sahip değillerdir. Yumuşak dokusuyla hemen nasıl kullanmanız gerektiğini anlayacaksınız. Standart deri cüzdanlarda kartlar için yuvalar, nakit para için bir yer ve ehliyetinizi koyabileceğiniz şeffaf plastik pencere bulunmaktadır. İşte yalnızca bu kartlık bölmelerinin fazla olduğu kartları koymaya yarayan deri kartlıklar özellikle erkek cüzdan modelleri arasında boy göstermektedir. İstek ve ihtiyacınız dahilinde bu kartlık modellerine bakarak gönlünüzce seçim yapabilirsiniz.

Deri Kartlık Muhteşem Dayanıklıdır

Deri kartlıklar ihtiyacı tam olarak karşılamasının yanı sıra oldukça dayanıklıdır. Sıcağa, soğuğa, suya, pis ve kire karşı muhteşem dokusuyla nasıl bu kadar dayanıklı olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur. Hafif olmasının yanı sıra güçlü olan deri mevcut tüm diğer kumaşlardan daha uzun süre dayanabilir. Tam damarlı deri, düzenli olarak temizlenirse yıllarca dayanabilir. Plastik, karbon elyaf veya pamuk bazlı bir malzeme için maalesef aynı şeyleri söyleyemeyiz. Kart yuvalarına sürekli olarak kart giriş ve çıkışlarının gerçekleşmesiyle deri olmayan kartlıklar kolaylıkla aşınabilir, yıpranabilir. Ancak Garbalia kartlıklarından yapacağınız hiçbir seçimde bu sorunla karşılaşmayacağınızı belirtmek isteriz.

Deri Kartlık Dokusu Yumuşacıktır.

Katlık cüzdan modellerinin mutlaka metal olması ya da çok kalın olmasına gerek yoktur. Garbalia kartlık modellerini incelediğiniz vakit anlayacağınız üzerine yumuşacık deri dokusuyla, kartlığınızın varlığını dahi hissetmeyeceksiniz. İnanılmaz pürüzsüz ve esnek dokusuyla kullanmaya doyamayacağınız kartlik tasarımlarını görmek için ürünlerimizi şimdi inceleyin.

Garbalia Deri Kartlık Fiyatları Oldukça Uygundur.

Ürünlerimizi ve fiyatlarımızı incelediğinizde bizlere hak vereceksiniz ki deri kartlıklar sanıldığı kadar lüks veya ulaşılması güç ürünler değildir. Tabi ki kaliteyi ucuz ve komik fiyatlara satın alamazsınız ancak hakiki deri kartlıklar için seçebileceğiniz en uygun adrestesiniz. Kalitesi ve inanılmaz dayanıklı yapısıyla kartlıklar fiyat performans açısından muhteşem ürünlerdir.

Deri Kartlığınızı Kişiselleştirebilirsiniz.

Bitkisel tabaklamadan gelen renkler daha doğal görünür ve zengin bir görünüme sahiptir. Bitkisel tabaklama, tabaklama işleminin ağaçlardan veya bitki kabuklarından elde edilen doğal tanenlerle yapıldığı bir işlemdir. Tabaklama için kullanılan derileri renkler, dokular ve stillerle birleştiren geniş renk yelpazesi, deri cüzdan seçeneklerini neredeyse sonsuz kılar. Kartlığınızı daha da benzersiz hale getirmek için yapacağınız kartlık seçimlerinde her bir ürüne ücretsiz olarak isim ekleyebilir özelleştirebilirsiniz.  En az sizin kadar eşsiz ve benzersiz olan kartlık modelleri oluşturabilir sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Deri Kartlık İle Sade Şıklığı Yakalayabilirsiniz.

Deri her zaman bir zarafet göstergesi olmuştur.  Şık, doğal ve kaliteli zarafet herkesin deri cüzdanda aradığı genel niteliklerdendir. Hemen herkesin kartlık cüzdan kullandığını düşünürsek deri kartlık fanatikleri muhtemelen şıklıklarını tamamlayacak muhteşem parça olduğu için tercih ediyorlardır. Her bir deri parçası benzersizdir ve bir cüzdanı her bir kişi için bu kadar özel kılan da budur. Hiçbir deri parçası aynı görünmez ve aynı hissiyatı yaratmaz. Hayattaki yoğun tempo içerisinde bir de kartlarınızı bulmak için enerji harcamanıza veya karmaşık bir cüzdana ihtiyacınız yok. Gerekli olan ihtiyaçlarınızı en güzel şekilde organize edebileceğiniz çözümler kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Kadın Kartlık

Kartlık modelleri nedendir bilinmez erkeklerle eşleştirilen bir üründür. Oysa kadın kartlık ihtiyacının da olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Düşünülecek olursa kadınların kullanmış olduğu kartlar erkeklerinkine nispeten çok daha fazladır. Banka kartlarının yanında özel mağaza üyelik kartlarını çoğunlukla kadınlar daha fazla taşımaktadır. Kadın kartlık modelleri arasından yapacağınız seçim içerinde istediğiniz ürüne ücretsiz olarak isim ekleyebilir kişiselleştirebilirsiniz. 

Mekanizmalı Kartlık

Mekanizmalı cüzdan erkek müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Erkek müşterilerimize harika kolaylık sağlayan tasarımıyla birlikte büyük bir portföy yakalamıştır. Birden fazla karta sahip olduğumuz şu dönemde en estetik tasarım Garbalia kalitesiyle sizlerin hizmetine sunulmuştur. Mekanizmalı erkek cüzdanlarda mekanizmasına basıldığı durumda kartları açılır pozisyona getirip ihtiyacınıza uygun kartı seçmenizde sizlere kolaylık sağlar. Mekanizmasına basılması güç gerektirmediği gibi kartların yere düşme olasılığı da yoktur. Dayanıklı olması özelliği sayesinde kartlarınız güvenli bir şekilde cüzdan içerisinde bulunur. Ters döndürdüğünüz takdirde bile düşme, dökülme gibi problemlerle karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. Mekanizmalı cüzdanlar günümüz gereği sıklıkla başvurduğumuz kartların kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmış mekanizmalı kartlık erkek cüzdanlar çoğu erkek müşterilerimiz tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Mekanizmalı cüzdan seti içerisinde sizlerin de severek kullanacağı alt kısmındaki mekanizma tasarımıyla ihtiyacınız olan karta tek hareketle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sağlam tasarımıyla birlikte mekanizmalı kartlık cüzdan modellerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.   

Bozuk Para Bölmeli Kartlık

Sizleri daha mutlu edebilmek için tasarlanan minimal kartlık modellerimize bozuk para bölmesi ekledik! Hayatımızda sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz madeni paraya en kolay erişimin sağlanması amacıyla kullanılan bozuk para bölmeli kartlıklar şimdilerin göz bebeği! Gün geçtikçe azalan nakit kullanımının yerini alan kredi ve banka kartlarımız için ideal çözüm üreten kartlıklarda en çok ihtiyaç duyulan özelliklerden biri de bozuk para bölmesiydi. Her an her yerde kullanamadığımız kartlar, küçük meblağlar için bozuk paranın yerini alamayacak gibi görünüyor. İhtiyacınız olduğunuzda kartınıza, ihtiyacınız olduğunda da madeni paraya ulaşmanızı rahatlıkla sağlayan bozuk para bölmeli kartlık cüzdanlar özgün tasarımı, kalitesiyle hakiki deri olarak Garbalia'da! Ürünlerimizin detaylarına sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

RFDI Kartlık

RFID Radyo Frekansı Tanımlama anlamına gelir.  Bu radyo frekansı tanımlama teknolojileriyle birlikte veri aktarmak için radyo frekansı dalgalarının kablosuz olarak temassız kullanımı mümkün kılmaktadır. RFID teknolojisileri, günümüzde birçok sektörde kullanılmakta ve dünya genelinde yaygınlaşmaktadır. Otomotiv, akaryakıt, lojistik, perakendecilik, tarım, sağlık, ilaç, tekstil, enerji, kamu, üretim, güvenlik, turizm, finans ve bankacılık gibi birçok sektörde geniş uygulama alanlarında aktif ve yaygın durumdadır. Kartların kullanımın hızla artması yeni bir hırsızlık sektörü oluşmasına da maalesef ön ayak olmuştur. Kredi kartlarının güvenliğinin sağlanabilmesi için alınan önlem ışığında RFDI engelleyici kartlıklar ürettik. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden dijital hırsızlar pasaport ve kredi kartlarınızdaki bilgileri tarayabilmek adına RFID okuyucu kullanırlar. Bu RFID okuyucular yine radyo frekanslarını kullanarak belirli bir mesafeden bilgilerinizi tarayabilir. İşte böylesine korkunç bir güvenlik açığını önleyebilmek adına imal ettiğimiz Garbalia RFID korumalı kartlıklar, radyo dalgalarını engelleyebilen veya büyük oranda kesintiye uğratabilen özel malzemeden tasarlanmıştır. Tabi ki banka kartları da geliştirip iyileştiriliyor ve her kartı RFID okuyucu tarayamıyor ancak kimin daha süpersonik teknoloji kullandığı biraz şansa kalmış gibi görünüyor. Bu nedenle tehlike açıkken önlem almak daha akılcı bir yaklaşım olacaktır. Ve bize sorarsanız, güvende olmak pişman olmaktan daha iyidir! Dahası, veri hırsızlığının tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğu, dolayısıyla asla yeterince güvende olamayacağınız bilinen bir gerçektir. 

Fermuarlı Kartlık

Kredi kartlığınız artık daha güvenli! Dış kısmında bulunan koruyucu fermuar kilidiyle çözüm önerileri sunuyoruz. Fermuarlı kartlıklar ile kartlarınızın, paranızın düşmesi, kaybolması gibi olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Daha sağlıklı bir koruma sağlayan fermuarlı kartlıklar sevilerek tercih edilmeye devam ediyor. Fermuarlı kadın kartlıklar tercihinize uygun olarak farklı boyut ve desenle birlikte seçebilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. Birçok kadın kullanıcılarımız tarafından beğeni alan cüzdan modellerimizin detayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Fermuarlı erkek kartlık tercihinize uygun olarak farklı boyut ve desenle birlikte seçebilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. Birçok erkek müşterimiz tarafından beğeni alan cüzdan modellerimizin detayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Mıknatıslı Kartlık

Manyetik kartlık son dönemde popüler olmuş oldukça sık tercih edilen ve başarılı çözüm olarak görülen sistemiyle birlikte kullanıcılarının gönlünde taht kurmayı amaçlıyor. Modellerde değişen görünümüyle birlikte mıknatıslı kartlık kolay açılır, kapanır olmasıyla oldukça kullanışlı bir üründür. Mıknatısların oluşturduğu manyetik alan sayesinde siz güç uygulamaya gerek kalmadan mıknatıslı bölümler birbirlerine yaklaştırılarak otomatikman kapanacaktır. Sağladığı bu kolay özellik sayesinde kredi kartlığı kullanımı oldukça keyifli hale gelmektedir.

Vintage Deri Kartlık

Eskitme deri kartlık sizler tarafından sıklıkla kullanılan, merak edilen, görünümü dokusu nedeniyle renk geçişleri, ton farklılıkları bulunan muhteşem kartlıklarımızdandır. Erkek kartlık modelleri geniş erkek müşteri portföyümüz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Siz zevk sahibi erkeklere en kaliteli erkek kartlık cüzdanları sunmak istememiz adına erkek kartlık cüzdanlarımızı muhteşem eskitme deri kullanarak eskitme deri erkek kartlık cüzdan imal ediyoruz. Vintage deri erkek cüzdan kullanarak siz de tüm sahip olduğunuz kartları nizami ve güvenli bir şekilde saklayabilir, eskitme derinin muhteşem dokusuyla harika kartlığa sahip olabilirsiniz. 
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Kartlık ile ilgili bilgi almak ister misiniz?