313 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

Kadın Cüzdan, Kadın Deri Cüzdan, Bayan Cüzdan Modelleri

Zevkli kadın müşterilerimiz için tasarladığımız hakiki deri el yapımı kadın cüzdan modellerini en uygun fiyatlarla şimdi satın alın özenle paketleyerek hemen gönderelim! İsim yazdırma, kapıda ödeme, %50’ye varan indirimli fiyatlar, kredi kartına taksit ve ücretsiz teslimat fırsatıyla şimdi bayan cüzdan satın alın!

-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%4
-%4
-%4
-%4
-%4
-%4
-%4
-%4
-%4
-%4
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%44
-%44
-%44
-%44
-%40
-%40
-%40
-%40
-%40
-%44
-%44
-%44
-%44
-%44
-%44
-%44
-%44
-%44
-%44
-%40
-%40
-%40

Kadın Cüzdanlar

Kadın cüzdanı, kadınların şıklıklarını pekiştirdiği birçok aksesuar arasındaki en zarif parçalardan biridir. Çoğu kadın cüzdanlarını çok amaçlı olarak kullanmayı tercih ediyor. İşlevsel olarak oldukça işe yarar bu cüzdanlar dolayısıyla kadınlar için inanılmaz önem taşır.  Kadın cüzdanlar genellikle çanta modelleriyle birlikte kullanıldığından kadın cüzdanlarının mükemmel şıklıkta ve olması gereklidir. Her kadının dolabında çok sayıda bulunan kadın cüzdanların seçiminde birçok farklı etken bulunmaktadır. Örneğin telefon bölmeli kadın cüzdanlar, çanta almadan dışarı çıktığınız zaman hayatınızı inanılmaz kolaylaştıracaktır. Yahut bozuk para bölmeli kadın cüzdanlar; ihtiyacınız olduğunda doğrudan madeni paranızı bulabileceğiniz ayrı bir gözü olduğu için oldukça pratik bir seçim olacaktır. Eğer çanta cüzdan olarak kullanmayı sevenlerdenseniz portföy cüzdanlar tam size göre! Daha geniş ve büyük olan portföy cüzdanlar birçok kadın tarafından severek kullanılmaktadır.

Kadın Cüzdan Neden Kullanılır?

Cüzdanlar; para, kimlik, kredi kartları gibi oldukça özel ve kıymetli parçaları taşımamızı sağlayan genellikle deriden yapılan küçük katlanabilir çantalardır. Koşuşturmalı hayatlarımızda evde unutsak mutlaka dönüp almamız gereken, her birimizin en az bir tane sahip olduğu en kullanışlı aksesuarlardan biridir. Bizler için hayati önem taşıyan, para kimlik, kartlar gibi değerlerin en sağlıklı şekilde saklanıp korunmasını kim istemez ki? İşte bu durumdan doğan ihtiyaca çözüm olarak cüzdanlar yıllardan beri kullanılagelmiştir.

Kadın Cüzdanları Neden Daha Büyüktür?

Her kadının çantasının neredeyse bir kara delik olduğu tüm dünyaca bilinen bir gerçektir. Kadınlar çantalarında olduğu gibi cüzdanlarında da garantici şekilde her şeyi bulundurmak isterler. Eğer kadınlar bu kadar ince düşünceli ve garantici olmasaydı ihtiyacınız olduğunda yara bandını, kürdanı, fotoğraflarınızı nasıl temin ederdiniz hiç düşündünüz mü?

Kadın Deri Cüzdan Nedir?

Cüzdanlar ilk kullanılmaya başlandığı günden beri malzeme olarak deri tercih edilmiş, dayanıklı ve en güvenli yol olarak kullanılagelmiştir. Çok ileri gitmeden kullandığınız ayakkabı, mont, koltuklar, pantolonlar ve daha sayamayacağımız birçok üründe deri kullandığımızın farkında mısınız? Sebebi inanılmaz dayanıklı olması ve kolayca aşınmaması, uzun ömürlü olması sayılabilir. Çağlardan beri hayvan eti yenilip derisinden de ürünler elde etmişizdir. Süpersonik teknolojiler hayatımıza iyice yerleşmediği takdirde bu şekilde devam edecek gibi görünüyor. Kadın deri cüzdanlar, bazı hayati belgelerinizi ve ayrıca paranızı taşımanıza yardımcı olmaları açısından çok önemlidir Nakit, kredi kartları, kimlik kartları ve diğer küçük önemli belgeleri almak için kişiye kolaylık sağlar. Kadın deri cüzdanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ofis giyim, ofis şıklığı, klasik giyim, casual giyim gibi alanlarda tercih edebileceğiniz deri kadın cüzdanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.  

Neden Her Kadın Deri Cüzdan Sahibi Olmalı?

Her bir deri parçası biriciktir. Bu yüzden deri cüzdan seçimi bire bir karakterinizi yansıtır. Nihayetinde en önemli eşyalarınızı (para, anahtarlar, kredi kartları, ehliyet ve sevdiklerinizin fotoğrafları) sakladığınız yerin bu kadar özel olmasını gayet normal karşılarız değil mi? Kadınların kullanmış olduğu cüzdanlar bir o kadar kişiliklerini yansıtmaktadır. Dolayısıyla kadınlar için cüzdan tercihi yapmak oldukça karmaşık ve önemli bir durumdur. Cüzdan kadın müşterilerimiz için özellikle büyük bir çoğunluğu için tamamlayıcı aksesuar olması dolayısıyla ayrı bir yere sahiptir. Gelin bu özel aksesuar için sizleri kaliteyle tanıştıralım.
  • Kadınlar deri cüzdan yıllardan beri kalitenin timsali olmuştur. İlk kullanılmaya başlandığı günden itibaren deriden imal edilmiştir. Kadın cüzdan modellerinde bu nedenle deri seçilmesi hem cüzdan ömrünü uzatır hem de geleceğe yatırım yapmış olursunuz.
  • Kadın deri cüzdanları çoğu kıyafetle kombinlemek mümkündür. Derinin özel dokusuyla farklı renkleriyle birlikte harika kombinler yapabilirsiniz. Hangi ortamda olursanız olun kadın deri cüzdanınız sizi havalı gösterecektir.
  • Kadın deri cüzdanlar inanılmaz dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca temiz baktığınız müddetçe süper dayanır. Tabii ki, ince deri cüzdanınızı iyi durumda tutmak için iyi bakmanız önemlidir. Hiç kimse yanlışlıkla yıkamadan geçmiş eski bir deri parçası görmek istemez. Bunu akılda tutarak, cüzdanınızın en iyi durumda kalmasını sağlamak için kullanışlı deri bakım ipuçlarımızdan faydalandığınızdan emin olun.

Kadın Cüzdan Kullanımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kadın cüzdan modellerinde birbirinden farklı renk ve tasarımlarla yapabileceğiniz seçimler mevcuttur. Garbalia hakiki deri kadın cüzdan kullanımında dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta vardır. Bunlar;
  • Kadın cüzdanınızı belirli aralıklarla temizleyin. Temizleme sırasında yoğun kimyasal maddeler kullanmanız dokusunu aşındırabilir. Nemli bez yardımıyla temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kadın cüzdanınızda gereksiz eşyalar bulundurup şişmesine engel olmalısınız. Emin olun şişkin cüzdan deri dokusunu esneteceği için hoş durmayacaktır.
  • Kadın cüzdanınızda sivri ve kesici aletler bulundurmayın. Anahtar seti gibi yapıyı deforme edebilecek sivri ve sert maddeler bulundurmamaya özen göstermelisiniz.
  • Kadın cüzdanınıza bakım yapmayı ihmal etmeyin. Bir miktar deri kremi sürmediğiniz sürece deri çatlamaya başlayabilir.
  • Kadın cüzdanınızı çantanızda taşımaya gayret göstermelisiniz. Kadın kartlık modellerini veya kadın cüzdanlarını arka cepte taşımak mümkün olsa da üzerine oturmaktan kaçınmalısınız.

Kadın Deri Cüzdanın Özellikleri Nelerdir?

Kadın Deri Cüzdanlar Uzun Ömürlüdür

Abartmış olmazsak taş devrinden bu yana kullanılan cüzdanlar deri kullanılarak üretilmiştir. Kimi müzelerde bu arkeolojik kalıntıları görebiliriz. Zamana karşı koyan deri cüzdanları tercih etmenizdeki birinci ve en önemli etken inanılmaz kaliteli ve uzun ömürlü olması gelecektir. Kadın deri cüzdanların aksine kumaş veya sahte deriden yapılmış erkek cüzdanların çoğu kısa bir süre sonra aşınıp bozulmaya başlar.

Kadın Deri Cüzdanlar İnanılmaz Fayda Sağlar

Hayatınız kadar önemli ve değerli parçaları içinde bulunduran deri cüzdanların kullanımı oldukça kolaydır. Anlaşılması zor veya komplike bir mekanizmaya sahip değillerdir. Yumuşak dokusuyla hemen nasıl kullanmanız gerektiğini anlayacaksınız. Standart deri cüzdanlarda kartlar için yuvalar, nakit para için bir yer ve ehliyetinizi koyabileceğiniz şeffaf plastik pencere bulunmaktadır. Bu bölmelerin fazla olduğu kadın deri cüzdanlar olduğu gibi yalnızca kartları koymaya yarayan kadın deri kartlıklar da vardır. İstek ve ihtiyacınız dahilinde bu kadın cüzdanlardan gönlünüzce seçim yapabilirsiniz.

Kadın Deri Cüzdanlar Süper Dayanıklıdır

Kadın deri cüzdanlar ihtiyacı tam olarak karşılamasının yanı sıra oldukça dayanıklıdır. Sıcağa, soğuğa, suya, pis ve kire karşı muhteşem dokusuyla nasıl bu kadar dayanıklı olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur. Hafif olmasının yanı sıra güçlü olan deri mevcut tüm diğer kumaşlardan daha uzun süre dayanabilir. Tam damarlı deri, düzenli olarak temizlenirse yıllarca dayanabilir. Plastik, karbon elyaf veya pamuk bazlı bir malzeme için maalesef aynı şeyleri söyleyemeyiz.  

Kadın Deri Cüzdan Dokusunun Hissiyatı Harikadır

Yeni eşya kokusu ve hissiyatını hayal edelim.  Hiç yepyeni deri araba koltuklarına oturdunuz mu? İnanılmaz pürüzsüz ve esnek dokusu tanıdık geldi değil mi? Buradaki hissiyat tanıdık geldiyse deri cüzdan satın aldığınızda deneyimleyeceğiniz doku ve koku da tam olarak bu şekilde olacaktır.

Garbalia Kadın Cüzdanlar Oldukça Erişilebilir Fiyattadır

Ürünlerimizi ve fiyatlarımızı incelediğinizde bizlere hak vereceksiniz ki deri cüzdanlar sanıldığı kadar lüks veya ulaşılması güç ürünler değildir. Tabi ki kaliteyi ucuz ve komik fiyatlara satın alamazsınız ancak hakiki deri cüzdanlar için seçebileceğiniz en uygun adrestesiniz.

Kadın Deri Cüzdanlar Benzersiz Seçimler Sunar

Bitkisel tabaklamadan gelen renkler daha doğal görünür ve zengin bir görünüme sahiptir. Bitkisel tabaklama, tabaklama işleminin ağaçlardan veya bitki kabuklarından elde edilen doğal tanenlerle yapıldığı bir işlemdir. Tabaklama için kullanılan derileri renkler, dokular ve stillerle birleştiren geniş renk yelpazesi, deri cüzdan seçeneklerini neredeyse sonsuz kılar. Kadın cüzdanınızı daha da benzersiz hale getirmek için ücretsiz isim ekleyebilir özelleştirebilirsiniz.  

Kadın Deri Cüzdanla Klasik Şıklığı Yakalayabilirsiniz.

Şık, doğal ve kaliteli zarafet herkesin kadın deri cüzdanda aradığı genel niteliklerdendir. Hemen herkesin cüzdan kullandığını düşünürsek deri cüzdan fanatikleri muhtemelen şıklıklarını tamamlayacak muhteşem parça olduğu için tercih ediyorlardır. Her bir deri parçası benzersizdir ve bir cüzdanı her bir kişi için bu kadar özel kılan da budur. Hiçbir deri parçası aynı görünmez ve aynı his vermez. Hayattaki en güzel şeylerden zevk aldığınızı göstermek için karmaşık bir cüzdana ihtiyacınız yok. Deri her zaman bir zarafet göstergesi olmuştur.

Kadın Deri Cüzdanların Modası Geçmez

Deri daima sadeliği ve şıklığı temsil etmiştir. Dolayısıyla sanal paraları kullanmaya başlayıp nakit para ve kart ihtiyacımız hiç kalmazsa ki çok yakın tarihlerde pek de mümkün gibi görünmüyor, bu sebeple modası asla geçmeyecek ürünlerin başında gelmektedir. Kadın deri kartlı cüzdanın bir diğer harika özelliği de her zaman moda olmalarıdır. Yaşınız, tarzınız hiç fark etmeksizin deri cüzdan herkese uygun bir aksesuardır. Zaten deri cüzdan seven büyük bir kitle olduğunu fark etmemek mümkün değildir. Etrafınıza baktığınızda kaliteli yaşamayı seven kişileri gözlemlediğinizde genellikle deri cüzdan, ayakkabı, çanta, ceket gibi birçok deri ürünleri kullandığını görebilirsiniz.  

Kadın Deri Cüzdanlar Esnektir

Kadın deri cüzdanların harika dokusu sizleri satın almaya iten büyük etkenlerin başında gelecektir. Hatta zamanla, hakiki deri cüzdanların esnekliği artarak onları daha dayanıklı ve uzun ömürlü hale getiriyor! Sentetik cüzdanların dokusunu ve yaşattığı deneyim oldukça serttir ve kısa süreli kullanımdan sonra zarar görür. Ancak deri cüzdanın kalitesini de bilmeyen yoktur!  

Garbalia Kadın Cüzdan Modelleri

Kadın cüzdanları, kadınlar için yalnızca bir ihtiyaç, aksesuar olarak değil önemli tüm verilerin saklandığı gizli bir hazinedir. Bizler de kıymetli tüm kadınlar için ayrı ve ince işçilikle tasarladığımız el yapımı hakiki deri kadın cüzdanları sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Her karaktere, kişiliğe uygun kadın cüzdan modellerini bulacağınız Garbalia cüzdanın Desa, LCW, Defacto gibi büyük firmalara imalat yaptığını biliyor muydunuz?

Telefon Bölmeli Kadın Cüzdanlar

Sürekli iyileşen teknolojiyle birlikte akıllı telefonlarımız da ne kadar gelişti değil mi?  Daha fazla hangi özelliğe sahip olabilir ki diye düşünürken hoop bir üst modeli tanıtılıyor! Fark ettiniz mi artık cep telefonları ceplerimize sığmıyor. Ee bu kadar özelliği bünyesinde bulundurabilmek için normal olarak boyutlar da büyüyor. Hal böyle olunca cep telefonları oluyor el telefonları! Ceplerimize sığmayan akıllı telefonları taşımak da böylece güç hale geldi. Yanınıza almasanız olmaz, alsanız koyacak yer yok! Bizler de bu ihtiyaca cevap verebilmek için de Garbalia olarak telefon bölmeli cüzdanlar tasarlamaya başladık! Sonuç itibariyle artık kimliğimizle bütünleşmiş cüzdanlarımız nereye gitsek bizimle. Telefonların, cüzdanlarda bulunması dolayısıyla en akılcı çözüm oldu. Telefonlarımız büyüdükçe ceplerimize sığmaz hale geldi değil mi? Bir de modayı yakından takip eden biriyseniz mutlaka cüzdanların çantayla, ayakkabıyla, giyilen kıyafetle uyumlu olması gibi birçok ayrıntı da sizin için önemidir. Cüzdanın artık kimliğimiz olduğu bugünlerde yanımıza almadan bir yere gitmemiz neredeyse olanaksız! Yanınıza çanta almadığınız günlerde siz de cüzdan alıp çıkanlardansınız değil mi? Hem cüzdan hem telefon ele yük olduğu için bizler de telefonları içerisine koyabileceğiniz telefon bölmeli kadın cüzdanlar tasarladık. Günü kurtaran çözümler üretmeyi seviyoruz. Çocuğunuzu okula götürürken, alışverişe giderken rahatlıkla telefonu nereye koyacağınızı düşünmeden cüzdanınızı alıp çıkabilirsiniz. Hakiki deri ve yumuşacık dokusuyla telefonunuza zarar vermez.  Telefon cüzdanları sizler tarafından beğeniyle karşılandı. Telefon koymalı cüzdanları bizler tasarladık sizler de severek kullanıyorsunuz. Sizleri mutlu ve memnun etme gayretiyle tasarlanmış Garbalia cüzdanlarını sitemizden arayarak inceleyebilirsiniz.

Telefon Bölmeli Portföy Kadın Cüzdan

Portföy kadın cüzdanları birçok kadın tarafından severek kullanılıyor. En çok tercih edilen modellerden yanızca biri olan telefon bölmeli portföy cüzdanlar, İçerisine telefon koyarak kullanımı kolaylaştıran, estetik dokusuyla kendine hayran bırakıyor. Telefon bölmeli cüzdan çanta olarak kullanıma imkan veren telefonluklu kadın cüzdanlar kısa işlerinizi halletmek için dışarı çıktığınızda ihtiyacınıza en rahat şekilde cevap vermek için tasarlanmıştır. Cep telefonu bölmeli cüzdan özellikle kadınlar için birebir uygun! Markete, yürüyüşe, arkadaşın evine, komşuya giderken rahatlıkla kullanılabilir. Hem telefonu koruyup hem değerli verileri saklayarak muazzam bir ihtiyaç çözümü sunuyor.  

Bozuk Para Bölmeli Kadın Cüzdan

Yakın zaman içerisinde nakit paranın yerini kredi kartlarına, banka kartlarına bıraktığına şahit oluyoruz değil mi? Nakit kullanımı azaldıkça da daha minimalist cüzdanlara olan eğilimin gözle görülür şekilde arttığını söylemek pek tabii mümkün. Hal böyle olunca büyük cüzdanlar çok amaçlı kullanılabilir olsa da her an yanımızda bulundurabileceğimiz parça olmaktan çıkıyor. Büyük cüzdanların şişkin olması da yine istenmeyen durumların başında geliyor. Ancak bundan daha çok istenmeyen, rahatsız edici bir durum varsa o da ağır madeni paraların cepte taşınmasının zorluğudur. Biliyoruz ki siz de çıkardıkları sesten son derece rahatsız oluyorsunuz. Tüm bu problemlere ilaç olacak bir çözüm sunmaktan da Garbalia olarak gurur duyuyoruz! Kadınlar için cüzdan seçimine etki eden birçok farklı faktör arasında modaya uygun tasarlanması, kullanım kolaylığı, deseni, rengi, dokusu, tüm ihtiyaçları karşılayıp karşılamadığı gibi özellikler karşımıza çıkmaktadır. Garbalia olarak üretim aşamasında bunlar ve daha nice farklı faktörlerin göz önüne alınarak tasarlandığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. En büyük ihtiyaçlardan biri de cüzdanın bozuk para gözüne sahip olmasıdır. Kadın bozuk para cüzdanı olarak imal ettiğimiz birbirinden farklı cüzdan modelleri kullanımı kolaylaştırmayı amaçlamış ve beğeniyle de karşılanmıştır. Bozuk para cüzdanı kadın kartlık kullanımı da gün geçtikçe nakit kullanımının yerini kartlara bırakmasıyla revaça yükselmiştir. Şimdiki zamanların trendi olan bozuk paralıklı kadın cüzdanlar cüzdanda madeni paranın bulunmasını kolaylaştırıp kullanıcıya iyi bir deneyim yaşatması arzulanarak imal edilmeye devam ediliyor. Ürünlerimizin detayına sitemizden ulaşabilirsiniz.  

Kadın Portföy Cüzdanlar

Daha geniş iç hacmiyle çanta cüzdan olarak kullanılan oldukça kullanışlı bir o kadar farklı desen ve modelde tasarladığımız el yapımı hakiki deri portföy cüzdanları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kadınlar tarafından sevilerek kullanılan portföy cüzdan modellerimize sitemizden bakıp el yapımı hakiki deri portföy cüzdanlara sahip olabilirsiniz.  

Kadın Fermuarlı Cüzdanlar

Tüm cüzdanlarınız artık daha güvenli! Dış kısmında bulunan koruyucu fermuar kilidiyle çözüm önerileri sunuyoruz. Fermuarlı kadın cüzdanları ile madeni paranızın düşmesi, kaybolması gibi olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Daha sağlıklı bir koruma sağlayan fermuarlı kadın cüzdanlar sevilerek tercih edilmeye devam ediyor. Fermuarlı Kadın Bozuk Para Cüzdanlarını tercihinize uygun olarak farklı boyut ve desenle birlikte seçebilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. Birçok kadın kullanıcılarımız tarafından beğeni alan cüzdan modellerimizin detayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Fermuarlı kadın cüzdanı tercihinize uygun olarak farklı boyut ve desenle birlikte seçebilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. Birçok kadın müşterimiz tarafından beğeni alan cüzdan modellerimizin detayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Vintage Deri Kadın Cüzdanlar

Vintage gelecekte geçmişi arama çabası değil mi? Zamanla zorlaşan hayatlarımızdan kaçışın minik bir yöntemi esasında. Çocukken ne kadar mutlu olunduğu, eski bayramlara duyulan özlem gibi birçok mutlu ve güzel anıları çağrıştıran parçaları günümüze uyarlamak oldukça yaratıcı bir fikir gibi görünüyor. Bizler de birer vintage tutkunu olmamız ve sizlere en kaliteli cüzdanları sunmak istememiz adına cüzdanlarımızı muhteşem eskitme deri kullanarak eskitme kadın cüzdan imal ediyoruz. Eski giyim stilini daha çok kullananlardan tutun en modern stil düşkünü olanlara kadar vintage bambaşka bir sevgi oldu çıktı. Sıra dışı dokusundan kaynaklanan çeşitli ton ve desen farklılıkları büyük bir kitle tarafından övgüyle karşılandı.  Eskitme deri kadın cüzdanlar birçok farklı desen, renk ve modelde sizler için aşkla üretilmiştir.  

Kadın RFID Cüzdanlar

Kadın RFID cüzdanlar radyo dalgalarının taranmasını engelleyen malzemeler kullanılarak üretilir. Garbalia Kadın RFID Engelleyici Cüzdanlar karbon fiber veya metalden yapılmış bir katman veya ambalaj içerir. Bu Kadın RFID engelleme cüzdanlarındaki bu özel katman, elektromanyetik alanların içinde RFID çipleri bulunan kartlarınıza ulaşmasını engeller. Bu blendajda kullanılan karbon fiber veya metal, iletken bir malzeme olarak kabul edilir. İletkenlik ölçümü, elektrik yüklerinin (veya ısının) bir malzeme içinden aktarılmasının kolaylık düzeyini belirler. Bir RFID engelleme cüzdanının bu koruyucu tabakası, gelen elektromanyetik dalgaları bir skimmers RFID tarayıcısından alır ve cüzdanın etrafına yayar, ancak siperden girişi reddeder. Bu işlem, RFID cüzdanlarının skimmerleri dışarıda ve kredi kartlarınızı güvende tutma şeklidir. Değerli RFID gömülü öğelerin güvenli olması için cüzdanın içinde olması gerektiğine dikkat etmek önemlidir. Bir RFID engelleme cüzdanının yanında (aynı cepte bile olsa) sadece yakınlık hassas bilgileri güvende tutmayacaktır! Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden dijital hırsızlar pasaport ve kredi kartlarınızdaki bilgileri tarayabilmek adına RFID okuyucu kullanırlar. Bu RFID okuyucular yine radyo frekanslarını kullanarak belirli bir mesafeden bilgilerinizi tarayabilir. İşte böylesine korkunç bir güvenlik açığını önleyebilmek adına imal ettiğimiz RFID korumalı kadın cüzdanlar, radyo dalgalarını engelleyebilen veya büyük oranda kesintiye uğratabilen özel malzemeden tasarlanmıştır. Güvenle kullanabilirsiniz. 
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Kadın Cüzdan ile ilgili bilgi almak ister misiniz?