203 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

Fermuarlı Cüzdan, Fermuarlı Erkek Cüzdan, Fermuarlı Kartlık Modelleri

Yenilenen cüzdan tasarım formlarını en iyi şekilde yakalarken paranızı, kartlarınızı, önemli belgelerinizi taşımanızı kolaylaştıracak Garbalia kalitesiyle üretilmiş hakiki deri Fermuarlı Cüzdanlarının üzerine dilediğiniz ismi ücretsiz ekleyerek en uygun fiyatlarla şimdi satın alabilirsiniz. Hediye formunda hazırladığımız siparişlerinizi özenle ücretsiz şekilde kargoluyoruz.

-%21
-%21
-%21
-%21
-%21
-%21
-%21
-%21
-%21
-%48
-%48
-%48
-%48
-%48
-%48
-%48
-%48
-%48
-%48
-%48
-%48
-%48
-%18
-%18
-%18
-%18
-%18
-%18
-%18
179,90
-%18
-%18
-%3
-%3
-%3
-%3
-%3
-%3
-%3
-%3
-%3
-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%46

Fermuarlı Cüzdan

Cüzdanlar; para, kimlik, sürücü belgesi, banka ve kredi kartları, kartvizitler gibi hayati önem taşıyan belge ve kartların saklanabildiği oldukça önemli, aynı zamanda sevdiklerimizin vesikalık fotoğraflarını sakladığımız oldukça özel bir aksesuardır. Yoğun tempolu hayatımızda evde unutmayı veya kaybetmeyi asla istemeyeceğimiz, gözümüzün önünden ayırmadığımız, koruyup sakladığımız bu kıymetli el çantalarının seçimini yaparken de bir o kadar titizlikle davranırız. Cüzdan seçimi yaparken göz önünde bulundurduğumuz temel kriterler genel olarak ihtiyaçlarımızı tam anlamıyla karşılayıp karşılamadığı, işlevsel olup olmaması olarak öne çıkmaktadır. Kartlarımızın, kimliğimizin ve özel bilgilerimizi bulunduran belgelerimizin güvenliğini sağlamaksa en bariz cüzdan sahibi olmanın sebebidir. Kartların güvenliğinin tam anlamıyla sağlanabilmesi için özel olarak tasarladığımız el yapımı hakiki deri Garbalia Fermuarlı Cüzdanlar, sizlerin beğenisine sunulmuştur. 

Fermuarlı Cüzdan Neden Kullanılır?

Fermuarlı cüzdanların tercih edilme sebeplerine bakılacak olunursa ilk olarak güvenlik ihtiyacını karşılamak olduğu görülür. Nakit para bölmesi, bozuk para bölmesi ve kartlık yuvalarından oluşan fermuarlı cüzdanlar, dış bölmelerine eklenen fermuar korumasıyla nakit ve bozuk paraların, kartların ve diğer önemli belgelerin güvenli bir şekilde saklanmasını, korunmasını sağlar. Cüzdanın dış kısmına eklenen fermuar korumasıyla birlikte cüzdanınız hangi konumda olursa olsun; çantanız içinde ters dönmüş veya cebinize ters dönmüş şekilde koysanız bile herhangi bir karışıklığa veya kart ve paralarınızın düşmesine engel olur. Muhteşem koruma sağlayan yapısıyla müşterilerimizden tam not alan fermuarlı deri cüzdan modelleri sizlere güvenliğin tasarım şeklini sunmaya devam ediyor. Yalnızca güvenlik sebebiyle değil fermuarlı cüzdanlar, sade şıklığın pratiklikle buluşmasından dolayı da tercih edilmektedir. Kullanıcıya kolay bir cüzdan kullanım olanağı sağlayan fermuarlı cüzdanlar sayesinde ihtiyacınız olan bölmeye yalnızca fermuarı açarak kolaylıkla ulaşabilir, ardından fermuarı kapattıktan sonra da özel kartlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Fermuarlı cüzdanlar sade ve derli toplu görünüşüyle sıklıkla tercih edilmektedir.

 Fermuarlı Cüzdan Fiyatları

Garbalia Fermuarlı cüzdan fiyatları, cüzdan boyutları, tasarım farklılıkları, iç hacim genişliği, kartlık yuvası sayısına göre değişmektedir. Fermuarlı cüzdan modellerimizi incelediğinizde hak vereceksiniz ki hakiki deri el yapımı cüzdanları piyasa koşullarındaki en uygun ve en iyi kalitedeki ürünlerdir. Fermuarlı cüzdan fiyatları modeller arasında farklılık gösterdiği için her bir farklı model için sitemizden kontrol edebilirsiniz. Garbalia Hakiki deri fermuarlı cüzdan satın alırken ücretsiz şekilde isminizi ekleyebilir, hızlı kargo ve %50'lere varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Garbalia Fermuarlı Cüzdan Modelleri

Gelişen teknoloji, değişen estetik algısıyla birlikte gün geçtikçe farklı ihtiyaçlar, farklı tasarımlar, benzersiz cüzdanlar üretmeye devam ediyoruz. Nakit paranın tahtını kartların almasıyla birlikte cüzdanlara kartlık yuvaları ekledik. Ancak ihtiyaçlara tam anlamıyla cevap verebilmek, mutlu ve memnun müşteri porföyü yaratabilmek için özel olarak fermuarlı cüzdanları tasarladık. Fermuarlı cüzdanlarımızda modeller arasında sayılarının farklılık gösterebilmesi kaydıyla, bozuk para bölmesi, nakit para bölmesi, kart yuvaları bulunmaktadır. Fermuarlı cüzdanlar ihtiyaçlarınıza doğru ve tam olarak çözüm üretebilmesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm fonksiyonlar eklenerek dış kısmındaki fermuar korumasıyla benzersiz deneyim sunmayı hedeflemektedir. Garbalia fermuarlı cüzdan modelleri farklı renk, tasarım ve boyutlarda sizler için aşkla üretilmiştir. Fermuarlı erkek cüzdan, fermuarlı kadın cüzdan modellerini sıralayacak olursak; Fermuarlı portföy cüzdan, fermuarlı telefon bölmeli cüzdan, fermuarlı bozuk para bölmeli cüzdan, fermuarlı vintage cüzdan, fermuarlı kartlık cüzdan gibi farklı birçok model zevkli kadın ve erkek müşterilerimize sunulmuştur.

Fermuarlı Erkek Cüzdan

Zevkli ve oldukça tarzına düşkün erkek müşterilerimiz normal cüzdanlara kıyasla özellikle fermuarlı erkek cüzdanı modellerini tercih etmektedir. Tarzlarını konuştururken güvenliklerini de ihmal etmeyen erkek kullanıcılar fermuarlı cüzdan modelleriyle, nakit ve bozuk paralarının düşme ihtimalini ortadan kaldırırken kimlik, kredi kartı gibi özel ve çok kıymetli kartların çalınması, kaybolması gibi olumsuz durumlardan korumaktadır. Fermuarlı erkek cüzdanlar birçok farklı renk ve boyuta sahiptir. Cüzdan modellerimizi incelediğinizde hak vereceksiniz ki cüzdan seçimi titizlikle düşünülmesi gereken konulardan biridir. Genel olarak minimalist tasarımlar tercih eden erkek kullanıcılarımız için daha küçük boyutları olan fermuarlı cüzdan modellerimiz renk renk tercihinize sunulmuştur. Daha büyük boyutlu cüzdan tercih eden erkek müşterilerimiz için ise portföy cüzdan kalıplarına uygun erkek fermuarlı cüzdan modelleri sunmaktayız. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda fermuarlı cüzdan modellerimizi inceleyebilirsiniz. 

Fermuarlı Kadın Cüzdan

Modayı takip eden, zevk sahibi kadın müşterilerimiz için özel olarak imal ettiğimiz fermuarlı kadın cüzdan modelleri farklı boyut ve tasarımlarıyla kadın müşterilerine sunulmaktadır.  Kadınlar için cüzdanın yalnızca bir ihtiyaç olmadığını kıyafetlerini, çantalarını, ayakkabılarını hatta tam manasıyla karakterlerini tamamlayan muhteşem bir hazine olduğunun farkındayız. Bu yüzden böylesine özel ve kıymetli lan bir parçayı kadın müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.  Tüm cüzdanlarınız artık daha güvenli! Dış kısmında bulunan koruyucu fermuar kilidiyle çözüm önerileri sunuyoruz. Fermuarlı kadın cüzdanları ile madeni paranızın düşmesi, kaybolması gibi olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Daha sağlıklı bir koruma sağlayan fermuarlı kadın cüzdanlar sevilerek tercih edilmeye devam ediyor. Fermuarlı Kadın Bozuk Para Cüzdanlarını tercihinize uygun olarak farklı boyut ve desenle birlikte seçebilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. Birçok kadın kullanıcılarımız tarafından beğeni alan cüzdan modellerimizin detayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Fermuarlı kadın cüzdanı tercihinize uygun olarak farklı boyut ve desenle birlikte seçebilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. 

Fermuarlı Telefon Bölmeli Cüzdan

Telefonlarımız büyüdükçe ceplerimize sığmaz hale geldi değil mi? Bir de modayı yakından takip eden biriyseniz mutlaka cüzdanların çantayla, ayakkabıyla, giyilen kıyafetle uyumlu olması gibi birçok ayrıntı da sizin için önemidir. Cüzdanın artık kimliğimiz olduğu bugünlerde yanımıza almadan bir yere gitmemiz neredeyse olanaksız! Yanınıza çanta almadığınız günlerde siz de cüzdan alıp çıkanlardansınız değil mi? Hem cüzdan hem telefon ele yük olduğu için bizler de telefonları içerisine koyabileceğiniz fermuarlı telefon bölmeli cüzdanlar tasarladık. Günü kurtaran çözümler üretmeyi seviyoruz. Çocuğunuzu okula götürürken, alışverişe giderken rahatlıkla telefonu nereye koyacağınızı düşünmeden cüzdanınızı alıp çıkabilirsiniz. Hakiki deri ve yumuşacık dokusuyla telefonunuza zarar vermez.  Fermuarlı telefon cüzdanları sizler tarafından beğeniyle karşılandı. Fermuarlı telefon koymalı cüzdanları hem kartların hem telefonun güvenliğinin sağlanması, düşmemesi için eşsiz bir çözüm! Sizleri mutlu ve memnun etme gayretiyle tasarlanmış Garbalia cüzdanlarını sitemizden arayarak inceleyebilirisiniz. 

Fermuarlı Bozuk Para Bölmeli Cüzdan

Bozuk para bölmeli cüzdanlarınız artık daha güvenli! Dış kısmında bulunan koruyucu fermuar kilidiyle çözüm önerileri sunuyoruz. Fermuarlı bozuk para cüzdanları ile madeni paranızın düşmesi, kaybolması gibi olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Daha sağlıklı bir koruma sağlayan fermuarlı bozuk para bölmeli cüzdanlar sevilerek tercih edilmeye devam ediyor. Fermuarlı Kadın Bozuk Para Cüzdanlarını tercihinize uygun olarak farklı boyut ve desenle birlikte seçebilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. Birçok kadın kullanıcılarımız tarafından beğeni alan cüzdan modellerimizin detayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Fermuarlı Erkek Bozuk Para Cüzdanı tercihinize uygun olarak farklı boyut ve desenle birlikte seçebilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. Birçok erkek müşterimiz tarafından beğeni alan cüzdan modellerimizin detayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Fermuarlı Portföy Cüzdan

Daha geniş iç hacmiyle çanta cüzdan olarak kullanılan oldukça kullanışlı bir o kadar farklı desen ve modelde tasarladığımız el yapımı hakiki deri fermuarlı portföy cüzdanları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Fermuarlı portföy cüzdanlar farklı renk ve iç hacimleriyle kullanıcılarına tam anlamda koruma ve güven sağlıyor. Muhteşem dokusuyla özellikle kadınlar tarafından sevilerek kullanılan fermuarlı portföy cüzdan modellerimize sitemizden bakıp el yapımı hakiki deri fermuarlı portföy cüzdanlara sahip olabilirsiniz. 

Fermuarlı Vintage Cüzdan

Fermuarlı vintage cüzdanlar, eskitme deri tutkunu olan müşterilerimiz için ürettiğimiz, en beğenilen cüzdan modellerinden biridir. Bizler de birer vintage tutkunu olmamız ve sizlere en kaliteli cüzdanları sunmak istememiz adına cüzdanlarımızı muhteşem eskitme deri kullanarak fermuarlı eskitme cüzdan imal ediyoruz. Eski giyim stilini daha çok kullananlardan tutun en modern stil düşkünü olanlara kadar vintage bambaşka bir sevgi oldu çıktı. Sıra dışı dokusundan kaynaklanan çeşitli ton ve desen farklılıkları büyük bir kitle tarafından övgüyle karşılandı.  Eskitme deri fermuarlı cüzdanlar birçok farklı desen, renk ve modelde sizler için aşkla üretilmiştir.  

Fermuarlı Kartlık Cüzdan

Kredi kartlığınız artık daha güvenli! Dış kısmında bulunan koruyucu fermuar kilidiyle çözüm önerileri sunuyoruz. Fermuarlı kartlıklar ile kartlarınızın, paranızın düşmesi, kaybolması gibi olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Daha sağlıklı bir koruma sağlayan fermuarlı kartlıklar sevilerek tercih edilmeye devam ediyor. Fermuarlı kadın kartlıklar tercihinize uygun olarak farklı boyut ve desenle birlikte seçebilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. Birçok kadın kullanıcılarımız tarafından beğeni alan cüzdan modellerimizin detayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Fermuarlı erkek kartlık tercihinize uygun olarak farklı boyut ve desenle birlikte seçebilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. Birçok erkek müşterimiz tarafından beğeni alan cüzdan modellerimizin detayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Fermuarlı Cüzdan ile ilgili bilgi almak ister misiniz?