518 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

Erkek Cüzdan, Erkek Deri Cüzdan, Erkek Kartlık Modelleri

Zevk sahibi erkek müşterilerimiz için tasarladığımız hakiki deri el yapımı erkek cüzdan modellerini en uygun fiyatlarla şimdi satın alın özenle paketleyerek hemen gönderelim! İsim ekleme, kapıda ödeme, %50’ye varan indirimli fiyatlar, kredi kartına taksit ve ücretsiz teslimat fırsatıyla şimdi erkek cüzdan satın alın!

-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%26
-%26
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%17
-%17
-%17
-%17
-%17
-%17
-%17
-%17
-%17
-%17
-%17
-%17
-%17
-%17
-%25
-%25
-%25
-%23
-%23
-%23
-%23
-%31
-%31
-%31
-%31
-%31
-%31
-%31
-%31
-%31
-%9
-%9
-%9
-%9
-%9

Erkek Cüzdan Neden Kullanılır?

Cüzdanlar; para, kimlik, kredi kartları gibi oldukça özel ve kıymetli parçaları taşımamızı sağlayan genellikle deriden yapılan küçük katlanabilir çantalardır. Koşuşturmalı hayatlarımızda evde unutsak mutlaka dönüp almamız gereken, her birimizin en az bir tane sahip olduğu en kullanışlı aksesuarlardan biridir. Bizler için hayati önem taşıyan, para kimlik, kartlar gibi değerlerin en sağlıklı şekilde saklanıp korunmasını kim istemez ki? İşte bu durumdan doğan ihtiyaca çözüm olarak cüzdanlar yıllardan beri kullanılagelmiştir. 

Erkek Cüzdan Neden Önemlidir?

Cüzdanlar kimlik kartları, nakit para, pasaport veya ehliyet gibi önemli belgeler ve diğer kullanışlı ögeler için önemli tüm belgelere ev sahipliği yapmaktadır. Artık güzel kalitede yumuşak deriden, önemli belgelerinizi dış etkenlere karşı korumak için mükemmel olan modern deri cüzdanlar pek çok farklı tasarım, boyutla sizlere sunulmuştur. Dolayısıyla hayatınızla, karakterinizle özdeşleşmiş cüzdanlara sahip olmak oldukça önemlidir. Gelişen teknolojiyle birlikte tam kapasite ihtiyaçları karşılayan cüzdan modelleriyle birlikte telefon bölmeli cüzdanlar, bozuk para bölmeli cüzdanlar, rfid korumalı cüzdanlar, kartlıklar  başta olmak üzere birçok kadın deri cüzdanlar ve erkek deri cüzdanlar popüler hale gelmiştir.Erkek Deri Cüzdan Nedir?Cüzdanlar ilk kullanılmaya başlandığı günden beri malzeme olarak deri tercih edilmiş, dayanıklı ve en güvenli yol olarak kullanılagelmiştir. Çok ileri gitmeden kullandığınız ayakkabı, mont, koltuklar, pantolonlar ve daha sayamayacağımız birçok üründe deri kullandığımızın farkında mısınız? Sebebi inanılmaz dayanıklı olması ve kolayca aşınmaması, uzun ömürlü olması sayılabilir. Çağlardan beri hayvan eti yenilip derisinden de ürünler elde etmişizdir. Süpersonik teknolojiler hayatımıza iyice yerleşmediği takdirde bu şekilde devam edecek gibi görünüyor.Erkek cüzdanlar, bazı hayati belgelerinizi ve ayrıca paranızı taşımanıza yardımcı olmaları açısından çok önemlidir Nakit, kredi kartları, kimlik kartları ve diğer küçük önemli belgeleri almak için kişiye kolaylık sağlar. Erkek ve kadın deri cüzdanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Erkeklere yönelik olanlar genellikle kadın cüzdanlarına nispeten küçüktür. Bu nedenle satın alırken dikkatli olmalısınız. 

Neden Her Erkek Deri Cüzdan Sahibi Olmalı?

Her bir deri parçası biriciktir. Bu yüzden deri cüzdan seçimi bire bir karakterinizi yansıtır. Nihayetinde en önemli eşyalarınızı (para, anahtarlar, kredi kartları, ehliyet ve sevdiklerinizin fotoğrafları) sakladığınız yerin bu kadar özel olmasını gayet normal karşılarız değil mi?Erkeklerin kullanmış olduğu cüzdanlar bir o kadar kişiliklerini yansıtmaktadır. Dolayısıyla erkekler için cüzdan tercihi yapmak oldukça önemli bir durumdur. Cüzdan erkek müşterilerimiz için özellikle büyük bir çoğunluğu için kullanılan tek aksesuar olması dolayısıyla ayrı bir yere sahiptir. Gelin bu özel aksesuar için sizleri kaliteyle tanıştıralım.
  • Erkek deri cüzdan yıllardan beri kalitenin timsali olmuştur. İlk kullanılmaya başlandığı günden itibaren deriden imal edilmiştir. Erkek cüzdan modellerinde bu nedenle deri seçilmesi hem cüzdan ömrünü uzatır hem de geleceğe yatırım yapmış olursunuz.
  • Erkek deri cüzdanlar çoğu kıyafetle uyar. Kombin derdi yaşamazsınız. Tişört de giyseniz, takım elbise de giyseniz deri cüzdan uygun bir aksesuar olacaktır. Hangi ortamda olursanız olun erkek deri cüzdanınız sizi havalı gösterecektir.
  • Erkek deri cüzdanlar inanılmaz dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca temiz baktığınız müddetçe süper dayanır. Tabii ki, ince deri cüzdanınızı iyi durumda tutmak için iyi bakmanız önemlidir. Hiç kimse yanlışlıkla yıkamadan geçmiş eski bir deri parçası görmek istemez. Bunu akılda tutarak, cüzdanınızın en iyi durumda kalmasını sağlamak için kullanışlı deri bakım ipuçlarımızdan faydalandığınızdan emin olun.

Erkek Cüzdanları Nerede Taşınmalıdır?

Cüzdan erkekler tarafından tuhaf bir şekilde hor kullanılmaktadır. Birçoğunuz arka cebin cüzdan taşımak için tasarlandığını düşünebilir. Belki haklı olabilirler. Cüzdan deneyiminizin çoğu yıpranma ve yıpranma günlük kullanımdan kaynaklanır. Aşındırıcı malzemeden yapılmış bir giysinin cebine koyarsanız (daha da kötüsü, arka cebinize koyup bütün gün üzerine oturursanız), hızla zarar görür. Evet arka cep cüzdan koymak için harika olabilir ancak derinin esnek yapısı dolayısıyla üzerine oturduğunuzda yapısı deforme olabilir.

Erkek Cüzdan Kullanımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkek cüzdan modellerinde birbirinden farklı renk ve tasarımlarla yapabileceğiniz seçimler mevcuttur. Garbalia hakiki deri erkek cüzdan kullanımında dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta vardır. Bunlar;
  • Erkek cüzdanınızı belirli aralıklarla temizleyin. Temizleme sırasında yoğun kimyasal maddeler kullanmanız dokusunu aşındırabilir. Nemli bez yardımıyla temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Cüzdanınızda gereksiz eşyalar bulundurup şişmesine engel olmalısınız. Emin olun şişkin cüzdan deri dokusunu esneteceği için hoş durmayacaktır.
  • Cüzdanınızda sivri ve kesici aletler bulundurmayın. Anahtar seti gibi yapıyı deforme edebilecek sivri ve sert maddeler bulundurmamaya özen göstermelisiniz.
  • Cüzdanınıza bakım yapmayı ihmal etmeyin. Bir miktar deri kremi sürmediğiniz sürece deri çatlamaya başlayabilir.
  • Erkek cüzdanınızı arka cebinizde taşımaktan çekinmeyin ancak üzerine oturmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Derinin esnek dokusundan etkilenip yapısını deforme edebilirsiniz.
 

Erkek Deri Cüzdanın Özellikleri Nelerdir?

Erkek Deri Cüzdanlar Uzun Ömürlüdür

Abartmış olmazsak taş devrinden bu yana kullanılan cüzdanlar deri kullanılarak üretilmiştir. Kimi müzelerde bu arkeolojik kalıntıları görebiliriz. Zamana karşı koyan deri cüzdanları tercih etmenizdeki birinci ve en önemli etken inanılmaz kaliteli ve uzun ömürlü olması gelecektir. Erkek deri cüzdanların aksine kumaş veya sahte deriden yapılmış erkek cüzdanların çoğu kısa bir süre sonra aşınıp bozulmaya başlar.

Erkek Deri Cüzdanlar İnanılmaz Fayda Sağlar

Hayatınız kadar önemli ve değerli parçaları içinde bulunduran deri cüzdanların kullanımı oldukça kolaydır. Anlaşılması zor veya komplike bir mekanizmaya sahip değillerdir. Yumuşak dokusuyla hemen nasıl kullanmanız gerektiğini anlayacaksınız. Standart deri cüzdanlarda kartlar için yuvalar, nakit para için bir yer ve ehliyetinizi koyabileceğiniz şeffaf plastik pencere bulunmaktadır. Bu bölmelerin fazla olduğu deri cüzdanlar olduğu gibi yalnızca kartları koymaya yarayan deri kartlıklar da vardır. İstek ve ihtiyacınız dahilinde bu cüzdanlardan gönlünüzce seçim yapabilirsiniz.

Erkek Deri Cüzdanlar Süper Dayanıklıdır

Deri cüzdanlar ihtiyacı tam olarak karşılamasının yanı sıra oldukça dayanıklıdır. Sıcağa, soğuğa, suya, pis ve kire karşı muhteşem dokusuyla nasıl bu kadar dayanıklı olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur. Hafif olmasının yanı sıra güçlü olan deri mevcut tüm diğer kumaşlardan daha uzun süre dayanabilir. Tam damarlı deri, düzenli olarak temizlenirse yıllarca dayanabilir. Plastik, karbon elyaf veya pamuk bazlı bir malzeme için maalesef aynı şeyleri söyleyemeyiz.

Erkek Deri Cüzdan Dokusunun Hissiyatı Harikadır

Yeni eşya kokusu ve hissiyatını hayal edelim.  Hiç yepyeni deri araba koltuklarına oturdunuz mu? İnanılmaz pürüzsüz ve esnek dokusu tanıdık geldi değil mi? Buradaki hissiyat tanıdık geldiyse deri cüzdan satın aldığınızda deneyimleyeceğiniz doku ve koku da tam olarak bu şekilde olacaktır.

Garbalia Erkek Cüzdanlar Oldukça Erişilebilir Fiyattadır

Ürünlerimizi ve fiyatlarımızı incelediğinizde bizlere hak vereceksiniz ki deri cüzdanlar sanıldığı kadar lüks veya ulaşılması güç ürünler değildir. Tabi ki kaliteyi ucuz ve komik fiyatlara satın alamazsınız ancak hakiki deri cüzdanlar iin seçebileceğiniz en uygun adrestesiniz.

Erkek Deri Cüzdanlar Benzersiz Seçimler Sunar

Bitkisel tabaklamadan gelen renkler daha doğal görünür ve zengin bir görünüme sahiptir. Bitkisel tabaklama, tabaklama işleminin ağaçlardan veya bitki kabuklarından elde edilen doğal tanenlerle yapıldığı bir işlemdir. Tabaklama için kullanılan derileri renkler, dokular ve stillerle birleştiren geniş renk yelpazesi, deri cüzdan seçeneklerini neredeyse sonsuz kılar. Cüzdanınızı daha da benzersiz hale getirmek için ücretsiz isim ekleyebilir özelleştirebilirsiniz. 

Erkek Deri Cüzdanla Klasik Şıklığı Yakalayabilirsiniz.

Şık, doğal ve kaliteli zarafet herkesin deri cüzdanda aradığı genel niteliklerdendir. Hemen herkesin cüzdan kullandığını düşünürsek deri cüzdan fanatikleri muhtemelen şıklıklarını tamamlayacak muhteşem parça olduğu için tercih ediyorlardır. Her bir deri parçası benzersizdir ve bir cüzdanı her bir kişi için bu kadar özel kılan da budur. Hiçbir deri parçası aynı görünmez ve aynı his vermez. Hayattaki en güzel şeylerden zevk aldığınızı göstermek için karmaşık bir cüzdana ihtiyacınız yok. Deri her zaman bir zarafet göstergesi olmuştur.

Erkek Deri Cüzdanların Modası Geçmez

Deri daima sadeliği ve şıklığı temsil etmiştir. Dolayısıyla sanal paraları kullanmaya başlayıp nakit para ve kart ihtiyacımız hiç kalmazsa ki çok yakın tarihlerde pek de mümkün gibi görünmüyor, bu sebeple modası asla geçmeyecek ürünlerin başında gelmektedir. Deri kartlı cüzdanın bir diğer harika özelliği de her zaman moda olmalarıdır.Yaşınız, tarzınız hiç fark etmeksizin deri cüzdan herkese uygun bir aksesuardır. Zaten deri cüzdan seven büyük bir kitle olduğunu fark etmemek mümkün değildir. Etrafınıza baktığınızda kaliteli yaşamayı seven kişileri gözlemlediğinizde genellikle deri cüzdan, ayakkabı, çanta, ceket gibi birçok deri ürünleri kullandığını görebilirsiniz.

Erkek Deri Cüzdanlar Esnektir

Deri Cüzdanların harika dokusu sizleri satın almaya iten büyük etkenlerin başında gelecektir. Hatta zamanla, hakiki deri cüzdanların esnekliği artarak onları daha dayanıklı ve uzun ömürlü hale getiriyor! Sentetik cüzdanların dokusunu ve yaşattığı deneyim oldukça serttir ve kısa süreli kullanımdan sonra zarar görür. Ancak deri cüzdanın kalitesini de bilmeyen yoktur! 

Garbalia Erkek Cüzdan Modelleri

Uzun yıllardır imalat sektöründe olan Garbalia en muhteşem tasarım el yapımı hakiki deri cüzdanları en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Erkekler için özel ürettiğimiz ürün kategorilerinden bahsedecek olursak;

Erkek RFID Cüzdanları

Erkek RFID cüzdanlar radyo dalgalarının taranmasını engelleyen malzemeler kullanılarak üretilir. Garbalia Erkek RFID Engelleyici Cüzdanlar karbon fiber veya metalden yapılmış bir katman veya ambalaj içerir. Bu Erkek RFID engelleme cüzdanlarındaki bu özel katman, elektromanyetik alanların içinde RFID çipleri bulunan kartlarınıza ulaşmasını engeller. Bu blendajda kullanılan karbon fiber veya metal, iletken bir malzeme olarak kabul edilir. İletkenlik ölçümü, elektrik yüklerinin (veya ısının) bir malzeme içinden aktarılmasının kolaylık düzeyini belirler. Bir RFID engelleme cüzdanının bu koruyucu tabakası, gelen elektromanyetik dalgaları bir skimmers RFID tarayıcısından alır ve cüzdanın etrafına yayar, ancak siperden girişi reddeder. Bu işlem, RFID cüzdanlarının skimmerleri dışarıda ve kredi kartlarınızı güvende tutma şeklidir. Değerli RFID gömülü öğelerin güvenli olması için cüzdanın içinde olması gerektiğine dikkat etmek önemlidir. Bir RFID engelleme cüzdanının yanında (aynı cepte bile olsa) sadece yakınlık hassas bilgileri güvende tutmayacaktır!Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden dijital hırsızlar pasaport ve kredi kartlarınızdaki bilgileri tarayabilmek adına RFID okuyucu kullanırlar. Bu RFID okuyucular yine radyo frekanslarını kullanarak belirli bir mesafeden bilgilerinizi tarayabilir. İşte böylesine korkunç bir güvenlik açığını önleyebilmek adına imal ettiğimiz Erkek RFID korumalı cüzdanlar, radyo dalgalarını engelleyebilen veya büyük oranda kesintiye uğratabilen özel malzemeden tasarlanmıştır. Güvenle kullanabilirsiniz. 

Erkek Bozuk Para Bölmeli Cüzdan

Coğu erkek cüzdanına baktığınızda bozuk para görmüyorsunuz değil mi? Ancak madeni paraya hangimizin ihtiyacı olmadığını söyleyebiliriz ki? Cüzdan içerisinde kağıt ve madeni paraların aynı alanda bulunması kullanım açısından sizleri ne kadar zorladığının farkındayız. Bu problem çözebilmek için siz zevk sahibi erkek müşterilerimiz için bozuk para bölmeli erkek cüzdanları tasarladık. Tercihinize uygun olarak yapabileceğiniz seçimlerde birbirinden farklı renk ve model seçeneğimiz ile göz zevkinize hitap etmeyi amaçladık! Bozuk para cepli erkek cüzdanlarında özenle dikkat ettiğimiz özelliklerin başında ürünün kalitesi, dokusu oluşturduğu duygu gelmektedir. Bozuk paralıklı erkek cüzdanları birçok müşterimiz tarafından sevilerek kullanılıyor. Ürünlerimizin detayı için sitemizde arama yapabilir dilediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Erkek Bozuk Para Bölmeli Kartlık Cüzdan

Sizleri daha mutlu edebilmek için tasarlanan minimal kartlık modellerimize bozuk para bölmesi ekledik! Hayatımızda sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz madeni paraya en kolay erişimin sağlanması amacıyla kullanılan bozuk para bölmeli kartlıklar şimdilerin göz bebeği! Gün geçtikçe azalan nakit kullanımının yerini alan kredi ve banka kartlarımız için ideal çözüm üreten kartlıklarda en çok ihtiyaç duyulan özelliklerden biri de bozuk para bölmesiydi. Her an her yerde kullanamadığımız kartlar, küçük meblağlar için bozuk paranın yerini alamayacak gibi görünüyor. İhtiyacınız olduğunuzda kartınıza, ihtiyacınız olduğunda da madeni paraya ulaşmanızı rahatlıkla sağlayan bozuk para bölmeli kartlık cüzdanlar özgün tasarımı, kalitesiyle hakiki deri olarak Garbalia'da! Ürünlerimizin detaylarına sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Vintage Deri Erkek Cüzdan

Vintage gelecekte geçmişi arama çabası değil mi? Zamanla zorlaşan hayatlarımızdan kaçışın minik bir yöntemi esasında. Çocukken ne kadar mutlu olunduğu, eski bayramlara duyulan özlem gibi birçok mutlu ve güzel anıları çağrıştıran parçaları günümüze uyarlamak oldukça yaratıcı bir fikir gibi görünüyor. Bizler de birer vintage tutkunu olduğumuz ve sizlere en kaliteli cüzdanları sunmak istememiz adına cüzdanlarımızı muhteşem eskitme deri kullanarak eskitme erkek cüzdan imal ediyoruz. Eski giyim stilini daha çok kullananlardan tutun en modern stil düşkünü olanlara kadar vintage bambaşka bir sevgi oldu çıktı. Sıra dışı dokusundan kaynaklanan çeşitli ton ve desen farklılıkları büyük bir kitle tarafından övgüyle karşılandı.  Eskitme deri erkek cüzdanlar birçok farklı desen, renk ve modelde sizler için aşkla üretilmiştir.

Vintage Deri Erkek Kartlık Cüzdan

Erkek kartlık modelleri geniş erkek müşteri portföyümüz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Siz zevk sahibi erkeklere en kaliteli erkek kartlık cüzdanları sunmak istememiz adına erkek kartlık cüzdanlarımızı muhteşem eskitme deri kullanarak eskitme deri erkek kartlık cüzdan imal ediyoruz. Vintage deri erkek cüzdan kullanarak siz de tüm sahip olduğunuz kartları nizami ve güvenli bir şekilde saklayabilir, eskitme derinin muhteşem dokusuyla harika kartlığa sahip olabilirsiniz. 

Erkek Mekanizmalı Cüzdan

Erkek mekanizmalı cüzdanlar hemen alt kısmında bir mekanizmaya sahip olan bu muhteşem tasarımıyla mekanizmasına dokunduğunuz anda tüm kartları sizin için açılır pozisyona getirecektir. Böylece erkek cüzdan içerisinde kart arama devri artık sizin bitmiş olacaktır. Erkek mekanizmalı kartlıklarda mekanizmasına basıldığı vakit kartlar almanızı kolaylaştıracak şekilde öne çıkacak ve ihtiyacınız olan cüzdana en kısa şekilde ulaşmış olacaksınız. Erkek mekanizmalı cüzdan erkek müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Erkek müşterilerimize harika kolaylık sağlayan tasarımıyla birlikte büyük bir portföy yakalamıştır. Birden fazla karta sahip olduğumuz şu dönemde en estetik tasarım Garbalia kalitesiyle sizlerin hizmetine sunulmuştur. Mekanizmalı erkek cüzdanlarda mekanizmasına basıldığı durumda kartları açılır pozisyona getirip ihtiyacınıza uygun kartı seçmenizde sizlere kolaylık sağlar. Mekanizmasına basılması güç gerektirmediği gibi kartların yere düşme olasılığı da yoktur. Dayanıklı olması özelliği sayesinde kartlarınız güvenli bir şekilde cüzdan içerisinde bulunur. Ters döndürmeniz durumunda bile düşme, dökülme gibi problemlerle karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. 

Erkek Mekanizmalı Kartlık Cüzdan

Erkek mekanizmalı cüzdanlar günümüz gereği sıklıkla başvurduğumuz kartların kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmış mekanizmalı kartlık erkek cüzdanlar çoğu erkek müşterilerimiz tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Erkek mekanizmalı cüzdan seti içerisinde sizlerin de severek kullanacağı alt kısmındaki mekanizma tasarımıyla ihtiyacınız olan karta tek hareketle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sağlam tasarımıyla birlikte mekanizmalı kartlık cüzdan modellerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

 Erkek Kartlık Cüzdan

Erkek kartlık cüzdanlar çağımızın bizleri mecbur kıldığı kartların kullanımını pratikleştirmek için tasarlanmış muhteşem çözüm aksesuarıdır. Sahip olduğunuz onlarca kartı ihtiyacınız olduğunda bulamamak sizleri zor duruma sokar değil mi? İşte bu problemi çözebilmek için tasarladığımız çok gözlü erkek kartlık cüzdanlarımızı sitemizden inceleyebilir. Ücretsiz isim ekleme ve hızlı kargoyla erkek kartlık cüzdana sahip olabilirsiniz.
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Erkek Cüzdan ile ilgili bilgi almak ister misiniz?