Gösterilen sonuç sayısı: 7

Cüzdan, Deri Cüzdan, Deri Cüzdan Modelleri

Hakiki deri el yapımı Cüzdan, Erkek Cüzdan, Kadın Cüzdan ve Kartlık modellerini en uygun fiyatlarla şimdi satın alın özenle paketleyerek hemen gönderelim! İsim ekleme, kapıda ödeme, %50’ye varan indirimli fiyatlar, kredi kartına taksit ve ücretsiz teslimat fırsatıyla şimdi deri cüzdan satın alın!

-%19
-%19
-%19
-%19
-%19
-%19
-%26

Cüzdan Neden Kullanılır?

Cüzdanlar; para, kimlik, kredi kartları gibi oldukça özel ve kıymetli parçaları taşımamızı sağlayan genellikle deriden yapılan küçük katlanabilir çantalardır. Koşuşturmalı hayatlarımızda evde unutsak mutlaka dönüp almamız gereken, her birimizin en az bir tane sahip olduğu en kullanışlı aksesuarlardan biridir. Bizler için hayati önem taşıyan, para kimlik, kartlar gibi değerlerin en sağlıklı şekilde saklanıp korunmasını kim istemez ki? İşte bu durumdan doğan ihtiyaca çözüm olarak cüzdanlar yıllardan beri kullanılagelmiştir. 

Cüzdan Neden Önemlidir?

Cüzdanlar kimlik kartları, nakit para, pasaport veya ehliyet gibi önemli belgeler ve diğer kullanışlı öğeler için önemli tüm belgelere ev sahipliği yapmaktadır. Artık güzel kalitede yumuşak deriden, önemli belgelerinizi dış etkenlere karşı korumak için mükemmel olan modern deri cüzdanlar pek çok farklı tasarım, boyutla sizlere sunulmuştur. Dolayısıyla hayatınızla, karakterinizle özdeşleşmiş cüzdanlara sahip olmak oldukça önemlidir. Gelişen teknolojiyle birlikte tam kapasite ihtiyaçları karşılayan cüzdan modelleriyle birlikte telefon bölmeli cüzdanlar, bozuk para bölmeli cüzdanlar, rfid korumalı cüzdanlar, kartlıklar  başta olmak üzere birçok kadın deri cüzdanlar ve erkek deri cüzdanlar popüler hale gelmiştir. 

Cüzdan Nasıl Kullanmaya Başlandı?

Cüzdanlar tarih boyunca Arkaik döneme kadar ortaya çıktı, ancak görünümleri ve kullanımları oldukça farklıydı. Şu anda cüzdanlar tarih küçük bir sırt çantasına benziyordu. İlk cüzdanın, kuzu veya koyun derisinden veya bu tür dayanıklı kumaştan yapılmış küçük bir kese veya sırt çantası şeklinde olduğu ve ağız kısmına ip bağlanmış olduğu biliniyor. Antik Yunanlılar tarafından kemerin yanında takılan bu cüzdanlar, yiyecek ve erzak gibi temel eşyaları taşımak için kullanılıyordu. Eşyaları güvende tutmak için ipleri vardı ve genellikle kemerlere bağlıydılar. 

Deri Cüzdan Nedir?

Cüzdanlar ilk kullanılmaya başlandığı günden beri malzeme olrak deri tercih edilmiş, dayanıklı ve en güvenli yol olarak kullanılagelmiştir. Çok ileri gitmeden kullandığınız ayakkabı, mont, koltuklar, pantolonlar ve daha sayamayacağımız birçok üründe deri kullandığımızın farkında mısınız? Sebebi inanılmaz dayanıklı olması ve kolayca aşınmaması, uzun ömürlü olması sayılabilir. Çağlardan beri hayvan eti yenilip derisinden de ürünler elde etmişizdir. Süpersonik teknolojiler hayatımıza iyice yerleşmediği takdirde bu şekilde devam edecek gibi görünüyor.Cüzdanlar, bazı hayati belgelerinizi ve ayrıca paranızı taşımanıza yardımcı olmaları açısından çok önemlidir Nakit, kredi kartları, kimlik kartları ve diğer küçük önemli belgeleri almak için kişiye kolaylık sağlar. Erkek ve kadın deri cüzdanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Erkeklere yönelik olanlar genellikle kadın cüzdanlarına nispeten küçüktür. Bu nedenle satın alırken dikkatli olmalısınız.  

Neden Deri Cüzdan Tercih Etmelisiniz?

Sürekli iyileşen estetik kaygısı birçoğumuzu moda takipçisi haline getirdi değil mi? Bunun büyük etkisi olacaktır ki, cüzdanlar bizler için yalnızca bir ihtiyaç değil, kombini tamamlayan muhteşem birer aksesuar parçası haline geldi. Parayı ve diğer kritik belgeleri korumanın yanı sıra, çoğu kişi bunu genel görünümlerini tamamlamak için kullanır.

Peki genel görünümü tamamlamak için tercih edilen bu cüzdanları neden deri seçmelisiniz?

 1. Deri Cüzdanlar Uzun Ömürlüdür

Abartmış olmazsak taş devrinden bu yana kullanılan cüzdanlar deri kullanılarak üretilmiştir. Kimi müzelerde bu arkeolojik kalıntıları görebiliriz. Zamana karşı koyan deri cüzdanları tercih etmenizdeki birinci ve en önemli etken inanılmaz kaliteli ve uzun ömürlü olması gelecektir. Deri cüzdanların aksine kumaş veya sahte deriden yapılmış cüzdanların çoğu kısa bir süre sonra aşınıp bozulmaya başlar.
 1. Deri Cüzdanlar İnanılmaz Fayda Sağlar

Hayatınız kadar önemli ve değerli parçaları içinde bulunduran deri cüzdanların kullanımı oldukça kolaydır. Anlaşılması zor veya komplike bir mekanizmaya sahip değillerdir. Yumuşak dokusuyla hemen nasıl kullanmanız gerektiğini anlayacaksınız. Standart deri cüzdanlarda kartlar için yuvalar, nakit para için bir yer ve ehliyetinizi koyabileceğiniz şeffaf plastik pencere bulunmaktadır. Bu bölmelerin fazla olduğu deri cüzdanlar olduğu gibi yalnızca kartları koymaya yarayan deri kartlıklar da vardır. İstek ve ihtiyacınız dahilinde bu cüzdanlardan gönlünüzce seçim yapabilirsiniz.
 1. Deri Cüzdanlar Süper Dayanıklıdır

Deri cüzdanlar ihtiyacı tam olarak karşılamasının yanı sıra oldukça dayanıklıdır. Sıcağa, soğuğa, suya, pis ve kire karşı muhteşem dokusuyla nasıl bu kadar dayanıklı olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur. Hafif olmasının yanı sıra güçlü olan deri mevcut tüm diğer kumaşlardan daha uzun süre dayanabilir. Tam damarlı deri, düzenli olarak temizlenirse yıllarca dayanabilir. Plastik, karbon elyaf veya pamuk bazlı bir malzeme için maalesef aynı şeyleri söyleyemeyiz.
 1. Deri Cüzdan Dokusunun Hissiyatı Harikadır

Yeni eşya kokusu ve hissiyatını hayal edelim.  Hiç yepyeni deri araba koltuklarına oturdunuz mu? İnanılmaz pürüzsüz ve esnek dokusu tanıdık geldi değil mi? Buradaki hissiyat tanıdık geldiyse deri cüzdan satın aldığınızda deneyimleyeceğiniz doku ve koku da tam olarak bu şekilde olacaktır.
 1. Garbalia Deri Cüzdanlar Oldukça Erişilebilir Fiyattadır

Ürünlerimizi ve fiyatlarımızı incelediğinizde bizlere hak vereceksiniz ki deri cüzdanlar sanıldığı kadar lüks veya ulaşılması güç ürünler değildir. Tabi ki kaliteyi ucuz ve komik fiyatlara satın alamazsınız ancak hakiki deri cüzdanlar iin seçebileceğiniz en uygun adrestesiniz.
 1. Deri Cüzdanlar Benzersiz Seçimler Sunar

Bitkisel tabaklamadan gelen renkler daha doğal görünür ve zengin bir görünüme sahiptir. Bitkisel tabaklama, tabaklama işleminin ağaçlardan veya bitki kabuklarından elde edilen doğal tanenlerle yapıldığı bir işlemdir. Tabaklama için kullanılan derileri renkler, dokular ve stillerle birleştiren geniş renk yelpazesi, deri cüzdan seçeneklerini neredeyse sonsuz kılar. Cüzdanınızı daha da benzersiz hale getirmek için ücretsiz isim ekleyebilir özelleştirebilirsiniz. 
 1. Deri Cüzdanla Klasik Şıklığı Yakalayabilirsiniz.

Şık, doğal ve kaliteli zarafet herkesin deri cüzdanda aradığı genel niteliklerdendir. Hemen herkesin cüzdan kullandığını düşünürsek deri cüzdan fanatikleri muhtemelen şıklıklarını tamamlayacak muhteşem parça olduğu için tercih ediyorlardır. Her bir deri parçası benzersizdir ve bir cüzdanı her bir kişi için bu kadar özel kılan da budur. Hiçbir deri parçası aynı görünmez ve aynı his vermez. Hayattaki en güzel şeylerden zevk aldığınızı göstermek için karmaşık bir cüzdana ihtiyacınız yok. Deri her zaman bir zarafet göstergesi olmuştur. 

Deri Cüzdanın Özellikleri Nelerdir?

 1. Uzun Ömürlüdür

Deri cüzdanlar, kumaştan, plastikten veya sentetik malzemeden yapılmış cüzdanların aksine dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu yüzlerce yıldır bilinmektedir. Yüksek kaliteli deri cüzdanlar satın alarak cüzdanınızı bir ömür kullanabilirsiniz. Deri, ağırlıklı olarak zorlu koşullarda kullanılmak üzere geliştirilmiş ve artık günlük yaşam tarzının bir parçası haline gelen güçlü bir malzemedir. Fazladan para verdiğinize değecek muhteşem bir üründür
 1. Şıktır

Deri cüzdanlar artık şıklık timsali olmuş haldedir. Yıllar geçtikçe iyileşmeye ve gelişmeye devam eden teknolojilerle daha dayanıklı ve daha güzel tasarımlar bu şekilde ortaya çıkmaktadır. Şık olduğu kadar deri cüzdanlar modayı yansıtırlar. Sanal paraların, kripto paraların kullanımı yaygınlaşmadığı sürece de asla modası geçmeyecek gibi görünüyor. 
 1. Günlük Kullanım İçin Muhteşem Bir Dosttur

Kompakt boyutları, suya dayanıklı özellikleri ve çoklu kart yuvaları nedeniyle markete, çocuğu okuldan almaya gittiğinizde veya tatile gittiğinizde sizlere muhteşem bir dost olurlar. Çanta almaya gereksinim duymadan sadece cüzdan alıp dışarı çıktığınızda muhteşem dokusuyla hem kusursuz bir his yaşatacak hem de dış etkenlere karşı dayanıklı olmasıyla ortam koşullarından etkilenmeyecektir. Deri kartlık kullanımı çok fazla kredi banka kartlarına sahipseniz mükemmel çözüm önerileri sunacaktır.
 1. Çevre Dostudur

Sentetik malzemeden yapılmış cüzdanların aksine, deri cüzdanlar da çevre dostudur. İnsanlar; yapay, zararlı ve kanserojen ürünler almaktansa doğal ve kaliteli malzemelerden yapılmış ürünleri satın almayı tercih ediyor. Dolayısıyla deri cüzdan satın aldığınız takdirde hem çevreye duyarlı hareket emiş olursunuz hem de uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz için harika bir yatırım yapmış olursunuz.
 1. Bitkisel Tabaklama ile Doğal Renklere Sahiptir

Bitkisel tabaklama, tabaklama işleminin ağaçlardan veya bitki kabuklarından elde edilen doğal tanenlerle yapıldığı bir işlemdir. Geleneksel bir deri tabaklama şeklidir. Bitkisel tabaklamadan gelen renkler daha doğal görünür ve zengin, şık bir görünüme sahiptir. Bu tür tabaklama ile yapılan cüzdanlar oldukça kullanışlı ve şıktır. 
 1. Modası Geçmez

Deri daima sadeliği ve şıklığı temsil etmiştir. Dolayısıyla sanal paraları kullanmaya başlayıp nakit para ve kart ihtiyacımız hiç kalmazsa ki çok yakın tarihlerde pek de mümkün gibi görünmüyor, bu sebeple modası asla geçmeyecek ürünlerin başında gelmektedir. Deri kartlı cüzdanın bir diğer harika özelliği de her zaman moda olmalarıdır.Yaşınız, tarzınız hiç fark etmeksizin deri cüzdan herkese uygun bir aksesuardır. Zaten deri cüzdan seven büyük bir kitle olduğunu fark etmemek mümkün değildir. Etrafınıza baktığınızda kaliteli yaşamayı seven kişileri gözlemlediğinizde genellikle deri cüzdan, ayakkabı, çanta, ceket gibi birçok deri ürünleri kullandığını görebilirsiniz.
 1. Esnektirler

Deri Cüzdanların harika dokusu sizleri satın almaya iten büyük etkenlerin başında gelecektir. Hatta zamanla, hakiki deri cüzdanların esnekliği artarak onları daha dayanıklı ve uzun ömürlü hale getiriyor! Sentetik cüzdanların dokusunu ve yaşattığı deneyim oldukça serttir ve kısa süreli kullanımdan sonra zarar görür. Ancak deri cüzdanın kalitesini de bilmeyen yoktur!
 1. Deri Nefes Alabilir

Evet, derinin nefes alabildiği söylentileri doğru! Bu nedenle, nemli olmadığı için seyahat ederken mükemmel bir yol arkadaşı olabilir. Deri cüzdanın kalitesini ve güzelliğini artıran faktörlerden biridir.
 1. Mantara Karşı Dirençlidir

Deri kartlı cüzdanın en iyi yanı, mantar saldırılarına karşı dayanıklı olmasıdır. Sıradan kart cüzdanları genellikle akarlar ve mantar istilası nedeniyle aşınmaya meyillidir, ancak derinin suya dayanıklı özellikleri onu bu tür endişelerden kurtarır. Bu nedenle, bir deri kartlı cüzdan satın aldığınızda, çok uzun bir süre başka bir cüzdan satın almanıza gerek kalmayacağından emin olabilirsiniz. 

Garbalia Hakiki Deri Cüzdan

Yeni bir cüzdan satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey vardır. Bunlardan biri tasarımıdır. Katlanma şekillerine ve saklayabilecekleri eşyalara göre değişen farklı türlerde ve tasarımlarda Garbalia Deri Cüzdanlarını gönlünüzce inceleyebilirsiniz. Eskitme deri cüzdan olarak bilinen vintage deri cüzdanlarımızla deri cüzdan görselliğini pekiştirip sizlerin hizmetine sunduk!Genellikle erkekler cüzdanlarını ceplerinde taşırlar ve küçük ve taşıma dostu olan modelleri tercih eder. Kartlık kullanımın son zamanlarda banka ve kredi kartlarının kullanımının artmasıyla deri kartlıklar son derece revaçtadır. Eğer sizler de cüzdana ihtiyaç duyuyorsanız, tercihiniz mutlaka hakiki deriden imal edilmiş, muhteşem tasarımıyla ve eskitme derisiyle nam salan Garbalia Deri Cüzdanlarından yana yapmalısınız.      
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Cüzdan ile ilgili bilgi almak ister misiniz?