188 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

Vintage Cüzdan, Eskitme Cüzdan, Vintage Kartlık Modelleri

Yenilenen cüzdan tasarım formlarını en iyi şekilde yakalarken şıklığınızı artırmanıza olanak sağlayacak Garbalia kalitesiyle üretilmiş hakiki deri Vintage Cüzdan, eskitme deri kadın ve erkek cüzdanlarını üzerine dilediğiniz ismi ücretsiz ekleyerek en uygun fiyatlarla şimdi satın alın, ücretsiz kargoyla hemen gönderelim!

-36%
-36%
-38%
-29%
-29%
-29%
-29%
-29%
-29%
-29%
-29%
-29%
-25%
-25%
-25%
Çok Satan
-25%
-25%
-25%
-25%
-25%
-31%
-31%
-31%
-31%
-31%
-31%
-31%
-31%
-23%
-23%
-23%
-23%
-23%
-23%
-40%
-40%
-40%
-40%
-40%
-40%
-31%
-31%
-31%
-31%
-31%
-33%
-33%
-33%
-33%
-47%

Vintage Nedir?

Vintage kelime anlamı olarak kaliteli ve uzun ömürlü nesneleri ifade etmek için kullanılmıştır. Aslına bakarsanız ilk olarak vintage şarabın kalitesini belirlemek için kullanılan bir kelime olmuştur.  Fransızca “vendage” kelimesinin değiştirilmiş bir biçimidir, “bir mevsimde toplanan üzümler” anlamına gelir. Şarapların yıllanmasıyla kalitesinin artması sonucu vintage kaliteyi temsil eder hale gelmiştir. Günümüzde ise eski dönemlere ait eşyaların günümüz koşullarıyla harmanlanarak marjinal nesnelere dönüşmesini ifade eder hale gelmiştir. Genellikle özgün, eşi benzeri olmayan parçalar yüksek kalitesiyle boy göstermektedir.

Vintage Cüzdan

Cüzdanlar, hemen hemen hiç yanımızdan ayırmadığımız içinde birbirinden kıymetli bilgi ve belgeleri barındıran küçük el çantalarıdır. Cüzdanlarımızı yanımızdan hiç ayırmadığımız için cüzdan seçimi yaparken hem muhteşem işlevleri olan hem de görünüm olarak bizi etkileyen rengiyle, tasarımıyla, dokusuyla göze çarpıcı olmasını isteriz. Görünümü konusunda oldukça sizlerin isteklerini karşılayabilmek, daha kaliteli bir deneyim yaşatabilmek için cüzdanlarımızı vintage deri kullanarak imal ediyoruz. Birbirinden farklı tasarımlardaki renk renk vintage cüzdan modellerimizi beğeneceğinizden hiç şüphemiz yok.

Neden Vintage Cüzdan Tercih Etmelisiniz?

Vintage cüzdanlar normal cüzdanların aksine daha kaliteli görünümüyle görenlerin kalbini çalmaya devam ediyor. Sıradan deri cüzdan modelleriyle kıyaslandığında vintage deriden imal ettiğimiz vintage cüzdanlarda doku ve desen farklılıkları bulunur. Damarlı görünümü özellikle çanta, ayakkabı, cüzdanda kullanmayı sevenlerdenseniz vintage cüzdan tam size uygun olacaktır. Modellerimizi incelediğinizde hak vereceksiniz ki vintage cüzdanla birlikte kaliteli cüzdan algısını değiştiriyoruz. Daha eşsiz bir cüzdana sahip olmak istiyorsanız mutlaka vintage deriden ürettiğimiz cüzdan modellerimize göz atmalısınız. Dokusundaki sıra dışı görünüm, sıra dışı ruhunuzu tamamlayacak!

Vintage Erkek Cüzdan

Vintage deri cüzdanlar erkek cüzdan kategorisinde çığır açmaya devam ediyor. Bizler de birer vintage tutkunu olduğumuz ve sizlere en kaliteli cüzdanları sunmak istememiz adına cüzdanlarımızı muhteşem eskitme deri kullanarak eskitme erkek cüzdan imal ediyoruz. Eski giyim stilini daha çok kullananlardan tutun en modern stil düşkünü olanlara kadar vintage bambaşka bir sevgi oldu çıktı. Sıra dışı dokusundan kaynaklanan çeşitli ton ve desen farklılıkları büyük bir kitle tarafından övgüyle karşılandı.  Eskitme deri erkek cüzdanlar birçok farklı desen, renk ve modelde sizler için aşkla üretilmiştir.

Vintage Erkek Kartlık

Erkek kartlık modelleri geniş erkek müşteri portföyümüz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Siz zevk sahibi erkeklere en kaliteli erkek kartlık cüzdanları sunmak istememiz adına erkek kartlık cüzdanlarımızı muhteşem eskitme deri kullanarak eskitme deri erkek kartlık cüzdan imal ediyoruz. Vintage deri erkek cüzdan kullanarak siz de tüm sahip olduğunuz kartları nizami ve güvenli bir şekilde saklayabilir, eskitme derinin muhteşem dokusuyla harika kartlığa sahip olabilirsiniz.

Vintage Kadın Cüzdan

Her kadının özel, ayrı güzel olduğunun farkındayız. Birbirinden özel kadın müşterilerimiz için özel olarak tasarladığımız vintage kadın cüzdan modellerinin sizler tarafından sevilmesinden dolayı oldukça mutluyuz. Vintage cüzdanlar, zevkli kadın müşterilerimiz için eskitme deri kullanılarak birçok farklı model ve boyutta sizlerin beğenisine sunulmuştur. Vintage deri cüzdan üzerinde bulunan ton ve desen farklılıkları sizlerin farklı ruhunu besleyecek. Eğer sizler de ayakkabı, çanta gibi cüzdanla uyumlu olması gereken parçalarda damarlı, eskitme deri kullanmayı seviyorsanız tam sizin kaleminiz modellerimize bakmadan sakın kadın cüzdan almayın.

Vintage Telefon Bölmeli Cüzdan

Sürekli gelişen, iyileşen teknolojiyle birlikte artık telefonlarımız ceplerimize sığmıyor. Ya da daha çok özellik deneyimlemek için daha büyük ekranı olan telefonlar kullanmayı tercih ediyoruz. Hal böyle olunca telefonları elde taşımak, çantaya koymak çok istenmeyen bir durum oldu. Bizler de telefonlarınızı cüzdanlarınıza koyabileceğiniz cüzdan tasarımları gerçekleştirdik. Bu tasarımı gerçekleştirirken cüzdanları vintage deri kullanarak imal ettik. Vintage telefon bölmeli cüzdanlarla birlikte artık bizler için hayati öneme sahip tüm parçalar bir arada! Portföy çanta olarak da kullanım imkanı sunan vintage telefon bölmeli cüzdanlarımız sizler tarafından beğeniyle karşılandı. Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz, kendinizin kullanabileceği bu harika cüzdanları sizler için detaylandırmak isteriz.  Telefonu nereye koyduğunuzu hatırlamakla uğraştırmayan Garbalia; vintage telefon bölmeli cüzdanları TSE standartlarında, güvenceyle üretilmiş olup Türkiye’de el işçiliğine verilen önem üzerine titizlikle işlenmiştir. Birinci sınıf hakiki deriden üretildiğinden yırtılma ve kopmalara karşı son derece dayanıklı olduğundan herhangi bir sorun ya da olumsuz durumla karşılaşmayacağınızı garanti ederiz. Modern çağda geçmişe duyulan özlemin simgesi olan vintage aşkını biz de beslemek için cüzdanlarımızı özel seri olan vintage deri (crazy deri) den ürettik. Her bir detayında sizlerin zevkine uygun tasarımlar yapmaya gayret gösteren ekibimizle birlikte özel seri örneklerini sunduğumuz nadide parçaları ürünlerimizin detayından öğrenebilirsiniz.

Vintage Bozuk Para Bölmeli Cüzdan

Zaman içerisinde nakit kullanımın ne kadar azaldığının farkında mısınız? Kartların hızlı bir şekilde kağıt paranın yerini aldığını çok rahat görebilirsiniz. Ancak madeni paraların güncelliğini koruduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Çünkü ufak alışverişler yaptığımızda örneğin olabildiğince basit düşünün bir ekmek aldığınızda bozuk paraya ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu nedenle bozuk paranın daima yanımızda bulunması gerekiyor. Bizler de bu ihtiyaca çözüm üretebilmek için vintage deri kullanarak ürettiğimiz bozuk para bölmeli cüzdanlarla karşınızdayız. Cüzdana ek bir bölme olarak konulan bozuk para gözü ihtiyacınız olduğunda hemen o bölmeye yönelip rahatlıkla madeni parayı bulmanıza olanak sağlıyor. Bozuk para bölmesi bulunmayan cüzdanlarda hemen elinizi attığınızda ihtiyacınız olan bozukluğa ulaşamamakla kalmayıp, kağıt paralara da hasar verebiliyorsunuz. Sarf ettiğiniz emek de cabası! Sevdiklerinize ve kendinize armağan edebileceğiniz bu sihirli cüzdanlarla birlikte artık madeni para bulundurma korkusunu yenebilirsiniz. Geniş kitlelerce aynı probleme cevap verebilmek için tasarladığımız muhteşem vintage bozuk para bölmeli cüzdanlarımız TSE standartlarında, Zeymer Deri güvencesiyle üretilmiş olup Türkiye’de el işçiliğine verilen önem üzerine titizlikle işlenmiştir. Madeni para bölmesi olan cüzdanlarımız birinci sınıf hakiki deriden üretildiğinden yırtılma ve kopmalara karşı son derece dayanıklıdır. Herhangi bir aşınma, deforme olma gibi olumsuzluklarla karşılaşmayacağınıza güvenebilirsiniz. Sizlerin de vintage tutkunu olduğunuzu biliyoruz! Deri üzerindeki ton ve desen farklılıkları, vintage (eskitme) derinin has yapısından kaynaklanıyor. Haliyle bu harika durum da sizlere daha kaliteli tasarımlar sunmamızda büyük rol oynuyor. Her bir detayında sizlerin zevkine uygun tasarımlar yapmaya gayret gösteren ekibimizle birlikte özel seri vintage deri (crazy deri) den örneklerini sunduğumuz nadide parçaları ürünlerimizin detayından öğrenebilirsiniz.

Vintage Mekanizmalı Cüzdan

Akıp giden zaman içerisinde neredeyse tüm alışkanlıklarımız da değişiyor öyle değil mi? Takas yerini paraya bırakırken şimdi de para yerini kartlara bıraktı! Hal böyle olunca en estetik ve kullanışlı şekilde bu kartları korumak muhafaza etmek de biz Garbalia’ya düştü. Gün geçtikçe daha fazla kart ihtiyacı duyduğumuz da ortada. Birçok farklı limitlerde kredi kartları, banka kartları, alışveriş için mağaza özel üyelik kartları, indirim kartları, ulaşım için kullanılan akbil ve pasolar, uçuş kartları gibi bin bir çeşit farklı kartlar hayatımızın merkezine yerleşmişken ihtiyacımız olduğu zaman direkt olarak aradığımız karta ulaşmak ne kadar uğraştırıcı değil mi? İşte sizleri bu zahmetten kurtarabilmek için harika bir tasarım geliştirdik! Eskitme deri kullanarak imal ettiğimiz Garbaia vintage mekanizmalı cüzdanları kullanarak ihtiyacınız olan karta doğrudan ulaşabilirsiniz. Vintage mekanizmalı cüzdanın hemen alt tarafında bulunan mekanizmaya dokunduğunuz anda tüm kartlar size doğru itilecektir. Bu sistemle birlikte ihtiyacınız olan kartı görüp doğrudan o kartı alabileceksiniz. Dolayısıyla vintage mekanizmalı cüzdanlar sizleri büyük bir dertten kurtarmış olacak. Hangi kartı nereye koyduğunuzu hatırlamakla uğraştırmayan Garbalia; vintage mekanizmalı cüzdanları TSE standartlarında, güvenceyle üretilmiş olup Türkiye’de el işçiliğine verilen önem üzerine titizlikle işlenmiştir. Birinci sınıf hakiki deriden üretildiğinden yırtılma ve kopmalara karşı son derece dayanıklı olduğundan herhangi bir sorun ya da olumsuz durumla karşılaşmayacağınızı garanti ederiz. Modern çağda geçmişe duyulan özlemin simgesi olan vintage aşkını biz de beslemek için cüzdanlarımızı özel seri olan vintage deri (crazy deri) den ürettik. Her bir detayında sizlerin zevkine uygun tasarımlar yapmaya gayret gösteren ekibimizle birlikte özel seri örneklerini sunduğumuz nadide parçaları ürünlerimizin detayından öğrenebilirsiniz.

Vintage Kartlık

Kullanımının sürekli olarak arttığı banka veya kredi kartları, kimlik kartı, sürücü belgesi, üyelik kartları birbirine giren sürekli karmaşa yaratan ve elinizi her attığınızda yanlış kartı almanıza sebep olan cüzdanların yerine; organize şekilde kartlarınızı yerleştirebileceğiniz, lazım olduğu anda ilgili kartın bulunduğu bölmeye ulaşarak kartlarınıza doğrudan ve pratik olarak erişmenizi amaçlayan harika aksesuarlardır. Kartlık kullanımında dikkat edilmesi gereken önemli noktaların başında kullanılan kartlığın en sık kullanılan karttan, daha az kullanılan karta göre organze edilmesi olacaktır. Derinin esnek yapısı sebebiyle kartlarınız, kart yuvalarına kolaylıkla takılıp çıkarılabilecektir. Eskitme deri kartlık sizler tarafından sıklıkla kullanılan, merak edilen, görünümü dokusu nedeniyle renk geçişleri, ton farklılıkları bulunan muhteşem kartlıklarımızdandır. Erkek kartlık modelleri geniş erkek müşteri portföyümüz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Siz zevk sahibi erkeklere en kaliteli erkek kartlık cüzdanları sunmak istememiz adına erkek kartlık cüzdanlarımızı muhteşem eskitme deri kullanarak eskitme deri erkek kartlık cüzdan imal ediyoruz. Vintage deri erkek cüzdan kullanarak siz de tüm sahip olduğunuz kartları nizami ve güvenli bir şekilde saklayabilir, eskitme derinin muhteşem dokusuyla harika kartlığa sahip olabilirsiniz.

Vintage Mıknatıslı Cüzdan

Cüzdan seçimi yaparken göz önünde bulundurduğumuz temel kriterler genel olarak ihtiyaçlarımızı tam anlamıyla karşılayıp karşılamadığı, işlevsel olup olmaması olarak öne çıkmaktadır. Kartlarımızın, kimliğimizin ve özel bilgilerimizi bulunduran belgelerimizin güvenliğini sağlamaksa en bariz cüzdan sahibi olmanın sebebidir. Cüzdanların kolaylıkla kullanılabilmesinin tam anlamıyla sağlanabilmesi için özel olarak tasarladığımız el yapımı hakiki deri Garbalia Vintage Mıknatıslı Cüzdanlar, sizlerin beğenisine sunulmuştur.  Vintage mıknatıslı cüzdanların tercih edilme sebeplerine bakılacak olunursa ilk olarak cüzdan kullanımın rahatlıkla karşılamak olduğu görülür. Cüzdanda bulunan kartlara acil ulaşılması ihtiyacı doğduğu zaman, fermuarı açmak yahut çıtçıt açmaya çalışmak daima yorucu olmuştur. Vintage mıknatıslı cüzdanlar, manyetik özelliğe sahip olduğu için kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir. Sağlam yapısı sebebiyle cüzdan içerisinden herhangi bir şekilde para, kart veya önemli belgelerinizi düşürmeniz söz konusu değildir. Vintege manyetik cüzdanlar kadın ve erkek kullanıcıları için harikalar yaratmaya devam ediyor. Farklı renk ve tasarımlarıyla tercih edebileceğiniz onlarca manyetik cüzdan modeli arasından yapacağınız tercihlerde yaşayacağınız kolaylık ve deneyimleyeceğiniz haz için manyetik cüzdan modellerimize bakabilirsiniz.

Vintage Fermuarlı Cüzdan

Fermuarlı vintage cüzdanlar, eskitme deri tutkunu olan müşterilerimiz için ürettiğimiz, en beğenilen cüzdan modellerinden biridir. Bizler de birer vintage tutkunu olmamız ve sizlere en kaliteli cüzdanları sunmak istememiz adına cüzdanlarımızı muhteşem eskitme deri kullanarak fermuarlı eskitme cüzdan imal ediyoruz. Eski giyim stilini daha çok kullananlardan tutun en modern stil düşkünü olanlara kadar vintage bambaşka bir sevgi oldu çıktı. Sıra dışı dokusundan kaynaklanan çeşitli ton ve desen farklılıkları büyük bir kitle tarafından övgüyle karşılandı.  Eskitme deri fermuarlı cüzdanlar birçok farklı desen, renk ve modelde sizler için aşkla üretilmiştir.

Vintage RFID Cüzdan

RFID tarayıcılardan gelen frekans dalgaları giysilerinizden, çantanızdan veya sırt çantanızdan ve cüzdanınızdan geçecek kadar güçlüdür. Bu nedenle, RFID tarayıcıları engellemek için Vintage RFID koruyucu cüzdana sahip olmak çok önemlidir. İşimiz, mevkimiz veya mali durumumuz ne olursa olsun, RFID gömülü ögeleri olan cüzdanlar ile her birimiz hassas verilerin çalınması riskini minimuma indirgeyebiliriz. Bir Vintage RFID koruma cüzdanının basit bir şekilde kişisel bilgi ve verilerimizi korumasıyla güvenli ve endişesiz bir hayat sürebilirsiniz. Size şık ve etkili koruma sağlayacak kaliteli malzemelerle yapılmış, Garbalia Vintage RFID hırsızlık önleyici cüzdanların bir dizi güzel tasarımını keşfetmek için mağazamıza göz atmayı unutmayın
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Vintage Cüzdan ile ilgili bilgi almak ister misiniz?