Portföy Cüzdan, Kadın & Erkek Portföy Cüzdan, Deri Portföy Cüzdan

Garbalia hakiki deri portföy cüzdan modelleri aşkla tasarlanmıştır. Erkek portföy cüzdan modelleri ve kadın portföy cüzdan modelleri birbirinden farklı tasarım ve renklerle sunduğumuz portföy cüzdanları şimdi keşfedin!

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Portföy Cüzdan Nedir?

Fransızca porte feuille kelimesinden dilimize portföy şeklinde geçmiştir. Portföy cüzdan anlamına gelmektedir. Günümüzde ise normal cüzdanlara kıyasla daha büyük olan el çantası şeklindeki cüzdanlardır. Askısız ve elde taşınmasıyla çantadan ayrılan portföy cüdanlar çoğu kadının kolaylıkla kullandığı için sıklıkla tercih ettiği cüzdan modelidir.

Portföy Cüzdan Modelleri

Portföy cüzdanlar daha çok büyük cüzdan kullanmayı tercih eden kullanıcılar tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Hem kadın hem erkek kullanıcılar için benzersiz çözümler sunan portföy cüzdanlar birbirinden farklı modellerle sizlere sunulmaktadır. Portföy cüzdanlar daha büyük boyuttaki cüzdanlar olduğu için, içerisine kart ve paraların haricinde rahatlıkla telefon, anahtar, evrak veya ruj gibi ufak ihtiyaçlarınızı da koyabilirsiniz. Benim ihtiyaçlarım çok oluyor, çok fazla kartım ve belgelerimi yanımda taşımam gerekiyor diyenlerdenseniz Garbalia hakiki deri portföy cüzdanları sizler için muhteşem çözümler sunacaktır. Fermuarlı, mıknatıslı, vintage olarak farklı tasarım modelleriyle sunduğumuz portföy cüzdan çeşitlerini hemen şimdi inceleyip Garbalia kalitesiyle tanışabilirsiniz.

Portföy Cüzdan Fiyatları

Garbalia portföy cüzdan modelleri deri severler için aşkla üretilmeye devam ederken kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına doğru ve tam olarak cevap vermeyi hedeflemektedir. Sürekli kendimizi geliştirip yenilediğimiz cüzdan tasarımlarına eklediğimiz portföy cüzdan modelleri; farklı renk, boyut ve tasarımlarına göre farklılık göstermektedir. Garbalia portföy cüzdan modellerini incelediğinizde hak vereceksiniz ki, hakiki deri el yapımı mıknatıslı cüzdanlar, piyasadaki rakiplerine nispeten kaliteyi birinci sırada tutarken fiyatları uygun tutmaya gayret gösteriyor. Portföy cüzdan fiyatları, modellerine göre farklılık gösterdiği için cüzdan fiyatlarını internet sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.  

Kadın Portföy Cüzdanı

Daha geniş iç hacmiyle çanta cüzdan olarak kullanılan oldukça kullanışlı bir o kadar farklı desen ve modelde tasarladığımız el yapımı hakiki deri portföy cüzdanları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kadınlar tarafından sevilerek kullanılan portföy cüzdan modellerimize sitemizden bakıp el yapımı hakiki deri portföy cüzdanlara sahip olabilirsiniz. Tüm cüzdanlarınız artık daha güvenli! Dış kısmında bulunan koruyucu fermuar kilidiyle çözüm önerileri sunuyoruz. Fermuarlı kadın porföy cüzdanları ile madeni paranızın düşmesi, kaybolması gibi olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Daha sağlıklı bir koruma sağlayan fermuarlı kadın cüzdanlar sevilerek tercih edilmeye devam ediyor. Fermuarlı Kadın Portföy Cüzdanlarını tercihinize uygun olarak farklı boyut ve desenle birlikte seçebilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. Birçok kadın kullanıcılarımız tarafından beğeni alan cüzdan modellerimizin detayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Portföy kadın cüzdanı tercihinize uygun olarak farklı boyut ve desenle birlikte seçebilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. Birçok kadın müşterimiz tarafından beğeni alan cüzdan modellerimizin detayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon Bölmeli Portföy Cüzdan

Portföy kadın cüzdanları birçok kadın tarafından severek kullanılıyor. En çok tercih edilen modellerden yanızca biri olan telefon bölmeli portföy cüzdanlar, İçerisine telefon koyarak kullanımı kolaylaştıran, estetik dokusyla kendine hayran bırakıyor. Telefon bölmeli cüzdan çanta olarak kullanıma imkan veren telefonluklu kadın cüzdanlar kısa işlerinizi halletmek için dışarı çıktığınızda ihtiyacınıza en rahat şekilde cevap vermek için tasarlanmıştır. Cep telefonu bölmeli cüzdan özellikle kadınlar için birebir uygun! Markete, yürüyüşe, arkadaşın evine, komşuya giderken rahatlıkla kullanıabilir. Hem telefonu koruyup hem değerli verileri saklayarak muazzam bir ihtiyaç çözümü sunuyor.

Vintage Portföy Cüzdan

Portföy vintage cüzdanlar, eskitme deri tutkunu olan müşterilerimiz için ürettiğimiz, en beğenilen cüzdan modellerinden biridir. Bizler de birer vintage tutkunu olmamız ve sizlere en kaliteli cüzdanları sunmak istememiz adına cüzdanlarımızı muhteşem eskitme deri kullanarak portföy eskitme cüzdan imal ediyoruz. Eski giyim stilini daha çok kullananlardan tutun en modern stil düşkünü olanlara kadar vintage bambaşka bir sevgi oldu çıktı. Sıra dışı dokusundan kaynaklanan çeşitli ton ve desen farklılıkları büyük bir kitle tarafından övgüyle karşılandı. Eskitme deri portföy cüzdanlar birçok farklı desen, renk ve modelde sizler için aşkla üretilmiştir.

Mıknatıslı Portföy Cüzdan

Birbirinden özel ve güzel müşterilerimiz için tasarladığımız portföy cüzdan modellerinde, müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilen, mıknatıslı portföy cüzdanları sunduğu muhteşem kolay kullanımı ile hem zarafetiyle büyülemeye devam ediyor hem de sade şıklığın göstergesi oluyor. İçerisinde kimlik, ehliyet, para ve diğer değerli belgeleri bulunduran cüzdanların güvenliğinin sağlanabilmesi için kullanılan mıknatıs, kullanıcılarına cüzdanlarını rahatça açma kapama deneyimi sunmaktadır. Portföy manyetik cüzdanlar birbirlerinden farklı modellerde olan, çeşitli boyutlardaki renk renk eşsiz tasarımlarla kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Bu farkı siz de hissetmek için mıknatıslı portföy cüzdan modellerimizi inceleyebilir, ücretsiz kişiselleştirme imkanıyla cüzdan üzerine isminizi ekleyebilirsiniz.

Bozuk Para Bölmeli Portföy Cüzdan

Kartların hızlı bir şekilde kağıt paranın yerini aldığını çok rahat görebilirsiniz. Ancak madeni paraların güncelliğini koruduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Çünkü ufak alışverişler yaptığımızda örneğin olabildiğince basit düşünün bir ekmek aldığınızda bozuk paraya ihtiyaç duyuyorsunuz. Çoğu zaman büfeler kart kullanımına elverişli olmuyor dolayısıyla cüzdanlarımızda bir bozuk para gözü ihtiyacı duyuyoruz. Bu ihtiyacın daha muhteşem şekilde çözümlenebilmesi için de mıknatıs ekleyerek bozuk para gözüne rahatlıkla ulaşmanızı sağlamak istedik. Bozuk para bölmeli portföy cüzdanlar bozuk para için ayrı bir yuvanın bulunmasıyla kolaylık sağlarken, bu bölmenin mıknatıs veya fermuar yardımıyla rahatlıkla açılıp kapanmasını sağlamakta. Modellerimizi incelediğinizde karşılaşacağınız her bir detayı titizlikle düşünülen bozuk paralı portföy cüzdanları sizlere cüzdanın daha şık ve kolay kullanılır bir aksesuar olmasını sağlamaya çalışmaktadır. Garbalia hakiki deri el yapımı bozuk para bölmeli portföy cüzdanlarını inceleyebilir, üzerine ücretsiz şekilde isminizi ekleyerek size özel kolay kullanıma sahip bir Garbalia cüzdanına sahip olabilirsiniz.
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Portföy Cüzdanlar ile ilgili bilgi almak ister misiniz?