Gösterilen sonuç sayısı: 30

Mekanizmalı Cüzdan
Yenilenen cüzdan tasarım formlarını en iyi şekilde yakalarken kartlarınıza ulaşmanızı  kolaylaştıracak Garbalia kalitesiyle üretilmiş hakiki deri Mekanizmalı Cüzdanlarının üzerine dilediğiniz ismi ücretsiz ekleyerek en uygun fiyatlarla şimdi satın alabilirsiniz. Hediye formunda hazırladığımız siparişlerinizi özenle ücretsiz şekilde kargoluyoruz.

-%30
349,90
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
Çok Satan
-%30
-%17
-%17
-%17
-%17
-%17
-%11
-%11
-%11
-%11
-%11
-%33
-%33
-%33
-%33
-%36
-%36
-%36
-%36
-%36
-%36
-%36
-%36

MEKANİZMALI CÜZDAN

Akıp giden zaman içerisinde neredeyse tüm alışkanlıklarımız da değişiyor öyle değil mi? Takas yerini paraya bırakırken şimdi de para yerini kartlara bıraktı! Hal böyle olunca en estetik ve kullanışlı şekilde bu kartları korumak muhafaza etmek de biz Garbalia’ya düştü. Gün geçtikçe daha fazla kart ihtiyacı duyduğumuz da ortada. Birçok farklı limitlerde kredi kartları, banka kartları, alışeriş için mağaza özel üyelik kartları, indirim kartları, ulaşım için kullanılan akbil ve pasolar, uçuş kartları gibi binbir çeşit farklı kartlar hayatımızın merkezine yerleşmişken ihtiyacımız olduğu zaman direkt olarakaradığımız karta ulaşmak ne kadar uğraştırıcı değil mi? İşte sizleri bu zahmetten kurtarabilmek için harika bir tasarım geliştirdik!

Mekanizmalı Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Hemen alt kısmında bir mekanizmaya sahip olan bu muhteşem tasarımıda mekanizmalı cüzdan nasıl çalışır, mekanizmalı cüzdan nasıl kullanılır gibi soruların yanıtını inceleyecek olursak; mekanizmalı cüzdanlar, mekanizmasına dokunduğunuz anda tüm kartları sizin için açılır pozisyona getirecektir. Böylece cüzdan içerisinde kart arama devri artık sizin bitmiş olacaktır. Mekanizmalı kartlıklarda mekanizmasına basıldığı vakit kartlar almanızı kolaylaştıracak şekilde öne çıkacak ve ihtiyacınız olan cüzdana en kısa şekilde ulaşmış olacaksınız.

Garbalia Mekanizmalı Cüzdanlar

Mekanizmalı cüzdanlarla birlikte artık bizler için hayati öneme sahip tüm kartlara ulaşmak çocuk oyuncağı! Kartlık cüzdan olarak da kullanım imkanı sunan mekanizmalı cüzdanlarımız sizler tarafından beğeniyle karşılandı. Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz, kendinizin kullanabileceği bu harika cüzdanları sizler için detaylandırmak isteriz. Hangi kartı nereye koyduğunuzu hatırlamakla uğraştırmayan Garbalia; mekanizmalı cüzdanları TSE standartlarında, güvenceyle üretilmiş olup Türkiye’de el işçiliğine verilen önem üzerine titizlikle işlenmiştir. Birinci sınıf hakiki deriden üretildiğinden yırtılma ve kopmalara karşı son derece dayanıklı olduğundan herhangi bir sorun ya da olumsuz durumla karşılaşmayacağınızı garanti ederiz. Modern çağda geçmişe duyulan özlemin simgesi olan vintage aşkını biz de beslemek için cüzdanlarımızı özel seri olan vintage deri (crazy deri) den ürettik. Her bir detayında sizlerin zevkine uygun tasarımlar yapmaya gayret gösteren ekibimizle birlikte özel seri örneklerini sunduğumuz nadide parçaları ürünlerimizin detayından öğrenebilirsiniz. Mekanizmalı cüzdanlarımızı üretirken tüm ihtiyaçlara cevap verebilir nitelikte olmasına özen ve önem gösteriyoruz. İçerisinde 9 adet kart bölmesi ve 1 adet mekanizmalı alüminyum kasa, 1 adet şeffaf kimlik kartı bölmesi, 3 adet bağımsız kart bölmesi ve 1 adet kağıt para bölmesi mevcut olan cüzdanımızla sizleri mutlu ve menun etmeyi seviyoruz. Kartlarınızın düşmesini önlemek amacıyla cüzdanımız sağlam olarak imal edilmiştir. Bu tasarımla birlikte cüzdan içerisindeki hiçbir değerli eşyanın düşmesi, zarar görmesi söz konusu değildir. Sevdiklerinize, ailenize, arkadaş çevrenize gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz mekanizmalı cüzdan, özel kutusunda, pelur kağıda sarılı ve etiket korumalı olarak hediye konseptine tam uygun şekilde gönderilmektedir.

Mekanizmalı Erkek Cüzdan

Mekanizmalı Cüzdan Erkek müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Erkek müşterilerimize harika kolaylık sağlayan tasarımıyla birlikte büyük bir portföy yakalamıştır. Birden fazla karta sahip olduğumuz şu dönemde en estetik tasarım Garbalia kalitesiyle sizlerin hizmetine sunulmuştur. Mekanizmalı erkek cüzdanlarda mekanizmasına basıldığı durumda kartları açılır pozisyona getirip ihtiyacınıza uygun kartı seçmenizde sizlere kolaylık sağlar. Mekanizmasına basılması güç gerektirmediği gibi kartaların yere düşme olasılığı da yoktur. Dayanıklı olması özelliği sayesinde kartlarınız güvenli bir şekilde cüzdan içersinde bulunur. Ters dönderdiğiniz takdirde bile düşme, dökülme gibi problemlerle karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz.

Mekanizmalı Erkek Kartlık

Mekanizmalı cüzdanlar günümüz gereği sıklıkla başvurduğumuz kartların kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmış mekanizmalı kartlık erkek cüzdanlar çoğu erkek müşterilerimiz tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Mekanizmalı cüzdan seti içerisinde sizlerin de severek kullanacağı alt kısmındaki mekanizma tasarımıyla ihtiyacınız olan karta tek hareketle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sağlam tasarımıyla birlikte mekanizmalı kartlık cüzdan modellerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Mıknatıslı Mekanizmalı Cüzdan

Mekanizmalı cüzdanlarla birlikte artık bizler için hayati öneme sahip tüm kartlara ulaşmak çocuk oyuncağı! Kartlık cüzdan olarak da kullanım imkanı sunan Mıknatıslı mekanizmalı cüzdanlarımız sizler tarafından beğeniyle karşılandı. Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz, kendinizin kullanabileceği bu harika cüzdanları sizler için detaylandırmak isteriz. Hangi kartı nereye koyduğunuzu hatırlamakla uğraştırmayan Garbalia; mıknatıslı mekanizmalı cüzdanları TSE standartlarında, güvenceyle üretilmiş olup Türkiye’de el işçiliğine verilen önem üzerine titizlikle işlenmiştir. Birinci sınıf hakiki deriden üretildiğinden yırtılma ve kopmalara karşı son derece dayanıklı olduğundan herhangi bir sorun ya da olumsuz durumla karşılaşmayacağınızı garanti ederiz. Mıknatıslı mekanizmalı cüzdanlar kartlara kolaylıkla ulaşmayı sağlarken manyetik cüzdan olmasıyla hiçbir kartınızın veya paranızın düşmemesini sağlar. Her bir detayında sizlerin zevkine uygun tasarımlar yapmaya gayret gösteren ekibimizle birlikte özel seri örneklerini sunduğumuz nadide parçaları ve mıknatıslı mekanizmalı cüzdanların detaylarından öğrenebilirsiniz. Mıknatıslı Vintage Cüzdan Vintage yani eskitme cüzdanlar son dönemlerde trend olma yolunda ilerleyen aksesuarlardan biri! Eskitme deri cüzdanlara eklediğimiz mıknatısla birlikte cüzdanlar daha kullanışlı ve pratik hale gelmiş bulunmakta! Bizler de birer vintage tutkunu olmamız ve sizlere en kaliteli cüzdanları sunmak istememiz adına cüzdanlarımızı muhteşem eskitme deri kullanarak eskitme cüzdan mıknatıslı vintage cüzdan imal ediyoruz. Eski giyim stilini daha çok kullananlardan tutun en modern stil düşkünü olanlara kadar vintage bambaşka bir sevgi oldu çıktı. Sıra dışı dokusundan kaynaklanan çeşitli ton ve desen farklılıkları büyük bir kitle tarafından övgüyle karşılandı. Eskitme deri mıknatıslı cüzdanlar birçok farklı desen, renk ve modelde sizler için aşkla üretilmiştir.  
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Otomatik Mekanizmalı Cüzdan ile ilgili bilgi almak ister misiniz?