fbpx

63 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

Mıknatıslı Cüzdan, Manyetik Cüzdan, Mıknatıslı Kartlık Modelleri

Yenilenen cüzdan tasarım formlarını en iyi şekilde yakalarken cüzdanınızın kullanımını inanılmaz kolaylaştıracak Garbalia kalitesiyle üretilmiş hakiki deri manyetik cüzdanı, mıknatıslı kadın ve erkek cüzdanlarını üzerine dilediğiniz ismi ücretsiz ekleyerek en uygun fiyatlarla şimdi satın alın, ücretsiz kargoyla hemen gönderelim!

-%34
-%34
-%34
-%34
-%34
-%34
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%29
-%29
-%29
-%29
-%25
-%25
-%25
-%25
-%25
-%25
-%17
-%29
-%29
-%29
-%29
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%28
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%31
-%31
-%31

Mıknatıslı Cüzdan

Cüzdanlar; para, kimlik, sürücü belgesi, banka ve kredi kartları, kartvizitler gibi hayati önem taşıyan belge ve kartların saklanabildiği oldukça kıymetli, aynı zamanda sevdiklerimizin vesikalık fotoğraflarını sakladığımız oldukça özel bir aksesuarlardır. Yoğun tempolu hayatımızda evde unutmayı veya kaybetmeyi asla istemeyeceğimiz, gözümüzün önünden ayırmadığımız, koruyup sakladığımız bu kıymetli el çantalarının seçimini yaparken de bir o kadar titizlikle davranırız. Cüzdan seçimi yaparken göz önünde bulundurduğumuz temel kriterler genel olarak ihtiyaçlarımızı tam anlamıyla karşılayıp karşılamadığı, işlevsel olup olmaması olarak öne çıkmaktadır. Kartlarımızın, kimliğimizin ve özel bilgilerimizi bulunduran belgelerimizin güvenliğini sağlamaksa en bariz cüzdan sahibi olmanın sebebidir. Cüzdanların kolaylıkla kullanılabilmesinin tam anlamıyla sağlanabilmesi için özel olarak tasarladığımız el yapımı hakiki deri Garbalia Mıknatıslı Cüzdanlar, sizlerin beğenisine sunulmuştur.  

Mıknatıslı Cüzdan Neden Kullanılır?

Mıknatıslı cüzdanların tercih edilme sebeplerine bakılacak olunursa ilk olarak cüzdan kullanımın rahatlıkla karşılamak olduğu görülür. Cüzdanda bulunan kartlara acil ulaşılması ihtiyacı doğduğu zaman, fermuarı açmak yahut çıtçıt açmaya çalışmak daima yorucu olmuştur. Mıknatıslı cüzdanlar, manyetik özelliğe sahip olduğu için kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir. Sağlam yapısı sebebiyle cüzdan içerisinden herhangi bir şekilde para, kart veya önemli belgelerinizi düşürmeniz söz konusu değildir. Manyetik cüzdanlar kadın ve erkek kullanıcıları için harikalar yaratmaya devam ediyor. Farklı renk ve tasarımlarıyla tercih edebileceğiniz onlarca manyetik cüzdan modeli arasından yapacağınız tercihlerde yaşayacağınız kolaylık ve deneyimleyeceğiniz haz için manyetik cüzdan modellerimize bakabilirsiniz.

Mıknatıslı Cüzdan Fiyatları

Garbalia mıknatıslı cüzdan modelleri deri severler için aşkla üretilmeye devam ederken kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına doğru ve tam olarak cevap vermeyi hedeflemektedir. Sürekli kendimizi geliştirip yenilediğimiz cüzdan tasarımlarına eklediğimiz mıknatıslı cüzdan modelleri; farklı renk, boyut ve tasarımlarına göre farklılık göstermektedir. Garbalia mıknatıslı cüzdan modellerini incelediğinizde hak vereceksiniz ki, hakiki deri el yapımı mıknatıslı cüzdanlar, piyasadaki rakiplerine nispeten kaliteyi birinci sırada tutarken fiyatları uygun tutmaya gayret gösteriyor. Mıknatıslı cüzdan fiyatları, modellerine göre farklılık gösterdiği için cüzdan fiyatlarını internet sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.  

Garbalia Manyetik Cüzdan Modelleri

Gelişen teknoloji, değişen estetik algısıyla birlikte gün geçtikçe farklı ihtiyaçlar, farklı tasarımlar, benzersiz cüzdanlar üretmeye devam ediyoruz. Gelişen teknolojinin insan hayatında kolaylıklar yaratmasıyla sonuçlandığını günbegün tahminlemekteyiz. Cüzdan kullanımı sırasında karşılaşılan cüzdan açma ve kapatma zorluğunu sizler için tasarladığımız el yapımı hakiki deri mıknatıslı cüzdanlarla yenmeyi amaçladık. Garbalia mıknatıslı cüzdan modelleri farklı renk, tasarım ve boyutlarda sizler için aşkla üretilmiştir. Mıknatıslı erkek cüzdan, mıknatıslı kadın cüzdan modellerini sıralayacak olursak; Mıknatıslı mekanizmalı cüzdan, mıknatıslı telefon bölmeli cüzdan, mıknatıslı bozuk para bölmeli cüzdan, mıknatıslı vintage cüzdan, mıknatıslı kartlık cüzdan, mıknatıslı para maşalı cüzdan, gibi farklı birçok model zevkli kadın ve erkek müşterilerimize sunulmuştur.  

Mıknatıslı Erkek Cüzdan

Cüzdanların kullanım kolaylığına, tarzları kadar önem veren zevk sahibi erkek müşterilerimiz için özel olarak imal ettiğimiz mıknatıslı erkek cüzdan modelleri birçok erkek kullanıcımızın severek kullandığı modelimiz arasındadır. Açıp kapama sırasında daha pratik ve gösterişli çözüm arayan erkek müşterilerimize erkek cüzdan kategorisinde daha spesifik bir çözüm olarak mıknatıslı erkek cüzdanı sunduk. Cüzdanını sıkça kullanan erkek kullanıcılar daha rahat bir deneyim elde edebilmeleri için mıknatıslı cüzdan modellerinin uzun süre daha gözde olacağını bekliyoruz. Özellikle erkek cüzdanlarındaki bozuk para gözü için tercih edilen mıknatıs çözümü kullanıcılara inanılmaz kolaylık sunmaktadır. Garbalia mıknatıslı erkek cüzdanlar farklı boyut, farklı tasarım ve renk renk sunulan eşsiz tasarımlarıyla kullanıcılarına kullanım rahatlığının yanında zarafet ve sade bir şıklık sunmaktadır.

Mıknatıslı Kadın Cüzdan

Birbirinden özel ve güzel kadın müşterilerimiz için tasarladığımız kadın cüzdan modellerinde, kadın müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilen, mıknatıslı kadın cüzdanları sunduğu muhteşem kolay kullanımı ile hem zarafetiyle büyülemeye devam ediyor hem de sade şıklığın göstergesi oluyor. İçerisinde kimlik, ehliyet, para ve diğer değerli belgeleri bulunduran cüzdanların güvenliğinin sağlanabilmesi için kullanılan mıknatıs, kullanıcılarına cüzdanlarını rahatça açma kapama deneyimi sunmaktadır. Kadın manyetik cüzdanlar birbirlerinden farklı modellerde olan, çeşitli boyutlardaki renk renk eşsiz tasarımlarla kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Bu farkı siz de hissetmek için mıknatıslı kadın cüzdan modellerimizi inceleyebilir, ücretsiz kişiselleştirme imkanıyla cüzdan üzerine isminizi ekleyebilirsiniz.

Mıknatıslı Telefon Bölmeli Cüzdan

Sürekli iyileşen teknolojiyle birlikte akıllı telefonlarımız da ne kadar gelişti değil mi?  Fark ettiniz mi artık cep telefonları ceplerimize sığmıyor. Ee bu kadar özelliği bünyesinde bulundurabilmek için normal olarak boyutlar da büyüyor. Ceplerimize sığmayan akıllı telefonları taşımak da böylece güç hale geldi. Yanınıza almasanız olmaz, alsanız koyacak yer yok! Bizler de bu ihtiyaca cevap verebilmek için de Garbalia olarak Mıknatıslı telefon bölmeli cüzdanlar tasarlamaya başladık! Sonuç itibariyle artık kimliğimizle bütünleşmiş cüzdanlarımız nereye gitsek bizimle. Telefonların, cüzdanlarda bulunması dolayısıyla en akılcı çözüm oldu. Günü kurtaran çözümler üretmeyi seviyoruz. Çocuğunuzu okula götürürken, alışverişe giderken rahatlıkla telefonu nereye koyacağınızı düşünmeden cüzdanınızı alıp çıkabilirsiniz. Hakiki deri ve yumuşacık dokusuyla telefonunuza zarar vermez.  Mıknatıslı telefon cüzdanları sizler tarafından beğeniyle karşılandı. Mıknatıslı telefon koymalı cüzdanlarla telefona ve cüzdan içerisindeki önemli kart ve belgelere ulaşmak mıknatısın kolay yapışıp açılma özelliği sayesinde artık çok daha kolay! Sizleri mutlu ve memnun etme gayretiyle tasarlanmış Garbalia mıknatıslı telefon bölmeli cüzdanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Mıknatıslı Bozuk Para Bölmeli Cüzdan

Kartların hızlı bir şekilde kağıt paranın yerini aldığını çok rahat görebilirsiniz. Ancak madeni paraların güncelliğini koruduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Çünkü ufak alışverişler yaptığımızda örneğin olabildiğince basit düşünün bir ekmek aldığınızda bozuk paraya ihtiyaç duyuyorsunuz. Çoğu zaman büfeler kart kullanımına elverişli olmuyor dolayısıyla cüzdanlarımızda bir bozuk para gözü ihtiyacı duyuyoruz. Bu ihtiyacın daha muhteşem şekilde çözümlenebilmesi için de mıknatıs ekleyerek bozuk para gözüne rahatlıkla ulaşmanızı sağlamak istedik. Mıknatıslı bozuk para bölmeli cüzdanlar bozuk para için ayrı bir yuvanın bulunmasıyla kolaylık sağlarken, bu bölmenin mıknatıs yardımıyla rahatlıkla açılıp kapanmasını sağlamakta. Modellerimizi incelediğinizde karşılaşacağınız her bir detayı titizlikle düşünülen mıknatıslı bozuk para cüzdanları sizlere cüzdanın daha şık ve kolay kullanılır bir aksesuar olmasını sağlamaya çalışmaktadır. Garbalia hakiki deri el yapımı mıknatıslı bozuk para cüzdanlarını inceleyebilir, üzerine ücretsiz şekilde isminizi ekleyerek size özel kolay kullanıma sahip bir Garbalia cüzdanına sahip olabilirsiniz.

Mıknatıslı Mekanizmalı Cüzdan

Mekanizmalı cüzdanlarla birlikte artık bizler için hayati öneme sahip tüm kartlara ulaşmak çocuk oyuncağı! Kartlık cüzdan olarak da kullanım imkanı sunan Mıknatıslı mekanizmalı cüzdanlarımız sizler tarafından beğeniyle karşılandı. Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz, kendinizin kullanabileceği bu harika cüzdanları sizler için detaylandırmak isteriz. Hangi kartı nereye koyduğunuzu hatırlamakla uğraştırmayan Garbalia; mıknatıslı mekanizmalı cüzdanları TSE standartlarında, güvenceyle üretilmiş olup Türkiye’de el işçiliğine verilen önem üzerine titizlikle işlenmiştir. Birinci sınıf hakiki deriden üretildiğinden yırtılma ve kopmalara karşı son derece dayanıklı olduğundan herhangi bir sorun ya da olumsuz durumla karşılaşmayacağınızı garanti ederiz. Mıknatıslı mekanizmalı cüzdanlar kartlara kolaylıkla ulaşmayı sağlarken manyetik cüzdan olmasıyla hiçbir kartınızın veya paranızın düşmemesini sağlar. Her bir detayında sizlerin zevkine uygun tasarımlar yapmaya gayret gösteren ekibimizle birlikte özel seri örneklerini sunduğumuz nadide parçaları ve mıknatıslı mekanizmalı cüzdanların detaylarından öğrenebilirsiniz. Mıknatıslı Vintage Cüzdan Vintage yani eskitme cüzdanlar son dönemlerde trend olma yolunda ilerleyen aksesuarlardan biri! Eskitme deri cüzdanlara eklediğimiz mıknatısla birlikte cüzdanlar daha kullanışlı ve pratik hale gelmiş bulunmakta! Bizler de birer vintage tutkunu olmamız ve sizlere en kaliteli cüzdanları sunmak istememiz adına cüzdanlarımızı muhteşem eskitme deri kullanarak eskitme cüzdan mıknatıslı vintage cüzdan imal ediyoruz. Eski giyim stilini daha çok kullananlardan tutun en modern stil düşkünü olanlara kadar vintage bambaşka bir sevgi oldu çıktı. Sıra dışı dokusundan kaynaklanan çeşitli ton ve desen farklılıkları büyük bir kitle tarafından övgüyle karşılandı.  Eskitme deri mıknatıslı cüzdanlar birçok farklı desen, renk ve modelde sizler için aşkla üretilmiştir.

Mıknatıslı Kartlık Cüzdan

Kullanımının sürekli olarak arttığı banka veya kredi kartları, kimlik kartı, sürücü belgesi, üyelik kartları birbirine giren sürekli karmaşa yaratan ve elinizi her attığınızda yanlış kartı almanıza sebep olan cüzdanların yerine; organize şekilde kartlarınızı yerleştirebileceğiniz, lazım olduğu anda ilgili kartın bulunduğu bölmeye ulaşarak kartlarınıza doğrudan ve pratik olarak erişmenizi amaçlayan mıknatıslı kartlık cüzdanlar harika aksesuarlardır. Mıknatıslı Kartlık kullanımında dikkat edilmesi gereken önemli noktaların başında kullanılan kartlığın en sık kullanılan karttan, daha az kullanılan karta göre organze edilmesi olacaktır. Derinin esnek yapısı sebebiyle kartlarınız, kart yuvalarına kolaylıkla takılıp çıkarılabilecektir. Mıknatıslı Kartlık kullanımında bir başka dikkat edilmesi gereken özellik ise; evet kartlıklar en minimalist cüzdanlardır. Dolayısıyla ceplerinizde kolaylıkla taşınabilir. Ancak taşıma konusunda bu ayrıntıyı unutmamalısınız ki kartlıklar arka cepte rahatlıkla taşınabilir ancak üzerine oturulmamalıdır. Hem kartlarınızı kırma ihtimaliniz doğar hem de kartlığın yapısı deforme olabilir. Deri esnek bir yapıya sahip olduğu için şekil ve form olarak cebin şeklini alabilir. Mıknatıslı kartlıklar kolay kullanım açısından tercih edilen ihtiyaca bire bir cevap veren muhteşem ürünlerdir. Manyetik kartlıklarda kullanılan mıknatıslardan dolayı kartlık kolaylıkla açılıp kapanabilecektir. Kullanıcılarına sade şıklığın yanında kullanım kolaylığı sunan mıknatıslı kartlık cüzdanların detaylarını inceleyebilir, sizler de harika Garbalia kalitesiyle tanışabilirsiniz.

Mıknatıslı Para Maşalı Cüzdan

Nakit para bölmesi yerine para maşası kullanmayı tercih edenler için muhteşem bir kolaylık sağlayacak mıknatıslı para maşalı cüzdan ürettik! Birbirinden farklı renk, desen, boyut ve tasarımdaki mıknatıslı para maşalı cüzdanlar kullanıcıların kolaylıkla cüzdanlarını açıp kapanabilmeleri için kullandığımız mıknatıs teknolojisiyle cüzdan içerisinde kimlik, ehliyet, banka kartları, paralar gibi birbirinden değerli parçaları koruyup düşmesine dökülmesine engel olmaktadır. Mıknatıslı para maşalı cüzdanların detayına sitemizden ulaşabilir, satın alma sırasında ücretsiz isim ekleyerek kendiniz kadar özel bir cüzdan sahibi ve Garbalia kalitesini deneyimlemiş olabilirsiniz.
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Mıknatıslı Cüzdan ile ilgili bilgi almak ister misiniz?