Mekanizmalı Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Mekanizmalı Cüzdan

Akıp giden zaman içerisinde neredeyse tüm alışkanlıklarımız da değişiyor öyle değil mi? Hayat sürekli değişip güncelleniyor. Takas yerini paraya bırakırken şimdi de para yerini kartlara bıraktı! Durumlar böyle olunca kartları koruma, muhafaza etmek de başlı başına mesele haline geldi. 

 Gün geçtikçe daha fazla kartın hayatımıza girdiğinin farkında mısınız? Kimlik kartı, sürücü belgesi, öğrenci kartları, meslek kartları, ulaşım için kullanılan kartlar, banka kartları hangimiz kullanmıyoruz ki? Birçok farklı limitlerde kredi kartları, banka kartları, alışveriş için mağaza özel üyelik kartları, indirim kartları, ulaşım için kullanılan akbil ve pasolar, uçuş kartları gibi bin bir çeşit farklı kartlar hayatımızın merkezine yerleşmişken ihtiyacımız olduğu zaman direkt olarak aradığımız karta ulaşmak da bir hayli uğraş verici. İşte sizleri bu zahmetten kurtarabilmek için harika bir tasarım geliştirdik!

Mekanizmalı Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Garbalia hakiki deri mekanizmalı cüzdan modelleri hakkında en sık aldığımız soruların aşında mekanizmanın nasıl çalıştığı, mekanizmanın sert ve sağlam olup olmadığı idi. Bizler de bu soruları yanıtlayabilmek adına sizlere hem videolu hem de görsel anlatımlı bir içerik oluşturmaya karar verdik.

Mekanizmalı cüzdanın hemen alt kısmında bir mekanizmaya sahip olan bu muhteşem tasarımdaki mekanizmalı cüzdanlar, mekanizmasına dokunduğunuz anda tüm kartları sizin için açılır pozisyona getirecektir. Mekanizma sert ve güç isteyen bir yapıda değildir hafif bir baskıyla da kartlar açılık pozisyona gelebilir.Mekanizmalı cüzdanın en fazla tercih edilmesindeki sebep kartları takma çıkarma ve kartları bulma konusunda yaşanılan sıkıntılardır. 

Bu sorunlara çözüm olarak sunduğumuz mekanizmalı cüzdanlarla birlikte böylece cüzdan içerisinde kart arama devri artık sizin bitmiş olacaktır. Mekanizmalı kartlıklarda mekanizmasına basıldığı vakit kartlar almanızı kolaylaştıracak şekilde öne çıkacak ve ihtiyacınız olan karta en kısa şekilde ulaşmış olacaksınız.

Video butonuna tıklayarak mekanizmalı cüzdanın nasıl kullanıldığına dair detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Mekanizmalı Cüzdan Nasıl Kullanılır? ile ilgili bilgi almak ister misiniz?