Kadınlara 5 Cüzdan Tavsiyesi

Kadınlar İçin 5 Muhteşem Cüzdan Tavsiyesi

Birbirinden özel kadınlar için cüzdan tercihinin ne karmaşık ve zor olduğunun farkındayız. Kadın kullanıcılarımız için en çok beğenilen ve kullanışlı özelliklerle donatılmış birbirinden özel 5 cüzdan kadın cüzdan modeli sıraladık!

-%23
-%35
-%23
-%36
-%5
-%19
-%50
-%20
-%3
-%8

1. Garbalia Orleans Hakiki Deri Telefon Bölmeli Cüzdan

Kadın kullanıcılarımızın daha geniş ve bol bölmeli cüzdanları daha çok sevdiğini biliyoruz. Her an her duruma hazırlıklı olmayı tercih eden kıymetli kadınlarımız cüzdanlarında da birçok şeyi bulundurmaktan keyif alıyor dolayısıyla bizlere de onları en çok mutlu ve memnun edecek cüzdan tasarımını yapmak kalıyor.

Kadın müşterilerimiz tarafından en sevilen portföy cüzdan modellerinden biri olan Orleans’la karşınızdayız. Orleans model telefon bölmeli cüzdan, 16 farklı kart yuvası, 4 farklı evrak bölmesi, fermuarlı olarak tasarlanmış bozuk para bölmesi, 2 adet de geniş nakit para koymak için göz bulunmaktadır. Geniş cüzdan tercih edenler için harika bir seçenek olarak sunduğumuz Garbalia Orleans, çok bölmeli cüzdanlarımız arasından en çok sevilen modellerden biridir. TSE standartlarına uygun olarak üretilen Orleans, sıra dışı ve işlevsel özelliğiyle dikkatleri çekmektedir. Zevkinize uygun olması için pek çok farklı renk seçeneğini de sizlere sunuyoruz. Portföy cüzdan olmasıyla unisex özellik göstermektedir. Hakiki deri Garbalia cüzdanlarla telefonlarınızı muhafaza etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Telefon Bölmeli cüzdan içerisine telefonunuzu kolaylıkla koyarak muhafaza edebilirsiniz.  Telefon kılıflı cüzdanlar erkek ve kadın müşterilerimiz tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Hakiki deri telefonluklu cüzdanlar kolaylık adına sizlere çok şey vadediyor. Kadın ve erkek olmak üzere birçok kullanıcının beğenisini almış portföy cüzdan modellerimizi inceleyip Garbalia kalitesini deneyimlemeye hazır mısınız?

-%21
-%21
-%21
-%21
-%21
-%21

2. Garbalia Axel Crazy Deri Unisex Portföy Cüzdan

Garbalia Cüzdanın göz bebeklerinden olan Axel, çoğu kadın müşterimizin ortak tercihlerinden biridir. Can alıcı ve çarpıcı renkleriyle dikkatleri çeken Axel model portföy cüzdan, TSE standartlarına uygun olarak aşk ile üretilmiştir. Üretiminde vintage deri kullanılmıştır. Kalitesini dokunduğunuzda hissedebileceğiniz portföy cüzdan birinci sınıf hakiki deriden üretildiğinden, yırtılma ve kopmalara karşı, son derece dayanıklıdır. İçerisinde 7 adet gizli para bölmesi, 16 adet kart bölmesi, 1 adet kolay erişilebilir pratik kart bölmesi ve 2 adet şeffaf kimlik kartı bölmesi mevcuttur. Cüzdan boyutları 18,5 cm x 10 cmdir. Yani içerisine şu an için piyasada bulunan hemen hemen tüm akıllı telefonlar rahatlıkla yerleştirilebilir. Sizler de daha fazla Telefon Bölmeli cüzdan  modellerini veya kadınların sıklıkla tercih ettiği portföy cüzdan modellerimizi inceleyebilir, tarzınıza en uygun olan modeli kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15
-%15

3. Vianel New York Eliza Hakiki Deri Kadın Cüzdanı

Kendini güvende hissetmek isteyen kadın kullanıcıların favori modeli Vianel New York Eliza modeli! Dış kısmında fermuar kilidi olmasıyla ve kolay kullanım sağlamasıyla dikkat çeken kadın cüzdan modeli TSE standartlarında incelikle üretilmiştir. Üretiminde hakiki deri kullanılmış ve oldukça işlevsel yapısıyla tüm fermuarlı cüzdan seven kadın kullanıcıların gözdesi olmuştur. Vianel New York Eliza modelinde 12 adet kart gözü ve 1 adet fermuarlı kağıt para gözü mevcuttur. Cüzdan 19 cm x 11 cm ölçülerine sahiptir. Birinci sınıf hakiki deriden üretildiğinden yırtılma ve kopmalara karşı son derece dayanıklıdır. Severek kullanabileceğiniz bu modelin dokusu yumuşak ve son derece kalitelidir. Daha fazla fermuarlı cüzdan veya portföy cüzdan modellerini inceleyerek Garbalia kalitesiyle tanışabilirsiniz.

-%35
-%35
-%35
-%35
-%35
-%35
-%35
-%35
-%35

4. Garbalia Paris Hakiki Deri Saraç Dikişli Telefon Bölmeli Kadın Portföy Cüzdanı

En çok tercih edilen hediye modelleri arasında yer alan Garbalia Paris Cüzdan görenleri kıskandırmaya devam ediyor. Özellikle saraç dikişli olmasıyla dikkatleri üzerine toplayan Paris, TSE standartlarına uygun olarak ince işçilikle üretilmiştir. En kaliteli cüzdan yapım malzemesi olan hakiki deri kullanılarak üretilmiş ve son derece kaliteli ve dayanıklı forma sahiptir. 16 adet bağımsız kart bölmesi, 2 adet şeffaf kimlik gözü, 1 adet geniş şeffaf bölme, 1 adet kağıt para bölmesi, 1 adet körüklü cep telefonu bölmesi, 2 adet gizli bölme mevcuttur. Ürün 19 cm x 10 cm ölçülerine sahiptir. Çok bölmeli olmasıyla inanılmaz işlevsel özelliktedir. Ayrıca mıknatıslı cüzdan olması dolayısıyla cüzdan görünümü deforme olmaz ve kolay kullanım imkanı sağlar. Daha fazla mıknatıslı cüzdan modellerimizi inceleyebilir tarzınıza en uygun modeli seçerek Garbalia kalitesiyle tanışabilirsiniz.

-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27

5. Garbalia Venüs Hakiki Deri Kadın Cüzdanı

Çok sevilen Venüs modelini de tavsiyelerimiz arasına eklemezsek olmaz! Şık ve kullanışlı tasarımıyla dikkat çeken Garbalia Venüs Cüzdan, TSE standartlarına uygun olarak, Zeymer Deri güvencesiyle Türkiye’de el işçiliğiyle titizlikle üretilmiştir. Toplam 12 adet bağımsız kart gözü, 1 adet şeffaf kimlik kart bölmesi, 3 adet gizli bölme,1 adet şeffaf geniş bölme, çift bölmeli fermuar kilitli para gözü ve 1 adet fermuar kilitli dış göz mevcuttur. Çok gözü olması nedeniyle kolay ve rahat kullanım imkanı sunar. 19 cm x 10 cm ölçülerine sahiptir. Fermuar ve mıknatıslı cüzdan olması dolayısıyla çoğu kadının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte üretilmiştir. Ürünü incelemeden yeni bir cüzdan almamanızı tavsiye ederiz. En şık kadın cüzdan modelleri arasında yer alan Venüs cüzdan ile sizler de şıklığınızı besleyerek bir cüzdandan tüm beklentinizi karşılayabilirsiniz. Daha fazla mıknatıslı cüzdan, fermuarlı cüzdan modellerini inceleyerek sizler de Garbalia kalitesiyle tanışabilir, en şık kadın cüzdanına sahip olabilirsiniz.

-%19
-%19
-%19
-%19
-%19
-%19
-%19
-%19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Kadınlara 5 Cüzdan Tavsiyesi ile ilgili bilgi almak ister misiniz?