80 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

İsimli Cüzdan, İsimli Erkek Cüzdan, İsimli Kartlık

Garbalia hakiki deri cüzdanlardan gönlünüzce seçtiğiniz deri cüzdan üzerine kalıcı baskı tekniğiyle ücretsiz olarak; isim, soy isim, baş harflerinizi işliyor, tamamen size özel, biricik bir cüzdan sahibi olmanızı sağlıyoruz.

-%20
En Düşük: 389,90
-%5
-%5
-%5
-%5
-%22
En Düşük: 379,90
-%23
-%23
-%31
-%31
-%31
-%31
-%31
-%31
-%31
-%31
-%31
-%18
En Düşük: 399,90
-%18
En Düşük: 399,90
-%18
En Düşük: 399,90
-%34
-%34
-%18
En Düşük: 399,90
-%27
-%27
-%27
-%21
-%18
En Düşük: 399,90
-%20
En Düşük: 389,90
-%23
-%23
-%23
-%23
-%23
-%18
En Düşük: 399,90
-%29
-%29
-%29
-%29
-%29
-%20
-%20
-%20
-%20
-%20
-%20
-%18
En Düşük: 399,90
-%28
-%28
-%18
En Düşük: 399,90

Kişiye Özel İsimli Cüzdan

Birbirinden değerli belgeleri, paraları korumamızı, saklamamızı sağlayan yanımızdan ayırmadığımız, unutunca geri dönüp aldığımız cüzdanların daha özel, sadece size ait olmasını istemez misiniz? Garbalia hakiki deri el işlemeli cüzdanlarını kişiye özel isim ekleyerek özelleştiriyoruz. Banka ve kredi kartları, para, ehliyet, kimlik gibi kaybolması başımızı ağrıtacak kartları organize bir şekilde bir arada tutan, düzenleyen, kaybolmasını engelleyen minik bölmeli çantalar hayatımızın vazgeçilmez bir aksesuarı olmuştur. Cüzdan kalitesi kadar, tasarımının da bir hayli iyi olması kişinin tarzını etkiler. Dolayısıyla seçeceğiniz eşsiz bir cüzdanla stilinizi ortaya koymuş, beslemiş olursunuz.

İsimli Deri Cüzdan

Cüzdan tercihi yaparken daha kaliteli, sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını isteyen kullanıcıların vazgeçilmezi olan deri cüzdanların yerini alacak rakip henüz görünmüyor. Deri kullanımı sağlık açısından da ciddi derecede önem taşıdığı için sanal para kullanıma geçse bile bizler diğer belgeleri saklamak için yine deri cüzdanı tercih edeceğiz gibi görünüyor. Birbirinden şık hakiki deri cüzdanlara isim ekleyerek biricik olan deri parçanızı sizin için özelleştiriyoruz. İsimli deri cüzdan sevdiklerinize vereceğiniz özel hediyelerden biri olabilir. Babanıza, annenize, arkadaşlarınıza, sevgilinize birçok özel günde verebileceğiniz en harika hediye seçeneği olarak karşınıza çıkabilir. İsimli deri cüzdan sıklıkla tercih edilen kişinin kendisine veya sevdiklerinin kullanımı için aldığı harika tasarımdır. Eğer siz de ailenize, sevdiklerinize alacağınız hediyenin tamamen kişiye özel ve benzersiz olmasını istiyorsanız isimli cüzdan modellerini tercih edebilirsiniz. 

İsimli Erkek Cüzdan

Erkeklerin genel pencereden baktığımızda kullandıkları ve özendikleri tek aksesuar olan erkek cüzdanı için birbirinden farklı ve şık tasarımlara sahip hakiki deri erkek cüzdan üreticisi Garbalia erkeklere özel ücretsiz isim ekleme özelliği sunuyor. İsim yazılı cüzdan erkek kullanıcılar için vazgeçilmez bir sembol olmuş durumda. Erkek cüzdan isimli olarak erkek müşterilerimize sunmaktan övünç duyuyoruz. İsimli erkek cüzdan modeller içerisinden istediğiniz tüm cüzdanlara uygulanabilmektedir. Erkek kullanıcılar için tüm özel günlere uygun olarak verilebilecek en özel hediye mutlaka isimli erkek cüzdan olacaktır. Seçilen erkek cüzdan üzerine; isim, soy isim dilerseniz de ad ve soyadınızın baş harfleri ücretsiz olarak yazılmakta ve kişiye özel hale getirilmektedir. Cüzdan sahibine özel olarak hazırladığımız isimli yazılı cüzdan erkek müşterilerimiz tarafından beğeniyle karşılandı. Bizler de aşkla üretmeye devam ediyoruz. Gerçek deri üzerine nakşedilen isim yazılı cüzdan son derece özel bir hediye olarak karşımıza çıkmaktadır. İsim yazısının silinmesi gibi bir durumla karşılaşmanız mümkün değil çünkü örneklerden de görebileceğiniz gibi özel harf sistemiyle çalışam makinenin deri üzerine baskı yapmasıyla deri cüzdan yüzeyine isimler işlenmektedir. Tüm erkeklerin sahip olmak isteyecekleri erkek isimli cüzdanlar için şimdi istediğiniz cüzdan modelin seçin sizin için özelleştirelim.

İsimli Kartlık

Nakit paranın azalması, kartların daha sık kullanılmaya başlamasıyla birlikte kullanımında artış görülen kartlıklar artık sizler için daha da vazgeçilmez bir yere sahip olacak. Çünkü isimli kartlık modellerini, kartlık kullanmayı tercih eden müşterilerimiz için tasarladık. Tamamen kişiye özel olarak oluşturulmuş isimli kartlık sevdiklerinize özel günlerde verebileceğiniz eşsiz hediyelerden biri olabilir. Normal kartlıklardan farklı olarak üzerine kalıcı baskı tekniğiyle isim eklenerek kartlıkların biricik olmasını sağlar. Seçeceğiniz kartlık modellerinden istediğinize ücretsiz olarak ekleyebileceğiniz isim yazılı kartlık sizler için vazgeçilmez bir tercih olacaktır. Kişisel eşyalara yapılan özelleştirme, kişiselleştirme herkesin isteyeceği farklı ve özel olma tutkusunu isimli kartlıklarla sizlere sunuyoruz. 

Kişiye Özel İsim Yazılı Cüzdanlar Kime Alınabilir?

Kişiye özel isimli cüzdanlar; cüzdanı eskiyen, yırtılan yeni bir cüzdana ihtiyaç duyan sevdiğiniz birine alabileceğiniz gibi annenize, babanıza, sevgilinize, öğretmeninize, arkadaşlarınıza ve tabi ki kendinize alabilirsiniz. Aslına bakarsanız isim yazılı cüzdanları tüm sevdiklerinize, evilik yıl dönümü, doğum günü, yılbaşı gibi tüm özel günlerde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. 
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
İsimli Cüzdan ile ilgili bilgi almak ister misiniz?