Duyarlı, minimal ve özgün bir deri markası…

2011 yılında İstanbul’da kurulan ve ilk günden bu yana moda severler tarafından ilgi ve beğeniyle takip edilen bir marka olmayı başaran Garbalia, günün modasını yakalamaya çalışmaktan ziyade, modaya kendi çizgisi ve tasarımlarıyla yön vermeyi ilke haline getirmiştir.

Türkiye’nin en geniş renk yelpazesine sahip deri çeşitliği ile, kusursuzluğu sağlayan işçilik kalitesiyle ve mükemmeliyetçi müşteri hizmetleri anlayışı firma ve markanın odak noktası olup binlerce müşteri tarafından tercih edilme sebebidir.

Dünya trendlerini yakından takip eden genç, güçlü ve yenilikçi tasarım ekibiyle Garbalia, çantadan, cüzdan ve telefon kılıfına kadar uzanan geniş yelpazedeki ürünlerini, her kesimden kadınların ve erkeklerin beğenisine sunmaktadır.

Benimsemiş olduğu koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sektördeki diğer firmalar arasından sıyrılan Garbalia, dünyaya açılan bir marka olma hedefiyle hareket etmekte ve bu doğrultuda gerçekleştirmiş olduğu yenilik ve değişimlerle, amaçladığı hedefleri istikrarlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız aynı zamanda sahip olduğu yüksek üretim kabiliyeti ve kapasitesiyle, Dünya’nın önde gelen perakende mağazalar zincirlerinin en önemli iş ortaklarındandır.


Keyifli alışverişler dileriz.

Tarzıyla zamansız, kalitesiyle “evladiyelik”, tasarımlar…

Tasarım ve deri konusundaki uzmanlığıyla ortaya koyduğu ürün ve hizmetle müşterilerini gururlandıran, heyecanlandıran;  bir moda markası olmak ve gücünü tasarıma yaptığı yatırım ve deri konusundaki uzmanlığından alan kaliteli, şık ve en iyi değerlere sahip ürünleri ile Türkiye ve Dünya’daki deri moda sektöründe söz sahibi; deri cüzdan modası konusunda lider bir moda markası olmaktır.

Misyonumuz

 

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, tüm müşterilerinin beklentilerini karşılayan bir firma olmak.

 
Vizyonumuz