Garbalia Çanta Üretimine Başladı!

Yepyeni Garbalia Çantaları

Sevdiğiniz Garbalia’da artık çanta da mevcut. Yıllardır kaliteli ve güvenli cüzdan üretimi, toptan ve perakende satışıyla bilinen Garbalia, herkese bahar müjdesini verdi. Yoğun talep gören isteklerin ardına omuz çantası da üretmeye başladı!

Kullanılan hakiki gerçek deri birçok ürünün daha kaliteli ve dayanıklı olmasını sağladığını bilinen bir gerçek. Bu gerçeği oldukça iyi kavramış Garbalia ailesi, daha ürünlerinin tasarımı sırasında bu doğrultuda karar almakta ve yeni ürünlerini de bu inançtan vazgeçmeden tasarlamaya devam etmektedir. Kullanıcılarımızın müşteri memnuniyeti ve yoğun gelen talepleri üzerine bizler de yepyeni çanta modelleriyle karşınızdayız. İlk modelimiz kadınların vazgeçilmezi omuz askılı bahara ve yaza yakışacak renkleriyle stoklarımızda yerini aldı. Kaliteli ve güvenli çanta modellerinin sizler tarafından rağbet görmesi bizleri oldukça mutlu ediyor. %100 hakiki deri ve el işçiliğiyle işlenen ürünlerimizi yeni teknolojiler kullanarak tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde kademeli olarak artırmayı planlıyoruz. Bu aşamada bizlere destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

-%36
-%36
-%36
-%36
-%36
-%15
-%15
-%15

Garbalia’nın ilk çanta modeli ve göz ağrısı olan Kazablanka hakiki deri omuz çantasının özelliklerinden sizlere bahsedecek olursak;

Tüm deri cüzdanlarımızdan aşina olduğunuz el işçiliğiyle üretilmiştir. Omuz çantamızın tasarımını gerçekleştirirken bizlere yakışır bir farklılık katarak cüzdanlardan çanta elde edilebildiğini sizlerin de böylesine işlevsel bir tasarımdan ne kadar hoşlanacağınızı göstermiş olduk! Kazablanka omuz çantası TSE standartlarında Türkiye’de el işçiliğiyle titizlik ve sevgiyle üretilmiştir. İlk çanta modelimiz birinci sınıf suni deriden üretildiğinden yırtılma ve kopmalara karşı son derece dayanıklıdır. Cüzdan tasarımına sahip sıra dışı tasarımıyla içerisinde cüzdanı andıran 3 adet bağımsız kart bölmesi ve 3 adet geniş körüklü bölme mevcuttur. Hem kartlarınızı güvenle saklayabileceğiniz ayrı bir bölmenin olması hem de ihtiyacınız olduğunda cüzdan kurcalamadan doğrudan çantanızın kartlık bölümünden kartlarınızı seçebileceğiniz muhteşem ayrı bir yuvaya sahiptir. Kazablanka kadın çantamız 11,5 cm x 17,5 cm ölçülerinde üretilmiştir. Yaza yakışır şekilde minimize edilmiş tasarımı görenler tarafından oldukça çok beğenilmiş ve talep görmüştür. Arkadaşlarınızla sahile, kafeye, tiyatroya, sinemaya giderken minimal çantalar tercih etmek oldukça rahatlık sağlarken, içerisinde özel haznelerinin olmasıyla da oldukça işlevsel bir çanta cüzdan kullanmı olacaksınız.

-%16
-%16
-%16
-%16

Kendinize, sevgilinize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize armağan edebileceğiniz işlevselliğiyle dikkat çeken omuz çantası modelimizde 12 farklı renk seçeneği mevcuttur. Yazın cıvıltısına ve enerjisine yakışacak birbirinden hoş ve canlı renk seçeneklerimizi inceleyebilir, hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Garbalia Çanta Üretimine Başladı! ile ilgili bilgi almak ister misiniz?