Sizin İçin Seçtiklerimiz

-%30
Çok Satan
-%40

İyi fiyat, yüksek kalite, hızlı teslimat.

Garbalia ve Cüzdanlar Hakkında Merak Edilenler

Deri cüzdan, sahip olunan özel kıymetli eşyaların saklanması, korunması için kullanılan küçük el çantalarıdır. Deri cüzdanlar para, kimlik, ehliyet, banka ve kredi kartları, meslek kartları, ulaşım kartları, kartvizitler gibi oldukça önemli olan kart ve belgelerin bulundurulması için kullanılır. Yıllardan boyu insanlar cüzdan ihtiyacı duymuş ve cüzdan ihtiyaçlarını çanta benzeri bez taşıyıcılar veya hayvan derisini  kullanarak gidermişlerdir. Deri cüzdanlar, bazı hayati belgelerinizi ve ayrıca paranızı taşımanıza yardımcı olmaları açısından çok önemlidir Nakit para, bozuk para, kredi kartları, kimlik kartları ve diğer küçük önemli belgeleri almak için kişiye kolaylık sağlar.

Deri; ayakkabı, çanta, cüzdan, ceket gibi kolaylıkla yıpranması istenmeyen ürünler için yıllardan beri kullanılmış en kaliteli ve sağlam malzemedir. Çeşitli hayvanların derileri işlemlerden geçerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Deri cüzdan kullanımının avantajlarına bakacak olursak;

 • Deri cüzdanlar uzun ömürlüdür. Kolay kolay yıpranmaz.
 • Kolay temizlik imkanı sağlar.
 • Deri dokusunun yaşattığı deneyim kullanıcıyı mutlu ve memnun eder.
 • Deri cüzdanlar, modanın gerisinde asla kalmaz.
 • Deri cüzdan kullanımı, klasik şıklık katar.
 • Çanta ve ayakkabıyla kombinlenmesi kolaydır.
 • Birçok renk seçeneği sunulur. İstenilen renkte deri cüzdan kullanılabilir.
 • Deri cüzdanlar esnektir. Sert kalıba sahip olmadığı için kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlar.
 • Deri cüzdan nefes alabilir. Çok sıcak ve soğuk havalarda deri dokusu havaya uyum sağlar.
 • Deri cüzdanlar mantara karşı dayanıklıdır.

Deri cüzdan bakımının düzenli olarak yapılmasıyla cüzdanınızın ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı bir görünümle yıllar boyu kullanabilirisiniz.

 • Deriyi düzenli aralıklarla yumuşak bir bez veya fırça yardımıyla temizlenir.
 • Deri düzenli olarak havalandırılır. Nemden ve kurutcu ısıdan uzak tutulur.
 • 3 ayda bir kurumayı engelleyen deri kremleri, balmumu esaslı waxlar, renksiz el kremleri veya vazelin kullanarak derinin esnekliğini koruduğundan emin olunur. Bu işleme başlamadan önce göze çarpmayan bir noktada kullanaccağınız kremin denemesini yapın. Cüzdan üzerinde dairesel hareketlerle yumuşak bir bez veya elinizi kullanarak kullandığınız kremi yedirin.

Her kadının çantasının neredeyse bir kara delik olduğu tüm dünyaca bilinen bir gerçektir. Kadınlar çantalarında olduğu gibi cüzdanlarında da garantici şekilde her şeyi bulundurmak isterler. İnce düşünceli kadınlar cüzdanlarında her an ihtiyaç olabilecek türlü eşyayı bulundurmayı tercih ettikleri için kadın cüzdanları erkek cüzdanlarına nispeten daha büyüktür. Eğer kadınlar bu kadar ince düşünceli ve garantici olmasaydı ihtiyacınız olduğunda yara bandını, kürdanı, fotoğraflarınızı nasıl temin ederdiniz hiç düşündünüz mü?

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden dijital hırsızlar pasaport ve kredi kartlarınızdaki bilgileri tarayabilmek adına RFID okuyucu kullanırlar. Bu RFID okuyucular yine radyo frekanslarını kullanarak belirli bir mesafeden bilgilerinizi tarayabilir. İşte böylesine korkunç bir güvenlik açığını önleyebilmek adına imal ettiğimiz Garbalia RFID korumalı cüzdanlar, radyo dalgalarını engelleyebilen veya büyük oranda kesintiye uğratabilen özel malzemeden tasarlanmıştır.

Sürekli iyileşen estetik kaygısı birçoğumuzu moda takipçisi haline getirdi değil mi? Bunun büyük etkisi olacaktır ki, cüzdanlar bizler için yalnızca bir ihtiyaç değil, kombini tamamlayan muhteşem birer aksesuar parçası haline geldi. Parayı ve diğer kritik belgeleri korumanın yanı sıra, çoğu kişi bunu genel görünümlerini tamamlamak için kullanır.

Hakiki el yapımı deri cüzdan üreticisi Garbalia olarak 2004 yılından beri deri cüzdan ve aksesuar üretimi yapıyoruz.Yılların getirdiği tecrübe ve birikim ile her geçen gün daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz. Garbalia, tüm satın alma ve teslim etme aşamasında titizlikle ürünü takip etmekte aynı imkanı sizlere de sunmaktadır. Gözünüz kapalı  güveneceğiniz Garbalia cüzdan i.in sosyal kanıt arıyorsanız kullanıcılarımızın yorumlarını okuyabilirsiniz. 

Evet! Garbalia perakende satıcı olmanın yanı sıra toptan satış da yapmaktadır. Dilediğiniz miktarda sipariş verebileceğiniz Garbalia Cüzdan ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Evet! Garbalia perakende satıcı olmanın yanı sıra toptan satış da yapmaktadır. Dilediğiniz miktarda sipariş verebileceğiniz Garbalia Cüzdan ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Mekanizmalı cüzdanın hemen alt kısmında bir mekanizmaya sahip olan bu muhteşem tasarımıyla, mekanizmasına dokunduğunuz anda tüm kartları sizin için açılır pozisyona getirecektir. Mekanizma sert ve güç isteyen bir yapıda değildir hafif bir baskıyla da kartlar açılık pozisyona gelebilir.Mekanizmalı cüzdanın en fazla tercih edilmesindeki sebep kartları takma çıkarma ve kartları bulma konusunda yaşanılan sıkıntılardır. 

Öncelikli olarak nasıl bir boyutta cüzdan istediğinize karar vermekle başlamanız gerekmektedir. Bilindiği gibi birbirinden farklı boyutlarda tasarlanan cüzdanlar farklı özelliklere sahiptir ve farklı ihtiyaçlara cevap verir. Örneğin kolay ve pratik kullanım isteyen erkek kullanıcılar mekanizmalı cüzdan ve kartlık kullanmayı tercih ederken klasikten şaşmayan ve kart yerine daha çok nakt para kullanan kullanıcılar çoğunlukla fermuarlı, mıknatıslı veya katlamalı cüzdan modellerini tercih etmektedir. İhtiyaçlarınızı belirleyerek daha sağlıklı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Türkiye’nin en sevilen markaları için cüzdanlar üretiyoruz.