fbpx

Erkekler İçin 5 Cüzdan Tavsiyesi

Erkekler İçin 5 Cüzdan Tavsiyesi

Erkekler için cüzdan tercihinin ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek için en iyi cüzdanı seçmek zaman zaman zor ve karmaşık olabiliyor. Bu durumda sizler için harika bir rehber oluşturmak istedik. İşte Garbalia’nın en sevilen ve en çok tavsiye edilen erkek cüzdan modelleri;

-%30
-%25
-%25
-%33
-%24
-%38
-%38
-%33

1. Garbalia Utah Vintage Deri Kartlık Cüzdan

Utah model çoğu erkek kullanıcının beğenisini sunduğu en başarılı cüzdanlarımız arasında! Hakiki deri olan Garbalia Utah Kartlık Cüzdan, TSE standartlarında el iişçiliğiyle üretilmiştir. Kullandığımız deri vintage deri olduğu için üzerinde renk ve ton farklılıkları bulunmakta ve bu farklılık cüzdana sıra dışı bir görünüm kazandırmaktadır. Günümüzün en belirgin ihtiyaçlarından olan kimlik, ehliyet, banka kartları gibi farklı kartların muhafazasını sağlamak için cüzdan içerisinde 10 adet kartlık yuvası bulunmaktadır.  6 adet bağımsız kart gözü, 4 adet bağımsız gizli kart bölmesi ve 2 adet para bölmesi mevcuttur. Erkek kullanıcıların çoğunun cüzdanı arka ceplerinde taşımak istemelerine uygun olarak Utah modelimiz arka cebe sığabilecek boyutta üretilmiştir. 11 cm x 9 cm ölçülerine sahiptir. Gri, kahverengi ve taba renklerde sunulan bu gözde modelle sizler de başarılı ve işlevsel bir cüzdan tercihi yapabilirsiniz.

-%30
-%13
-%13

2. Garbalia Delhi Hakiki Deri Bozuk Para Bölmeli İnce Erkek Cüzdan

Delhi modeli yine erkekler için oldukça şık tasarıma sahip, incelikle düşünülmüş tasarımdan oluşmaktadır. TSE standartlarına harfiyen uygun olan Delhi model %100 hakiki deriden üretilmiştir. Derinin dokusu ve yumuşaklığı görenleri hayrete düşürmeye yetecektir. Eğer sizler de erkek cüzdanı satın alırken klasik formdan şaşmam istemiyorum diyenlerdenseniz Delhi sizler için muhteşem çözüm sağlayacaktır.  6 adet bağımsız kart gözü 1 adet kağıt para bölmesi, 2 adet gizli kart bölmesi olmak üzere toplam 8 adet kart bölmesi vardır ve 1 adet fermuar kilitli bozuk para bölmesi mevcuttur. Delhi Erkek cüzdan modeli de arka cepte taşımaya uygun olarak 11 cm x 9 cm ölçülerinde üretilmiştir. Ürün vintage deriden üretilmiş olup, deri üzerindeki ton ve desen farklılıkları derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Dilerseniz cüzdan üzerine isminizi ekleme olanağıyla birlikte cüzdanı tamamen size özel hale getirebilir, kişiselleştirebilirsiniz.

-%30
-%30
-%30
-%13
-%30
-%13
-%30

3. Garbalia Regina Vintage Deri Erkek Kartlık Cüzdan

Regina Modeli en çok tercih edilen kartlık cüzdan modelleri arasında yer almaktadır. İnce ve şık dokusuyla büyük cüzdan yerine minimal cüzdan tercih edenler için muhteşem çözüm önerileri sunmaktadır. Garbalia Regina Kartlık, 1 adet kağıt para bölmesi ve toplam 8 adet bağımsız kart bölmesinden oluşmaktadır. TSE standartlarına uygun olarak üretilmiş ve %100 hakiki deri kullanılarak imal edilmiştir. Oldukça minimal kullanıma uygun olan kartlık modeli 10,5 x 8 cm ölçülerinden oluşmaktadır. İncecik formu ve yumuşak dokusuyla sevilerek tercih edilen modeller arasında gelmektedir. Vintage dokusundan kaynaklanan cüzdan yüzeyinde farklı renk pikselleri görülür. Bu vintage doku cüzdanı daha özel kılmaktadır. Eğer sizler de bir kartlık modeli bakıyorsanız Regina sizleri oldukça mutlu edebilir. .

-%42
-%42
-%42
-%42

4. Garbalia Bryant Crazy Deri Mekanizmalı Kartlık Cüzdan

Eğer sizler de mekanizmalı cüzdan kullanmayı tercih edenlerdenseniz sizleri hem görünüşü hem de işleviyle memnun edebilecek en çok tercih edilen mekanizmalı cüzdan modeli Bryant ile tanıştıralım. Kartların kullanımının hayatımızda son derece yoğun olduğu bu dönemde kartların organize edilmesi, ihtiyaç duyulduğunda hemen karta ulaşılmak istenmesi gibi sebeplerden dolayı tercih edilen mekanizmalı cüzdanlar kullanıcısına inanılmaz kolaylık sağlamaktadır. Bryant modeli, TSE standartlarında %100 hakiki deri kullanılarak el işçiliğiyle üretilmiştir. 1 adet mekanizmalı alüminyum kasa, 1 adet şeffaf kimlik kartı bölmesi, 3 adet bağımsız kart bölmesi ve 1 adet kağıt para bölmesi mevcuttur. Mekanizmalı alüminyum kasa 5 adet kart kapasitelidir. Toplamında 9 adet kart haznesine sahip olan Bryant modeli, 10 cm x 8 cm ölçülerine sahiptir. Oldukça küçük ve işlevsel forma sahip bu cüzdan modeliyle sizler de mekanizmalı cüzdan kullanmaya başlayabilir, hayatı daha pratik yaşamaya başlayabilirsiniz.

-%28
-%28
429,90
-%28
-%28

5. Garbalia Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Bölmeli Cüzdan

Garbalia’nın erkekler tarafından en çok sevilen modellerinden biri olan Jackson sahip olduğu bozuk para bölmesiyle pratik kullanıma olanak sağlıyor. Jackson modeli, ülkemizde TSE standartları doğrultusunda üretilmiş ve %100 hakiki deri kullanılmıştır. Sevilerek tercih edilen bu model içerisinde 2 adet kağıt para bölmesi, 7 adet bağımsız kart bölmesi, 1 adet çıtçıtlı bozuk para bölmesi ve 1 adet şeffaf kimlik gözü mevcuttur. Jackson modeli arka cepte taşımaya uygun olarak tasarlanmış, küçük ve işlevsel hacme sahiptir. 10,5 cm x 8 cm ölçülerindedir. Bozuk paralarınıza kolaylıkla ulaşma imkanı sağlayan Jackson modelle sizler de şık ve tarz sahibi olabilirsiniz.

-%37
-%37
-%37
-%37

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Erkekler İçin 5 Cüzdan Tavsiyesi ile ilgili bilgi almak ister misiniz?