Babalar Günü Hediyesi: Erkek Cüzdan

2021 Babalar Günü

Gün bizlere güven veren, bizleri daima koruyup kollayan babaların, tek amaçları bizleri rahat ettirmeye çalışan kıymetli babalarımızın günü! Evet Babalar Günü! Yeryüzündeki melekler olan annelerimize ait bir gün var da babalarımıza ait özel bir gün olmaz mı pek tabii onların da özel günleri var.

-%16
-%10
-%27
-%18
-%4
-%18
-%20
-%19
-%27
-%24
-%17
-%24
-%15
-%4

Babalar Günü Ne Zaman 2021?

Her yıl dünyada ve Türkiye’de Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü 2021 yılında 20 Haziran 2021’e denk geliyor. 20 Haziran günü sizler de babanıza, kendisinin ne denli kıymetli olduğunu hissettirmeyi ihmal etmeyin.

-%24
-%27
-%20
-%8
-%20
-%7
-%17
-%4

Babalar Günü Nasıl Kutlanmaya Başadı?

Babalar Günü’nün çıkış hikayesi anneler günü kadar etkileyici ve duygusaldır. Yine bir kız çocuğunun hayal gücüyle beslenen bu gün tüm dünyayı peşinden sürükleyecek bir adım atmasına sebep olmuştur. Bir Amerikan İç Savaşı gazisinin kızı olan Sonora Smart Dodd, Anneler Günü gibi babaların da bir günü olması gerektiğini düşünmekteydi. Dodd’un babası annelerinin yokluğunda altı çocuğunu tek başına büyütmüştü. Babasının doğum günü olan 5 Haziran’ın Babalar Günü ilan edilmesi için çalışmalara başlamış ama bu çalışmalar o tarihe yetişemeyerek kutlamalar haziran ayının üçüncü pazar gününe ertelenmiştir.

Bu yüzden Babalar Günü Haziran ayında kutlanır. Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910′da Washington’un Spokane şehrinde kutlanmıştır. 1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Calvin Coolidge kutlamaları desteklemiş; ama resmi olarak Babalar Günü ilan etmemiştir. 1966 yılında ise o dönemin başkanı Lyndon Johnson, her yıl haziran ayının üçüncü pazarının Babalar Günü olarak kutlanacağını açıklayan bir bildiri yayımlamıştır. 1972 yılındaysa başkan Richard Nixon’ın imzasıyla Babalar Günü yasal olarak ABD’de resmi tatil ilan edilmiştir.

-%7
-%15
-%24
-%15
-%11
-%7
-%10
-%35

Babalar Gününde Babaya Ne Hediye Alınır?

Bu özel ve anlamlı günde evlatları olarak onlara sıcacık sevgimizi sunmak aslına bakarsanız hediyelerin en güzeli, en özeli olacaktır. Bir gün için değil şüphesiz her gün onları değerli hissettirmeyi, saygı ve sevgimizi göstermeyi ihmal etmemek gerekiyor. Tüm dünyada kutlanan bu özel günde kıymetli babaların kendilerini mutlu ve değerli hissetmelerini sağlayacak somutlaştırılmış hediyeler, varsın gülmelerinin sebebi olsun. İçten sıcacık bir şükran ve tebessümü bir hediye ile sağlayabilirsiniz. Babalar Günü’nde babaya gömlek, ayakkabı, kemer, saat, parfüm, kravat, yüzük, cüzdan gibi birbirinden kullanışlı ve anlamlı hediyeler alabilirsiniz. Bu özel günü daha da özel hale getirmek için bizler Garbalia olarak babanızın isminin yazılı olduğu kişiselleştirilmiş deri bir cüzdan almanızı öneriyoruz.

-%35
-%10
-%10
-%19
-%17
-%10
-%18
-%27
-%27
-%7
-%10
-%18
-%21
-%14
-%10
-%4
-%23
-%10
-%17

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babalar bütün çocuklar için bir kahramandır. Bütün yaşamı boyunca en büyük gayesi size rahat ve mutlu bir yaşam sunmak için çabalayan babalar için bu özel günde kendilerini değerli hissettirmek de evlatlarına düşmektedir.  Pek tabi anneler kadar duygusal olan babalar her ne kadar önemsiz görse ve anlam yüklemiyor edalarına bürünseler de içten içe değerli oldukarını hissetmek bir hediye almak isterler. Babalar Gününden farklı olarak daima sevildiklerini ve değer gördüklerini bilmek isterler. Kendi günlerinde de normal olarak somut bir hediye beklentisi taşırlar.  

2021 Babalar Günü için  bir farklılık yapıp Garbalia’nın el yapımı hakiki deri cüzdanlarını tercih edebilirsiniz. Birbirinden özel tasarımların bulunduğu koleksiyonlarımızda balarınızı sevindirecek pek çok farklı model bulacaksanız. Babalar Günü için Garbalia olarak özel şekilde oluşturduğumuz erkek cüzdan koleksiyonu bu yıl sizi ve babanızı bir hayli mutlu ve memnun edecektir. %100 hakiki deriden imal edilen birbirinden farklı tasarımlara sahip erkek cüzdan modellerinden birine sahip olmak hangi babayı mutlu etmez ki? Üstelik üzerine ismini de ekleyerek daha özel hale getirip kişiselleştirebilme imkanınız varken.

-%24
-%15
-%4
-%21
-%10
-%15
-%20
-%18
-%20
-%27
-%10
-%10
-%4
-%24
-%7

Garbalia’nın Babalar Günü indiriminden faydalanarak onlara özel ve anlamlı bir hediye vermenin tam vakti! Babanızın tarzına yakışacak en sıra dışı ve özel cüzdan modelini erkek cüzdan kategorimizi ya da babalar günü hediyeleri olarak oluşturduğumuz koleksiyonumuza göz atarak hemen seçebilirsiniz. Mekanizmalı cüzdan modellerimiz, katlanır cüzdanlarımız, fermuarlı cüzdan, vintage cüzdan, bozuk para bölmeli cüzdan, isimli cüzdan gibi birbirinden farklı tasarım şekillerine sahip cüzdan modellerimizi şimdi keşfedip bu Babalar Gününde babanızı dünyanın en mutlu babası yapabilirsiniz.

-%27
-%15
-%4
-%21
-%24
-%14
-%35
-%7
-%10
-%7
-%17
-%35
-%15
-%17
-%35
-%15
-%40
-%19
-%33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Babalar Günü Hediyesi: Erkek Cüzdan ile ilgili bilgi almak ister misiniz?