fbpx

246 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

Babalar Günü Hediyesi, Babalar Günü Hediye Önerisi, Babalar Günü İçin Erkek Cüzdan

Bütün yaşamı boyunca en büyük gayesi size rahat ve mutlu bir yaşam sunmak için çabalayan babalar için hediye önerisi; erkek cüzdan! Babalar Günü Hediyeleri için kıymetli babalara birbirinden özel erkek cüzdan modelleri %50’ye varan indirim, ücretsiz hızlı kargo ve isim ekleme fırsatıyla Garbalia’da!

-%24
-%35
-%35
-%24
-%35
-%35
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%30
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%30
-%30
-%33
-%33
-%33
-%20
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
-%33
399,90
-%33
-%33
-%33
-%20
-%20
-%100
-%28
429,90
-%28
-%28
-%28
-%14
-%10
-%30

Babalar Günü Hediyeleri

Hiç düşünmeden evlatlarını koruyup kollayan her türlü desteği hiç esirgemeden sağlayan kıymetli babalar! Değerli annelerimize ait özel bir gün mevcut da babalar için de olmaz mı? Hem de en güzeli, en özeli var. İşte gün babalar günü, onları ne kadar çok sevdiğimizi söylemenin, değerli olduklarını hissettirmenin günüdür. Babalara baba olmanın ne kıymetli ne eşsiz bir gururu olduğunu yaşatma vaktidir.

2021’de Babalar Günü Ne Zamana Denk Gelir?

Her yıl dünyada ve Türkiye'de Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü 2021 yılında 20 Haziran 2021'e denk geliyor. 20 Haziran günü sizler de babanıza, sizleri baba gibi korumuş kimselere olan sevginizi ifade edip sıcacık bir gülümseme ve sarılma armağan etmeyi unutmayın!

Babalar Günü Nasıl Kutlanmaya Başlandı?

Babalar Günü’nün çıkış hikayesi anneler günü kadar etkileyici ve duygusaldır. Yine bir kız çocuğunun hayal gücüyle beslenen bu gün tüm dünyayı peşinden sürükleyecek bir adım atmasına sebep olmuştur. Bir Amerikan İç Savaşı gazisinin kızı olan Sonora Smart Dodd, Anneler Günü gibi babaların da bir günü olması gerektiğini düşünmekteydi. Dodd’un babası annelerinin yokluğunda altı çocuğunu tek başına büyütmüştü. Babasının doğum günü olan 5 Haziran’ın Babalar Günü ilan edilmesi için çalışmalara başlamış ama bu çalışmalar o tarihe yetişemeyerek kutlamalar haziran ayının üçüncü pazar gününe ertelenmiştir. Bu yüzden Babalar Günü Haziran ayında kutlanır. Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910′da Washington’un Spokane şehrinde kutlanmıştır. 1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Calvin Coolidge kutlamaları desteklemiş; ama resmi olarak Babalar Günü ilan etmemiştir. 1966 yılında ise o dönemin başkanı Lyndon Johnson, her yıl haziran ayının üçüncü pazarının Babalar Günü olarak kutlanacağını açıklayan bir bildiri yayımlamıştır. 1972 yılındaysa başkan Richard Nixon’ın imzasıyla Babalar Günü yasal olarak ABD’de resmi tatil ilan edilmiştir.  

Babalar Gününde Ne Alınır?

Her sene haziranın 3. haftası kutlanan Babalar Günü'nde babanızı sevindirmek ve ona kendisini özel hissettirmek için, onun zevkine ve ihtiyacına uygun bir Babalar Günü hediyesi seçerek babanıza olan sınırsız sevginizi somut olarak da gösterebilmeniz mümkün. Pek tabii ona gösterdiğiniz sevgi ve saygı en güzel hediyedir. Ancak yılda yalnızca bir gün eğer babalara atfedilmişse de bu güne evlatların babalarını hatırlamaları, onları düşünmeleri düşer. Dağ gibi evlatlarının arkasında duran babalar için en güzel hediyeyi bulmak kimi zaman zorlayıcı ve stresli olabilir. Hele ki Babalar Gününe az bir vakit kalmışsa daha da panik olmanıza yol açabilir. En değerli varlıklarımız olan babalarımız için artık gömlek, tişört, saat gibi klasik hediyeler almak istemiyorsanız sizlere en güzel babalar günü tüyosu veriyoruz. Babalar için özel olarak seçtiğimiz koleksiyonlarımızla babanızı çok mutlu edeceğinize inanıyoruz. Hakiki deri cüzdan üreticisi Garbalia olarak babalar gününe özel birbirinden sık erkek cüzdan hediyeleri sunuyoruz. Babalar Gününde babama ne alacağım diye kara kara düşünenlerdenseniz mutlaka erkek cüzdan koleksiyonumuza bakmalısınız.    

Babalar Günü Hediyeleri

Kıymetli babalar için en işlevsel ve onları en çok mutlu edecek hediyeyi seçmek istediğinizin farkındayız. Saat, gömlek, kravat, yüzük, cüzdan, çanta gibi kullanışlı ve ihtiyaçlarını görecek kullandıkça sizi hatırlayacak parçalar alabilirsiniz. Birbirinden özel ve şık %100 hakiki deri olan erkek cüzdanları babalar günü için babalara verilebilecek en anlamlı hediyelerden biri. Düşünsenize hangi erkek böylesine güzel ve kaliteli bir cüzdana sahip olduğu için mutlu olmaz ki? Çoğu zaman eskimedikçe yenisinin alınması gibi bir ihtiyaç olduğu dahi akla gelmeyen cüzdanlar bir babaya alınabilecek en anlamlı hediyelerden biri olmaktadır. Garbalia hakiki deri cüzdanları babalar günü için oluşturulmuş özel koleksiyonu sizi ve kıymetli babanızı oldukça mutlu edecek!

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babalar bütün çocuklar için bir kahramandır. Gözlerini açtıkları anda tanıştıkları bu kahraman hayat boyu yavrusunu koruyup kollayacak bir an olsun şüpheye yer bırakmadan sevecek. Bütün yaşamı boyunca en büyük gayesi size rahat ve mutlu bir yaşam sunmak için çabalayan babalar için bu özel günde kendilerini değerli hissettirmek de evlatlarına düşmektedir. Pek tabi anneler kadar duygusal olan babalar her ne kadar önemsiz görse ve anlam yüklemiyor edalarına bürünseler de içten içe değerli olduklarını hissetmek bir hediye almak isterler. Babalar Gününden farklı olarak daima sevildiklerini ve değer gördüklerini bilmek isterler. Kendi günlerinde de normal olarak somut bir hediye beklentisi taşırlar.

İlk Babalar Günü Hediyesi

Yeni baba olmuş kişiler için ilk babalar günü son derece özel ve anlamlıdır. Baba olmayı yeni tatmış olan erkekler için eşsiz bir duygu seline kapılmaları en normal tepkidir. Bu özel günde incelikle düşünülmüş bebekten babaya hediye fikri oldukça anlamlıdır. Baba olduğunun ilk somut örneği olacak olan ilk babalar günü hediyesi her yeni babanın mutlaka tatması gereken duygudur. İlk babalar günü özeldir. Bu özel günü daha da özel kılmak için eşinize, sevdiklerinize bebek tarafından gönderilmiş babalar günü hediyesi Garbalia’dan geliyor. Üzerine isim yazılabilip kişiselleştirilebilen cüzdan modelleri arasından en özel erkek cüzdan modelini seçip ona unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Babalar Günü Hediyesi

Kısıtlı olan kaynakları en etkin ve en özel şekilde kullanmak isteyenler için hakiki deri cüzdan üreticisi Garbalia muhteşem çözüm önerileri sunuyor. Birbirinden özel ve her ihtiyaca yanıt verebilecek nitelikteki cüzdan modellerini babalar gününe özel indirimler uyguladık. En uygun fiyatla en kaliteli ve şık babalar günü heddiyesini seçebileceğiniz Garbalia erkek cüzdanları ile babanızı mutlu etmenin tam vakti!

Kayınpedere Ne Hediye Alınır?

Kan bağı olmasına gerek yok olmadan kurulan sevginin gücü tüm dünyadaki en güçlü bağdır. Eşinizin babasının bu özel günde düşünülmesi, hatırlanması son derece nazik bir harekettir. Kayınpederinize alacağınız hediyenin anlamlı ve kullanışlı olması son derece önemlidir. Kullanması ve kullandıkça mutlu olacağı bir hediyeyi keşfetmek için Garbalia olarak sizlere erkek cüzdan tavsiyesinde bulunuyoruz. Birbirinden özel modellere sahip erkek cüzdan koleksiyonumuzu inceleyerek kayınbabanız için en özel hediyeyi rahatlıkla keşfedebilirsiniz.  
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Babalar Günü Hediyeleri ile ilgili bilgi almak ister misiniz?