fbpx

230 sonuçtan 1-50 arası gösteriliyor

Anneler Günü Hediyesi, Anneler Günü Hediye Önerisi, Anneler Günü İçin Kadın Cüzdan

Koşulsuz, şartsız sevgilerini, sabırlarını evlatlarına veren yeryüzünün melekleri olan anneler için mükemmel anneler günü hediye önerisi; kadın cüzdan! Anneler günü hediyeleri için değerli annelere birbirinden farklı tasarıma sahip kadın cüzdan modelleri %50’ye varan indirim, ücretsiz hızlı kargo ve isim ekleme fırsatıyla Garbalia’da! En benzersiz hediyeyi seçip sizler de Anneler Gününde annenizi en mutlu annelerinden biri yapabilirsiniz!

-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%27
-%38
-%38
-%38
-%38
-%38
-%38
-%38
-%38
-%38
-%38
-%38
-%24
-%24
-%24
-%24
-%24
-%24
-%24
-%24
-%25
-%25
-%25
-%25
-%25
-%25
-%25
-%25
-%27
-%27
-%27

Anneler Günü Ne Zaman?

Anneler günü her yıl mayıs ayının ikinci pazarında kutlanır. 2021 için 9 Mayıs Anneler Günüdür. Kimi ülkelerde bu farklılık gösterse de çoğu ülke için bu genelleme geçerlidir.  2021 için 9 Mayıs’a denk gelen Anneler Günü için sizler de hediyenizi aldınız mı?

Anneler Günü Neden Kutlanır?

Anneler Günü dünyanın her yerinde farklı tarihlerde kutlanmaktadır. Anneler günü kutlama geleneği ise Antik Yunanlıların Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea onuruna verdikleri yıllık ilkbahar festivali kutlamalarına dayanır. Benzer şekilde Antik Romalılar da ilkbahar festivallerini İsa’nın doğumundan 250 yıl öncesinden ana tanrıça Kibele onuruna kutluyorlardı. Günümüzdeki anlamda anneler günü kutlaması ise ABD’de Anna Jarvis öncülüğünde başlamıştır. Anna Jarvis, kaybettiği kendi annesi için 10 Mayıs 1908’de, bugün Anneler Günü’nün ilk resmi kutlaması olan Grafton, Batı Virginia’daki Uluslararası Anneler Günü olan Andrews Methodist Episcopal Kilisesi’nde annesini ve tüm annelerini onurlandırmak için bir anma töreni düzenledi. Uluslararası Anneler Günü, 1914 yılında Kongrenin onayıyla Amerika çapında genişledi. Ulusal bildiri çabalarının kamuoyunda onaylanmasını temsil etse de, Jarvis her zaman kendisinin anma gününün lideri olduğuna inandı ve bu nedenle tüm anneleri ve anneliği onurlandırmak için günün duygusal önemine olan yerleşik inancını sürdürdü.

Anneler Gününde Ne Alınır?

Anneler Günü, dünyada sahip olunan en değerli varlıklar olan annelerin ne çok sevildiğinin, hayatlardaki yeri ve öneminin yılda bir gün de olsa hep birlikte hatırlandığı nadide gündür. Yeryüzünün melekleri olan anneler için bu zamana kadar hep çiçek, küçük ev eşyası gibi hediyeler almış ve 2021’de bir farklılık yapmak istiyorsanız sizlere harika bir anneler günü hediye önerisi sunuyoruz. Anneler gününde anneye ne alınır diye düşünenlerdenseniz cevap Garbalia’dan Kadın Cüzdan olarak yükseliyor. Evet anneler günü hediye önerisi kadın cüzdan!Sürekli yanında bulunduracağı, üzerinde isminin yazılı olduğu bir cüzdan annenizin mutlu olmasını, sürekli sizi yanınızda hissetmenizi sağlamaz mı? Birbirinden farklı tasarımlara, işlevlere sahip kişiselleştirilebilir kadın cüzdan modellerinden dilediğinizi seçin ücretsiz hızlı kargoyla hemen gönderelim. Annenizin zevkine göre minimalist veya büyük boyutlarda birbrinden farklı renklerde tasarladığımız hakiki deri el yapımı cüzdan modellerini görmeden annenize hediye almayın!

Anneler Günü Hediye Fikirleri

Annelere verilebilecek en güzel hediye; ilgi, sevgi ve saygıdır. Anneleri mutlu etmek oldukça kolay onlara sıkıca sarılıp sevdiğinizi söylemek! Yılda bir defaya mahsus olan bu özel günde sevginizi gösterebileceğiniz bir hediye alarak annenizin gülümsemesine sebep olabilirsiniz. Değerli anneler için benzersiz, daha önce hiç almadığınız bir hediye bulmayı planlıyorsanız mutlaka Garbalia’nın anneler günü için özel olarak seçtiği anneler günü için özel kadın cüzdanları koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız. Dünyadaki en değerlilerimiz olan anneler için kimi zaman hediye seçimi zor ve karmaşık hal alırken zaman yönetimi iyi yapılamayabiliniyor. Eğer sizin de vaktiniz az kalmış ve annenize benzersiz bir hediye sunmak istiyorsanız Garbalia’dan seçeceğiniz özel tasarım kadın cüzdanları hızlı kargo ile hemen teslim imkanıyla sizlere sunuluyor.

En Güzel Anneler Günü Hediyesi Nedir?

Anneler Günü için alabileceğiniz birbirinden farklı hediyeler vardır. Annenizin en çok hoşlanacağı hediyeyi bulmak biraz zaman alsa da onun sıcacık bir gülüşüne sebep olamanın verdiği huzur sanıyoruz ki hiçbir şekilde paha biçilemez. Aslına bakarsanız en güzel anneler günü hediyesi sevgiyle yetiştirilmiş evlatlara sahip olmak, o evlatlardan güzel ilgi, alaka ve değer görmek olacaktır. Ancak yılda yalnızca bir güne mal olan tüm ülkece kutlanan bu özel ve anlamlı günün anneleri sevindireceği, gülümsemesine sebep olacağı gerçeği de yadsınamaz. Annenizle birlikte zaman geçirerek kutlayabileceğiniz anneler gününü uzakta iseniz sürekli yanında olup onu desteklediğinizi belli edebileceğiniz binlerce özel hediyeyle sevginizi gösterebilirsiniz. Üzerinde isminin yazılı olduğu hakiki deri yanından hiç ayırmayacağı özel bir cüzdana sahip olmak değerli annenizi oldukça mutlu edecektir.

Anneler Günü Hediye Önerisi; Kadın Cüzdan

En harika anneler günü hediyesi bulmanıza, sizleri kararsızlıktan kurtaracak ve anneleri mutlu edecek anneler günü hediye önerisi ile karşınızdayız. Garbalia olarak aşkla tasarımını gerçekleştirdiğimiz hakiki deri kadın cüzdanları sizleri bu süreci hiç zorlanmadan atlatmanıza olanak sağlacaktır. Hediyelerin en benzersizini, en özelini hak eden biricik annelere internet sitemizi kullanarak kolayca satın alabileceğiniz anneler günü hediyeleri koleksiyonu hazırladık. Bu özel günde kendini değerli hissetmesini sağlayabileceğiniz birbirinden özel kadın cüzdan tasarımlarını hemen şimdi inceleyebilir, kişiselleştirme imkanıyla annenizin ismini ekleyerek ona özel bir cüzdan sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Kayınvalideye Anneler Gününde Ne Alınır?

Kurulmuş olan sevgi bağıyla sahip olduğunuz ikinci annenizi anneler gününde düşünmek çok ince ve nazik bir davranıştır. Kayınvalideye hediye seçerken şık, kaliteli ve benzersiz olmasına dikkat edilir. Kayınvalide için anneler günü hediye önerisi olarak kadın cüzdanlarını tavsiye ediyoruz. Birbirinden özel tasarım ve birbirinden farklı renklere sahip kadın cüzdan modellerini inceleyerek kayınvalidenizi mutlu edebileceğiniz bir cüzdan modeli seçebilirsiniz. Seçtiğiniz cüzdan üzerine kayınvalidenizin ismini yazdırabilir, ona özel ve benzersiz bir hediye olmasını sağlayabilirsiniz. Garbalia hakiki deri kadın cüzdanları, aşkla üretilen biricik cüzdanlardır. Her deri biricik bir yapıya sahiptir. Bu eşsiz hediyeyi sevgi bağınızın oldukça güçlü olduğu kayınvalidenize hediye ederken hiç şüphe etmeden tamamlayabilirsiniz. Anneler günü hediyeleri koleksiyonundan seçmiş olduğunuz cüzdanları hızlı kargo ile hemen teslim edebiliyor ve sizleri mutlu etmeye devam ediyoruz.

Yeni Anneye Ne Hediye Alınır?

İlk anneler günü çoğu kadın için özeldir. Bu özel günün unutulmaz kılınması için oldukça nazikçe düşünülmüş hediyeleri tercih etmek gereklidir. Bebeğiniz adına annesine hediye almak inanılmaz hoş bir davranıştır. Yeni anne olmuş kadınlar için benzersiz bir hediye sunarak hem sevinçlerini katlayabilir hem de daha da özel ve güzel olduğunu belirtebilirsiniz. Anneler günü için seçmiş olduğunuz hediyenize özel bir not ekleyerek onu ne denli sevdiğinizi yineleyebilir ve onun ağız dolusu gülümsemesine sebep olabilirsiniz. Garbalia olarak sunduğumuz birbirinden özel kadın cüzdanları üzerine isim ekleyerek özel hale getirebilir, her zaman yanında taşıyacağı önemli bilgi ve belgeleri bulundurabileceği eşsiz bir cüzdan hediye edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Anneler Günü Hediyesi

Kısıtlı imkanlar dahilinde en benzersiz ve en özel hediyeyi bulmak ve annenizi mutlu etmenin yollarını keşfetmek için Garbalia sizlere harika çözüm önerileri sunuyor. Uygun fiyatlarla en özel hediyenin sahibi olmak için Garbalia kadın cüzdanlarından dilediğiniz cüzdanı özelleştirebilir, üzerine ismini ekleyebilirsiniz. Birbirinden özel koleksiyona sahip anneler günü için seçtiğimiz cüzdanlarla her bütçe ve zevke uygun en değerli hediyeleri seçebilirsiniz. En sıra dışı ve güzel hediyeler için Anneye Hediyeler sayfamızı inceleyebilir, siparişinizi anında vererek onu Anneler Günü'nün en mutlu annelerinden biri yapabilirsiniz.
Sohbete Başla
1
👋 Merhaba,
Anneler Günü Hediyeleri ile ilgili bilgi almak ister misiniz?